reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Oleniolek, Incepcja to super film! Zadbaj tylko, żebyś była wypoczęta, bo trzeba się na nim naprawdę skupić :-)

Ruda, ja też nie przepadam za spotkaniami z niektórymi członkami rodziny M. Marudź śmiało, tyle Twojego ;-)
 
Wpadam tylko powiedziec czesc, zyczyc fajnego weekendu..i naskarzyc na Olafa i Maddie, ktorzy to nakarmili nasza zlota rybke platkami czekoladowymi, po czym dodali jeszcze soku pomaranczowego poniewaz woda byla brudna i chcieli ja wyczyscic....

Znalazlam chyba plaszcz dla siebie, nie jest drogi-troszke ponad 30 funtow i w moim kolorze...A zaraz wychodze na zakupy dla Olafa. Musze mu kupic jakies buty jesienne i do tego najlepiej jakas kurteczke, ale ja jestem chora jesli musze cokolwiek kupic, bo nienawidze zakupow... Najlepiej to bym sobie pojechala do Birmingham,ale nie chce mi sie siedziec w metrze 40 minut i pozniej przez tlum ludzi sie przedzierac. I nie moge zniesc duzych miast....

haha...Mam dzien pod tytulem 'NIENAWIDZE!'... Ale widze, ze i Olen, i Ruda tez tak maja wiec spoko ;)

O... I jeszcze slonce sie schowalo, pranie na dworze, drugie sie pierze... a czuje,ze zaraz lunie z nieba. Wkurwić się mozna z taka pogoda. jej tez nienawidze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lokata - niegasnącej płomiennej miłości i wielgachnego szczęścia dla Was :* lokata.jpg


Ojj laseczki co to za humorki?? Przypomnijcie sobie, co za cudo nosicie pod serduszkiem i proszę o wielki uśmiech :D

A ja dzisiaj miałam łóżeczko tylko dla siebie, no i Juleczki, wyspałyśmy się bosko, bo Fredzik dopiero około 9ej zaczął się domagać spacerku, potem śniadanko, trochę tv i gazet, wysprzątałam mieszkanko, nawet łazienka i balkon lśnią, ale wystarczy, teraz czas na leniuchowanie, no może trochę potłumaczę, a wieczorem do mamy :) i potem kolejna samotna noc.. Wolę ciasne wyrko z mężem niż taką pustkę i ciszę ;) Nawet Fredzik nie mógł sobie miejsca znaleźć, nawet pod drzwiami leżał tak tęskni za panem.. Byle do jutra!!
Zauważyłam, że jestem właściwie ciągle głodna ;) Zjem jedno, to mam ochotę na coś innego i tak na okrągło bym mogła ;) A kiloski się zbierają.. Obnażyłam swoje krągłości na brzuszkowym wątku i aż strach pomyśleć ile mi przybyło w ciągu 3 tygodni, ale co tam.. Najważniejsze, że Julce u mamy dobrze i że fika sobie wesoło :D
 
Najlepszego dla Futerka i Lokaty!!!!
Ja tylko na chwilę wpadłam, poczytałam, a teraz krótka drzemka, bo niedługo do rodziców jadę.
Przyjechała moja blixiaczke ze szwagrem. On jutro juz wraca do siebie, a ona zostaje tu do porodu, a własciwie to do chrzcin córeczki :)
Wczoraj też moja koleżanka się rozpakowała dośc niespodziewanie dla wszystkich (termin miał byc dopiero na 11 listopada). Pewnie w tygodniu podjedziemy poznać jej synka :)

Gorace pozdrowienia dla wszystkich Marcóweczek w ten zimni i deszczowy dzień.
 
:tak::tak:witam

futrzakowa i Lokata wszystkiego co najlepsze dla was:-):tak:

ja własnie zjadłam pomidorowa i teraz zagryzam czekoladą Nussbeisser:-D uwielbiam te orzechy w niej...................

i zaraz musze zabrac sie za pakowanie do konca i porzadki:eek::eek::eek:

uadanego weekendu laseczki i zo zobaczenia za tydzien paaaaaaa
 
reklama
Dziewczyny dziękuję za wsparcie i tak miłe przyjęcie na forum :-) . Obawiam się porodu bo to pierwszy raz , a jak wiadomo pierwszy zawsze jest najgorszy bo jeszcze nie zdajemy sobie sprawy co nas czeka. pozdrawiam wszystkie marcóweczki i życzę miłego weekendu
 
Do góry