reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wtam się i ja:)

Wczoraj już nie dałam rady nic napisać. Miałam wizytę ale tylko taką zwykłą. Szczegółowe usg będzie za 3 tygodnie. A le wyprosiłam żeby mi pokazał dzidzusia i sprawdził płeć:)
Lekarz mi powiększył obraz i pyta czy widzę co to jest a ja że nie widzę a on na to jak to nie? to jest tyłek. Wypieło się na Pania. Takie mam nie dobre dziecko! No i stwierdził że na 90% dziewczynka po jakichś punktach które widział... Więc dalej nie wiem na 100% i dalej czekam z kupnem ciuszków.
 
reklama
maruda gratuluję synka!
koncia 3mam kciuki za dzisiejszy dzień:) i jak potrzebujesz, to ja cie trzepnę, bo też uważam, że nie zasłaniasz się ciążą żeby nic nie robić tylko dbasz o siebie i dzidziulka! sama bym powiedziała
ewi ja coś czuję, że będzie córeczka:)
kasienka koniec nakręcania się, bo skopię pupeczkę;)

ja zmykam na śniadanko i do pisania. wreszcie doszłam do porozumienia z moją połową w sprawie prezentacji i jest co robić. Zaglądnę do was potem. muszę nadrobić zaległości po wczorajszych wagarach:D poszłam na te zakupy, ale nic nie kupiłam, bo nic mi się nie podobało:/ bosheee jaka wybredna jestem
 
Ostatnia edycja:
Koncia- ty się oszczędzaj na tej uczelni...żebys nam ducha nie wyzionęła ze zmęczenia!!!

Kasienka- myślę ze wszystko będzie dobrze:):) J atez zcasem mam tak ze nie czuej maluszków więc się nie martw:) Albo tak jak kiedyś zrobiła- spróbuj zjeść dużo słodkości- ponoć dzieci maja wtedy słodki smak wód płodowych i staja się energiczniejsze:):)i daj znac czy sie sprawdziło:)

Ewi
- obstawiam dziewczynkę:)hihihi:-) a ciuszki możesz kupować- kremowe, białe, zielone itp. a i nawet są nieraz takie słodziaki niebieskie ze i na dziewczynkę i na chłopczyka pasują:)

Scarletka- nie koniecznie nie musisz być wybredna- czasem po prostu nic do nas nie przemawia...ja przynajmniej nieraz tak miałam:) miłego pisania:)
 
Milusia to Cię urządził Twój eM, pewnie wrócił wczoraj i przepraszał, co??

Futro jak w pracy? Założę się, że odżyłaś ;)

Czy mi się wydaje, czy prawie smai chłopcy będą wyskakiwać w marcu?? ;)
 
Milusia to Cię urządził Twój eM, pewnie wrócił wczoraj i przepraszał, co??
Czy mi się wydaje, czy prawie sami chłopcy będą wyskakiwać w marcu?? ;)
Oj późno wrócił i nawet nie dawał znaku życia- a to zwierz jeden..ale jak już dotarł to się podlizywał:)

Tu prośba do dziewczyn- żeby uaktualniały na bieżąco- w miarę możliwości płcie naszych maluszków- będziemy miały super obraz co i jak:) Ostatnio wyczytałam na lutówkach ze przewaga tam jest chłopaków:) Ciekawe jak u nas się to ukształtuje:)
 
hejka, wpadam się tylko przywitać, przeziębienie niestety nadal mnie męczy :-( nic mi się nie chce, a jeszcze dzisiaj muszę z moją córcią na lekcje pływania jechać i to autobusem, bo mąż nie mógł mi dzisiaj auta pożyczyć :baffled:

pozdrawiam i uciekam obiad robić :happy2:
 
Hej laseczki - brzuchateczki
U mnie pokazał się brzuch! Może nie taki ciążowy ale widzę go już nie tylko ja, wczoraj normalnie "wyskoczył".
A dziś pracuję głównie przy kompie i mam nadzieję że będzie w miarę spokojnie w pracy
 
reklama
Do góry