reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja dziś idę do gina ale nie nastawiam się że poznam płeć... jakoś wydaje mi się że to jeszcze nie dzisiaj :-) może i lepiej bo tak będę myślała cały czas o imieniu:-) i nie dam mężowi spać po nocach... a i tak już od paru nocy przebudzam się koło 3-4...szturcham go i się pytam: śpisz? :-D no i jak da znak życia to mu nawijam o różnych myślach ciążowych:-D
 
Ależ Wy szybko piszecie, znów mam do nadrabiania :cool2:

Bardzo dziękuję wszystkim za przemiłe powitanie
icon29.gif


Widzę, że dużo z Was ma ochotę na kapustę kiszoną to dokładnie tak jak ja!
Czekam na święta i na bigos. Już zapowiedziałam, że poproszę cały garnek dla mnie :)

Co do wychowania bezpieluchowego dla mnie to abstrakcja.
Myślałam o pieluchach wielorazowych ale przy bliźniakach sobię odpuszczę. Nie będę ekologiczna ;-)

Milutek ile zapłaciłaś za USG? Nie mogę znaleźć tej informacji.

Jak będą dwie dziewczynki to też będzie cudownie! Najważniejsze, żeby dzieci były zdrowe!!!

Ale masz piękny brzuszek!!!!Krztałtny i krąglutki.
Mój jeszcze nie jest taki okazały. Ale ja jestem 3 tygodnie za Tobą :tak:


Jestem zachwycona jak sprawnie działa umysł ludzki: na początku jak się dowiedzieliśmy, że będą bliźniaki, myśleliśmy, fajnie, że jestem w ciąży, fajnie, fajnie. Ale DWA!!!!!
mdleje.gif

A teraz nie wyobrażam sobie mieć jednego szkraba, taka pojedyńcza ciąża to jakoś tak dziwnie... :-)

Dziś dostałam jakiego super-powera i posprzątałam całą swoją szafę z ubraniami. I wszystkie służbowe papiery. Mąż będzie miał co wynosić na śmietnik jak wróci z roboty.
Hmmm...za co zabrać się teraz? ;-)

Ale się rozpisałam!

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty
kciuki.gif


Malinaa nie czytam wszystkich postów. Wczoraj w nocy przebrnęłam przez ostatnie 20 stron.
880 do nadrobienia to jednak trochę za dużo :)
 
Ostatnia edycja:
Aga_cina gratulacje półmetka. U mnie jeszcze troszkę do tego momentu:-).
Pabell dla Ciebie również;-).
Milutek ale fajne imiona dla dziewuszek wybrałaś:-D.

Łee ja nawet jeszcze ruchów nie czuje a płeć to poznam za jakieś 6 tygodni:wściekła/y:. Ale wam już zazdroszcze.A przez te 6 tyg to jeszcze pewnie nakupie ciuszków dla dziewczynki ,tak jak do tej pory.Jak będzie chłopak to wszystkie moje zakupy będą beeeeeeeee.
 
oleniolek - ja równiez cię witam gorąco:-) no i tak myślałam że wymiękniesz przy nadrabianiu tych wszystkich stron:-) hihi:-D a bliźniaków gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tak bardzo marzyłam o bliźniakach:-) ale nie wszystkim jest to dane:-) zapraszam cię do wątku przyklejonego tzn spisu marcowych mam:-)
 
Futrzakowa ale Ty nie dobra dla męża jesteś;) zupełnie jak ja hehe, dzisiaj się obudziłam w środku nocy i nie mogłam spać to go obudziłam tylko po to żeby mu pomarudzić że spać nie mogę hehe a on biedny przecież rano do pracy na 8 jedzie!!!

Agacina zapraszam na bigosik, ja mam jeszcze cały gar;)

Milutek fajne imionka;) ja dzisiaj się zacznę zastanawiać jak mi poda płeć;)

Oleniolek Milutek aż 390 zapłaciła!!! Aż się boję ile mój zaśpiewa...
 
Ewi - hihi:-) chyba złe kobiety jesteśmy:-) na którą masz dziś USG?:-) ja mam na 18

co do poziomek to ostatnio była aktywna 29-09 więc dość dawno... mam nadzieję że wszystko u niej dobrze i że nie ma czasu na bb bo dzieje się tyle dobrego że hej !
 
reklama
Ach, dziś wreszcie ciut lżejszy dzień, tylko seminarium i praktyki, więc wreszcie mam czas Was poczytać.
Napisałam już pracę dla tego gnoja, na szczęście nie wymagała tyle czytania i właściwie skorzystałam z wiedzy własnej :-p po tylu latach wałkowania tego samego, coś tam się w główce ostało. ;-)
Dowiedziałam się właśnie, że dziennik praktyk mam zdać do końca listopada, gdzie praktyki ukończę w styczniu najwcześniej. Pff
Coraz częściej spotykam się z brakiem kompetencji na tej cholernej państwowej uczelni... A najciekawsze, że laseczki, które już zrobiły praktyki, mają błąd w papierach z winy uczelni i kazała im zanieść do poprawki :confused2: żal słów.
 
Do góry