reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milutek - strasznie dużo zapłaciłaś za tą wizytę.. Ja myślałam, ze to kwestia tego, że to takie czterowymiarowe badanie - to przez to taka cena.. Super, że z małymi wszystko ok. Też chcę takie zdjęcia stópek.. :sorry: Skąd Ty będziesz widziała po urodzeniu która to która.. Bo już je nazywasz imionkami im przypisanymi ;-)
No ale - trzeba będzie się w większą gotówkę zaopatrzyć - żeby potem głupio nie wyszło.. TO JUŻ JUTRO!!! HURA!!!
 
reklama
Milutek o 15 ale u mnie często się przesuwa nawet o 2h więc wrócę pewnie dopiero po zakupach ok 20;) zdecydowałaś już jak się będą małe nazywały? Bo chyba przegapiłam:( Nie da się w czasie ciąży odróżnić czy to jedno czy dwujajowe bliźniaki???
 
Milutek - strasznie dużo zapłaciłaś za tą wizytę.. Ja myślałam, ze to kwestia tego, że to takie czterowymiarowe badanie - to przez to taka cena.. Super, że z małymi wszystko ok. Też chcę takie zdjęcia stópek.. :sorry: Skąd Ty będziesz widziała po urodzeniu która to która.. Bo już je nazywasz imionkami im przypisanymi ;-)
No ale - trzeba będzie się w większą gotówkę zaopatrzyć - żeby potem głupio nie wyszło.. TO JUŻ JUTRO!!! HURA!!!
Tyle zapłaciłam bo badali mi w sumie dwa Szkraby:):) Generalnie cena jaka mówią w rejestracji jest za standardowe jedno dziecko:) Stwierdziliśmy z mężem skoro chodzimy do lekarza na NFZ to i tak nam kasa się zaoszczędza na prywatnych wizytach- poza tym i tak stwierdzam ze warto było. Poza tym nie bede ukrywac ze zauwazylismy szybklo rozbieżności w pomiarach tam a u mojego gina. Teraz muszę go pilnować i domagać sie na każdym większym usg dokładnej kontroli wagi- ponoć przy bliźniakach to mega ważne. A moj gin na połówkowym osttanio miał tylko jednej dzidzi dokładny pomiar a co do drugiej wydawało sie mi że strzelał na oko. Tak da sie je rozróżnić i przy cc jak będą wyciągać to można poprosić o zaznaczenie wstążkami która z której części brzuszka. Jedna jest bliżej i po lewej str. a druga głęboko i po prawej. Poza tym jedna to aniołek a druga to mała diablica- wiecznie fika i obraca sie tam i s powrotem:):)

Ewi- z racji tego że miała byc Amelka i Oliwier to będzie Amelka i Oliwia:):) No chyba że eMkowi sie odwidzi bo to on wybiera drugie imie- moje jest Amelka:):)
 
Tak, tak – po wczorajszych wiadomościach odniosłam wrażenie, że państwo szuka oszczędności na najmniejszych obywatelach.. wręcz nawet nienarodzonych jeszcze!!! I szukają cięć tam, gdzie powinno być najwięcej pieniędzy włożone. Ja niestety będę rodzić w szpitalu gdzie znieczulenie jest płatne – aż 400zł.. Więc chyba postaram się być twarda..

Nie oglądałam wiadomości wczoraj i nic nie słyszałam.. To chodzi o znieczulenie ZZO przy porodzie naturalnym czy w ogóle znieczulenia?Muszę coś więcej poszukać na ten temat, bo nie wiem czy dla mnie by to cokolwiek zmieniło - np. u mnie w mieście w ogóle nie ma możliwości ZZO przy SN :no:

Dzisiaj mam wizytę u lekarza a później zakupy nanananana. Jak poznam płeć na 100% to kupię coś mojemu Bąbelkowi;)

Hihi, ja wizytę mam jutro i też na 100% po niej zaszaleję z jakimś zakupem dzidziusiowym :-D
 
oleniolek witaj :tak: i rowniez gratuluje dwoch skarbow w brzuchu :)

wychowywanie bezpieluchowe :szok: przeczytalam artykul i stwierdzam,ze to.... nie dla mnie :-D
a i bez sznureczka sie obejde ;-) bo przy porodzie przydaje sie ktos kto potrzyma za reke i poda wode,a taki zwijajacy sie z bolu na krzeselku obok to mi sie nie przyda :-D

tutaj znieczulenie przy porodzie jest bezplatne, mi udalo sie z niego nie skorzystac, choc pod koniec juz sie zalamalam i stwierdzilam,ze jednak chce- ale bylo juz za pozno na podanie ;-)

koncia zdecydowanie naslac na niego myszy ;)
 
Zgadnijcie kto dzis konczy 20 tydzien i jest w polowie ciazy?? My, my, my :)
Moj pilkarz (mam nadzieje), nie daje mi spac nawet na boku. Od razu sie tlucze... No co za bobas mi sie trafil. Mam nadzieje, ze na usg nie bedzie za bardzo fikal. Moze w samochodzie sie uspi.

Wlasnie ogladam program o kapuscie, m.in. kiszonej i grzybkach, m.in. marynowanych. Caly pysk sliny mam
milego dnia :)
 
pabella - byle do jutra, ja tez mam jutro, na 17, ale pewnie będzie lekkie opóźnienie:> już nie mogę się doczekać:)

ja jadę z samego rana - pani doktor przyjmuje od 11.00 i o tej godzinie zamierzam się wbić do jej gabinetu :-) A przy okazji łączę wizytę u lekarza z odwiedzeniem mojej mamuni, bo straaaasznie się za nią stęskniłam. Pewnie we dwie będziemy później buszować po sklepach :-D

aga_cina, to mamy dzisiaj półmetek :-D
 
reklama
Witam słonecznie :D

Oleniolek poważnie nadrabiasz wszystkie posty?? Masssssakra.. Witamy :*

Na razie nadrobiłam główny wątek, jeszcze reszta uff

A w ogóle to dzisiaj 13stego ech.. No więc urwała mi się sznurówka i w ten mróz rano musiałam założyć letnie buty, super! A potem się okazało, że mam aż 2zł w portfelu i nie zakupię za to śniadania, no więc pomyślałam, że gdzie jak gdzie, ale chyba w Lidlu kartą zapłacę za małe zakupy, ale się rozczarowałam :/ Musiałam zakupy za 9zł wypakować z powrotem i pójść do bankomatu, a tam 50zł - nie można, 100zł - nie można, dopiero banknot 200zł mi wypluło, a po powrocie do kasy jakieś dwie baby aferę robiły, że muszą za bułki zapłacić 35gr a nie 29gr, z bananami też im coś nie grało, a ja stalam jak taki ciołek ech.. No i w rezultacie byłam w pracy później o pół godziny niż zmaierzałam ;p

Ale po pracy jedziemy z eM na zakupy jedzeniowe i już myślę co tu pysznego przygotować na kolację.............................
 
Do góry