reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Słodziutkie te pasy. Ja to pewnie będę zastanawiać się nad czarnym ale póki co to bąbelek musi jeszcze podrosnąć aby było na czym zawiesić.

To ja tak z innej beczki zapytam się was czy zastanawiałyście się już nad szkołą rodzenia? Czy macie już jakąś wybraną? I kiedy się wybieracie?

Bo ja planuje się wybrać. Z informacji jakie wyczytałam w internecie to najlepszy termin to po 25 tygodniu - u mnie wypadało by na grudzień ale wiem że wtedy mąż pewnie będzie zapracowany a on też by chciał uczestniczyć, więc pewnie po nowym roku dopiero się wybierzemy.
 
reklama
Szafirek, witak kochana! A co sie stalo z twoim avatarem???
Jak sie czujesz? Nie uciekaj juz!


Ja jestem na nie jesli chodzi o pasy ciazowe, zwyczajnie mi sie nie podobaja, ale nie neguje, ze na pewno sa praktyczne :)

W ogole to chyba zaraz kogos udusze. Mam mega paskudny humor, nie wyspalam sie i jak leze na plecach to mam wrazenie, ze mi sie brzuch odrywa.
Tesc ma dzis 60 urodziny, a my poza katka nie mamy nic (impreza w restauracji jutro...)... I nie sadze, ze juz znajdziemy.
 
Witam sie :-)
i ruszam na spacerek, bo M. melduje że dość ciepło się zrobiło

Ewi82
- ruszaj śmiało w góry, zrobicie po drodze postoje i będzie git :tak: Mnie teraz gin nie puściła nad morze, ale dlatego, że jestem na L4 ... ale jakbym miała w planach wyjazd rekreacyjny to pojechałabym na 100%.

Pastela, męża wypożyczam jedynie jako trenera. Wpadnie do Was na kilka dni, podszkoli Ci męża i biegiem ma wracać do mnie
heh ok biorę :-D

Milutek23 - ja też uważam, że dobry lekarz dostrzeże wszystko na porządnym sprzęcie niekoniecznie na 4d. Badaj się i Ty dokładnie i wymagaj od lekarza wiele, po to on jest. :tak:

miłego dnia
 
czesc gwiazdy


u nas dzis piekna pogoda wiec zaraz koncze sprzatac ogarne sie i na obiadek rodzinny idziemy a pozniej z mała na LC2 bo jej obiecalam........


ja tez nie kupuje nic specjalnego na zime jesli chodzi o kórtki płaszcze bo to nie ma sensu.....cieply swetr kamizelka i wystarczy:-):tak:

mam 2 pary spodni i 2 spódniczki musi mi starczyc bo szkoda mi kasy na jednorazowe wydatki.............



ok uciekam gwiazdy bo sie nie wyrobie:tak: miłej niedzielki
 
Cześć dziewczyny
Od paru dni Was regularnie podczytywałam, ale nie miałam czasu na odpisywanie. Dopiero dzisiaj luz. Wreszcie mogłam się wyspać - wstałam o 10:happy:, a teraz mega przypływ energii i porządki w mieszkanku. Nawet przygotowałam już komodę dla maleństwa, bo rzeczy kupione niedawno cały czas walały się po podłodze.
Wczoraj byliśmy na zakupach łazienkowych i wszystko kupione oprócz wanny:-) Wróciłam z takim bólem brzuszka, że szok:szok: ale poleżałam i przeszło:-) Od czwartku remont, z jednej strony strasznie się cieszę, a z drugiej przeraża mnie to wszystko. Mam nadzieje, że szybko zrobią tą łazienkę i nie będzie za dużo syfu do sprzątania:-)
Idę szykować obiadek, dzisiaj mielone, kapusta i ziemniaczki:-)
 
Witam niedzielnie :-)
Ehh nie napisałam tej pracy w piątek i zostawiłam na dziś. Zaraz się za to zabieram:baffled:

nie wyspalam sie i jak leze na plecach to mam wrazenie, ze mi sie brzuch odrywa.

Harsh, ja mam to samo, całą noc mnie tak ciągnęło :-( do tego ból pleców i chrapanie M. Płakać mi się normalnie chciało. Przez to ,ze nie spałam 4 razy odwiedziłam kibelek. I tak co noc, od kiedy wróciłam na uczelnię.
Ale chyba muszę przywyknąć, brzuch mnie tak ciągnie po wysiłku, a wczoraj cały dzień na nogach. Szukaliśmy butów zimowych dla M w takim pasażu z butami i tam chyba ze 100 sklepów jest. Potem zakupy w markecie i sterczałam w kuchni i zawijałam zrazy, bo M wymyślił na obiad, do tego pranie i sprzątanie. O 19 dopiero klapnęłam na wyrko, bo strasznie ciągnął mnie brzuszek. Jak pomyślę, że jutro znów na uczelni od 9 do 18, to mi się odechciewa :no:

Mam pytanie. USG połówkowe robią przez brzuszek czy dopochwowo?
 
Hej:)
Ja na połówkowym miałam i dopochwowe i przez brzuszek. W ten pierwszy sposób lekarz mierzył długość szyjki i zrobił sobie nawet zdjęcie do dokumanetacji z pomiarami:):)
U mnie piękna pogoda..zabieramy sie za chwilkę za obiadek:)
Dziękuje Wszystkim za tyle komentarzy i rad odnośnie tych dodatkowych badań:):):)
Milego dnia:)
 
witam kochane po weekendzie!
u mnie bardzo pracowicie:/ od pt siedziałam na uczelni, dzisiaj już nie wydoliłam i popołudniu zrezygnowałam z kibelkowania. poszliśmy za to do szwagra na imieniny.
najadłam się, że szok, aż dzidzia z radości podskakuje:)
pracy z uczelni mam tyle, że nie wiem kiedy się wyrobię, pewnie będę zmuszona was zaniedbywać:/
buziaki dla wszystkich, lecę odpoczywać
 
reklama
hej dziewczyny:)
weekend spedzilam z tż i mało czasu na BB
wogole dzisiaj znowu miałam plamienia chyba to dalej ten krwiak.:-( mam nadzieje ze nic złego dzidzi nie jest, pewnie za duzo wczoraj chodzilam i to dlatego a tu wizyta za tydzien ponad dopiero:-(
jakos to przetrzymam i mam nadzieje usłyszeć jakies dobre wiesci od lekarza i płec poznac:-)
a teraz to juz bede tylko lezec i lezec
 
Do góry