reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej!

Witam was dziewczyny!!Pamietacie mnie jeszcze???????????

Komp mi sie zwalil i nie mialam jak do was nadawac,a ze moj m siedzi wlasnie w Chinach,to nie mial kto naprawic.Dopiero dzis byl u mnie moj brat i naprawil.

Jak sie czujecie??? Mam nadzieje,ze u was wszystko w porzadku.
Pozdrawiam was wszystkie babeczki.
 
reklama
Cześć Babeczki!

Wieki mnie tu nie było u Was- nawet nie podczytuje bo nie mam kiedy:-( więc nie wiem co u Was słychać.

U mnie ok- brzuszek duży, w żadne normalne spodnie juz dawno nie wchodzę, maluch kopie jak szalony:-). 29 mam drugie usg- może dowiem sie co mi w brzuchu siedzi?:-)

A w tej chwili własnie siedzę w domu sama- mąż ma zjazd, córa śpi, więc nasmażyłam sobie placuszków z dyni cały stos i zajadam:-D Chętnie poczestuję:tak:
 
hej,właśnie przesegregowałam wszystkie ciuszki w rozmiarach 50-68 i lecę do wątku wyprawkowego porównać ile muszę dokupić.Dziś Was nie nadrobię, ale jutro na pewno znajdę czas ;)

ola.80
- gratulacje dla grubaska :D

Bosonóżka - też szukam kurtki i jest problem, w moich guziki prawie pękają, a w sklepach tj piszesz kiepsko. M. dawno mi mówił, że zimą w kocu będę wychodzić ;/ Chyba, że w ciążowym za kilka stówek się coś znajdzie, ale mi szkoda kasy.
 
Ja ostatnio też wałkuję temat okrycia wierzchniego na zimę i wynalazłam cos takiego:
http://moda.allegro.pl/plaszczyk-ciazowy-jesien-zima-m-szary-i1264886369.html
http://moda.allegro.pl/nowy-cieply-jesienny-plaszczyk-r-m-bcm-i1260714738.html
Co o nich myślicie? Zastanawiam się, czy na pewno poslużą przez całą zimę.. Strasznie nie lubię zakupów przez internet ale chyba nie pozostaje mi nic innego..
powiem Ci ze śliczne sa te płaszcze- najbardziej podoba mi sie ten szary a i ceny nie są z księżyca:):)
 
Szafirek, pewnie, że Cię pamiętamy! Ja w każdym razie pamiętam, Avatarek zmieniłaś! Jak zdrowie? Bo pamiętam, że Ci trochę dokuczało.

Dmuchawiec, fajnie Cię znowu widzieć. A placuszka dyniowego to poproszę! Brzmi smakowicie na śniadanko, a właśnie nie wiem, co bym zjadła.

Pabella, w necie bardzo ładnie te płaszczyki wyglądają. A jak na żywo, trudno rzec. Ja się niestety zraziłam nawet do ciążowych typowo płaszczyków i kurtek po przymierzeniu kilku w Happy Mum. Część wyglądała bardzo ładnie i ja ładnie w nich wyglądałam, ale miały skandalicznie mało miejsca na przyszły brzuszek. A te które tego miejsca zostawiały więcej - ogromne też wszędzie indziej, długaśne rękawy i szerokaśne w barach. Buuuu!!!
Może faktycznie coś na Allegro znajdę?
 
Hej Poranne Ptaszki :D

Jak mija weekendzik? Ja wczoraj troszke rodzinnie, a dzisiaj bardziej rodzinnie ;) Ale

zimno... jejku i pomysleć nie długo Wszystkich Świętych... ( moje jedno z ulunionych , chociaż smutnych świąt ) tak mi sie bardzo rodzinnie kojarzy, wspominanie bliskich i

na cmentarzu sie zbiera tyle rodzinki... i wieczorem ten nastrój... a pozniej Boże

Narodzenie
;))) i można powiedzieć ze prawie bedziemy juz rodzic... zleci ten

czas... to jest niesamowite...
 
Jak dziewczynki
dziś na wadze 53,5 kg, swój płaszczyk zimowy - odcinany pod biustem, rozszerzenym od biustu i z zaszewkami w tej części kupiłam w Cerfurze za 112 zł wię może pogrzebcie w marketach na wyprzedarzach albo w secon hendach bo szkodza 400 zł za płaszcz na sezon bo te fasony w których brzuch się mieści nie są ostatnim krzykiem mody i pewnie za rok żadna z nas go nie założy
 
Witam słonecznie:-)
Ona Ty juz o swietach a najpierw juz jutro mamy wizyte u ginka;-):-D to dopiero czas zleciał;-)
Szafirku ja tez Cie pamietam i tez o zdrowko pytam?

Co do okrycia zimowego to moja sasiadka w zeszłym roku była w ciazy dokładnie w tym czasie co my(rodziła pod koniec grudnia) i cała zime przechodziła w grubych swetrach i na to ponczo i twierdzi ze to w zupełnosci wystarczało:tak:.Ja polecam płaszcz w fasonie tzw szlafrok,ja mam taki dwurzedowy i na pasek ,jest dosc obszerny i jak brzuch bedzie rosnac to poprostu bede tylko wiazac paskiem i juz,mysle ze jakos sie zmieszcze.Jeszcze jedna zaleta tego fasonu jest to ze po ciazy nie bedzie ani za duzy ani nie modny;-)
Pozdrawiam i miłej niedzieli zycze:-)
 
reklama
piękne! te stópki mnie rozwaliły;) moja Mysza od rana tymi stópkami daje się we znaki, ale tak mi z tym dobrze, że nie mam zamiaru ją/jego za to ganić;) szkoda, że mężu tak daleko i zobaczyć nie może:(
 
Do góry