reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

A ja znam przypadek, gdzie ze szpitalem można jednak wygrać :)

W rodzinie mojego eM była historia, gdzie ciocia przy narodzinach córki została czymś zakażona w szpitalu i umarła po około pół roku, nie wiadomo tak naprawdę co się stało, ale wujek postanowił walczyć ze szpitalem, w którym robiono cesarkę i wygrał, ale dopiero w tym roku.. a córka ma już 9 lat i od początku wychowują ją rodzice mojego eM, jest dla niego jak mała siostrzyczka..
 
reklama
Malinka- smutna historia:( szkoda ze nie dało się uratować cioci.....:(:( Ale chociaż tyle ze wygrał sprawe- mimo że trwało to tak długo. Niestety takie są nasze polskie sady. Wszystko ciągnie się latami.........
 
Dziewczyny - dopadła mnie rwa kulszowa - boli cały pośladek, ledwie chodzę i stą moje pytanie: czy któraś już miała rwe w ciąży i co lek. pozwolił zastosować? Moja pani dr jest na kongresie:-( a nie bardzo w necie cos znalazłam, właściwie oficjalnie wszystko jest przeciwskazanie, nawet na ulotce Apapu (paracetamol) napisali że po konsultacji z lek choć wszystkie wiemy że można. I jestem w kropce - mam plastry rozgrzewające ale nie wiem czy kytóras stosowała - dodam że na pośladek nie na krzyż.
 
Dziewczyny - dopadła mnie rwa kulszowa - boli cały pośladek, ledwie chodzę i stą moje pytanie: czy któraś już miała rwe w ciąży i co lek. pozwolił zastosować? Moja pani dr jest na kongresie:-( a nie bardzo w necie cos znalazłam, właściwie oficjalnie wszystko jest przeciwskazanie, nawet na ulotce Apapu (paracetamol) napisali że po konsultacji z lek choć wszystkie wiemy że można. I jestem w kropce - mam plastry rozgrzewające ale nie wiem czy kytóras stosowała - dodam że na pośladek nie na krzyż.

Ja na rwe nic nie stosuje- czekam aż przejdzie albo rozmasowuje. Ale któras dziewczyna tu ja ostatnio miala i brała albo włąsnie te plastry albo chyba jakies masaże na to miała. Kurde nie kojarze teraz która:(:(

Moze tu coś znajdziesz???!!!!
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2291016
 
Ostatnia edycja:
Milutek ale historia, pewnie ze nie przesadzasz sprawdzic trzeba wszystko dokładnie zeby w pore leczyc a wydaje mi sie ze ciaze blizniacze to są bardziej na komplikacje narazone wiec napewno lepiej porobic wszystkie badania i szczegolowe usg aby wykluczyc problemy.
a wogole jaki jest mniej wiecej koszt takiego badania 4d?
 
kurcze to troche sporo no ale chyba warto:)
Pewno, że warto!!! Bo ja myślę, że tu naprawdę nie chodzi o ewentualnie usuwanie ciąży!! Tylko o to,że jak coś wykryją to mogą dzidzi pomóc już w brzuszku mamy!
Widziałam w telewizji operację rozszczepienia kręgosłupu niemowlaka - wyjęli go z brzucha mamy, zszyli i wsadzili spowrotem, żeby sobie dalej spokojnie rosnął!!!
A ja dzisiaj zainwestowałam w spodnie ciążowe -cena straszne.. 120zł, jedne takie mogę miec. Kurtek zimowych nie miała, bo już ktoś kupił.. ale i tak by mnie nie było na nią stac, bo pani chciała 300zł.. No masakra, na parę wyjśc.. To może lepiej kupic zwykłą jakąs, ale w większym rozmiarze!! Chciałam kupic jeszcze ciepłe rajtuzki, ale nie miała - ale za to dała mi cieńkie gratis ;-) Przydadzą się, bo w listopadzie idziemy do męża z pracy na imprezkę - to będą akurat.
A co dojazdy samochodem, to ja raczej staram się nie jeździc.. Choc bardziej dlatego, że to ja zawsze jestem kierowcą - niz z jakichś innych względów.
A w ten piątek to mnie mama skompletowała - że GRUBA JESTEM :-( A ja naprawdę tylko 2 kg póki co przytyłam.. Ale fakt, okolice brzuszno - pupne wydają się za duże..

Miłego wieczorka!!! :-)
 
Od funkcji 4D czyli 3D w czasie rzeczywistym ważniejsze są umiejętności lekarza i jego doświadczenie w diagnostyce wad wrodzonych z których wiekszość diagnozuje sie w trybie ...2D. Dziewczyny, rozejrzyjcie się za dobrym ultasonografistą od daignostyki wad wrodzonych u płodu a nie patrzecie czy usg robi w trybie 4D.
 
reklama
Witam sie wieczornie ale miałyscie dzis produkcje;-)
Milutek okropna historia z ta znajoma i jej blizniakami:no:.Mysle ze jako ze masz tez ciaze blizniacza to jak najbardziej musisz jeszcze bardziej pilnowac swojego ginka.Co do badania 4d to moj lekarz powiedział ze nawet na 2d da sie zauwazyc wszelkie nieprawidłowosci(podejrzewam ze nie kazdy lekarz jest tak wyczulony czy umie ''czytac '' zwykłe usg a i zdarza sie ze na 4d tez czegos nie zauwaza) i wtedy jesli faktycznie cos jest nie tak to mozna zrobic 4d najlepiej u specjalisty ktory tez robi zabiegi prenatalne.
Vetka ja nie miewam rwy ale moja przyjaciołka miewa dosc czesto i u niej działa masaz(ma spokoj nawet na poł roku) ale musi go zrobic ktos wykwalifikowany,mysle ze w ciazy nie zaszkodzi bo robi sie go tylko tam gdzie boli.

ps
Dziekuje tym co trzymali za nas kciuki,nasz Guliwer zdobył złoto i NpwR:-)
 
Do góry