reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

naprawdę dzięki wielkie za tak miłe przywitanie.właśnie jestem po kąpieli i ubrałam piżamkę której nie nosiłam przez lato no i przyznam że okazały brzuch widac-nawet nie podejrzewałam że az taki on jest-hihihi...MÓJ BRZUSIO...Jutro o 15 mam wizytę u lekarki i dowiem się jaka płeć mojego dzieciątka.

ale super z tym brzuszkiem ja tez bym chciała zeby coś juz było widac, a tu nic nie ma :( ja nie wiem gdzie sie ten moj dzidziulek chowa przed mamusią.
 
reklama
no u mnie dosc szybko było widac,a to przez to że leżałam bardzo dużo,zero wyjsc do miasta,wszędzie jedynie autem i to ktos mnie woził,bo ja odkad dowiedziałam sie o ciązy nie siadłam za kierownicą i nie usiąde do konca ciąży-tak jakos obiecałam sobie.niby ostatnie dwa miesiace mam spedzic w szpitalu więc mysle że chyba będzie niezle rósł mi brzuszek skoro mam tak mało ruchu.
 
no u mnie dosc szybko było widac,a to przez to że leżałam bardzo dużo,zero wyjsc do miasta,wszędzie jedynie autem i to ktos mnie woził,bo ja odkad dowiedziałam sie o ciązy nie siadłam za kierownicą i nie usiąde do konca ciąży-tak jakos obiecałam sobie.niby ostatnie dwa miesiace mam spedzic w szpitalu więc mysle że chyba będzie niezle rósł mi brzuszek skoro mam tak mało ruchu.

a ja leze i leze i nic, waga stoi i jem znacznie wiecej bo wreszcie mam nato czas:)
 
migotka876-nie martw się,niekiedy jest tak ze przez pierwsze kilka miesiecy nie widac zbytnio a pózniej zaczyna rosnąć w ekspresowym tempie..

mi sie marzy taka mała piłeczka no ale zeby bylo widac:) hehe chociaz ja narzekam a przynajmniej rozstepow nie mam jak narazie, za to cycki mi rosną juz o miseczke wiecej mam hehe, a zawsze takie małe B
 
witam noową marcóweczkę:) miło, że się u nas rozgościłaś Erwina, zapraszamy do dalszych dyskusji:)
migotka cieszę się, że plamienia zniknęły, oby już na zawsze, a brzunio wyskoczy w jednej chwili i od razu w nic się nie dopniesz
koncia ja właśnie jak się swojemu brzuchowi przyglądam, to też zauważyłam, że mam go nisko, nie pamiętam żebym z Piotrusiem taki miała. Śmiesznie to wygląda. Boję się co będzie dalej, za kilka miesięcy będę go miała do kolanach jak mu się tak opadać zachciało;) hihihih
bosa wiem, co to znaczy nie mieć się w co ubrac:/ wszystkie przejściówki mam super dopasowane i chodzę w nich teraz na wdechu ze spłaszczonymi na maxa cyckami, a w szafie czeka kilka płaszczy i kurtka zimowa, luźniejsza, ale na taką pogodę jeszcze się w tym wszystkim zagotuję:/ każde moje wyjście przyprawia mnie o histerie:( w jednym wyglądam jak baleron owinięty wstążką, a w drugim jak sama stwierdziłaś, jestem wórem ziemniaków.


odebrałam dzisiaj wyniki badań i przeżyłam wielką ulgę. wszystko mi się poprawiło, stan zapalny zlikwidowany,antybiotyki pomogły, krew jest ok, anemia na razie zwalczona, nawet moja kiepska tarczyca jest bez zarzutu. mogę spać spokojnie:)
 
Dzięki Futrzaczku :* chociaż Ty się przejęłaś moją opowieścią i bólami :*
A co do rejestracji, to mówię, że chcę na dziś lub jutro, a ona: a co się dzieje..
No i tak potem poszło, szkoda gadać..
Generalnie muszę dotrwać do wizyty 18ego i będzie git!!
Mam nadzieję..
 
reklama
Do góry