reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

migotka - trzymam kciuki i na pewno wszystko jest dobrze! plamienia czasem występują i nie musza nic złego oznaczać! przytulam cie kochana i daj znać po wizycie!
 
reklama
Migotka, a nie mialabys czasami teraz owulacji lub okresu gdybys nie byla w ciazy???? Bo moja znajoma tak miala do 7 miesiaca. 2 razy w miesiacu plamila.
 
Migotka, Harsharani dobrze mówi. Sprawdź sobie na jakim etapie cyklu byś teraz była, gdyby nie ciąża. Często zdarza się plamienie w dniach, kiedy miałby wystąpić okres.

A mnie właśnie przed chwilą kadrowa oznajmiła, że od początku października mam zapewnioną przez firmę opiekę medyczną w Medicoverze. Na tą okoliczność postanowiłam od razu to wykorzystać i umówić się na USG - to które zaplanowałam na czwartek to nie jest planowe, połówkowe, tylko takie w ramach zielonego światła na wylot do Chin. Z mojego prywatnego gina nie zamierzam rezygnować, ale skoro może udałoby mi się chociaż 250 zł oszczędzić na USG, to dobre i to.
Ale żeby nie było za łatwo - najpierw muszę dostać skierowanie na to USG i na chybcika umówiłam się na wieczór do przypadkowej ginki z wolnym terminem. Nie cierpię chodzić do kobiet, ale co tam! Może się dzięki temu uda zaliczyć to USG w ramach abonamentu. Pobiję wszelki rekord w tym tygodniu - 2 wizyty + USG :-)
 
oooo a co tu dzisiaj takie pustki cały dzień ja własnie wróciłam ze spaceru wieje jak choinka ale wyszłam żeby nie kisic sie cały dzień w domu postanowiłam że w tym tyg bede wychodziła po tate z pracy na pół drogi żeby maluszka troche podotleniac
 
migodka również mocno trzymam za Was kciuki !!

Postawiłam już mojej córci bańki,oczywiście te bezogniowe,świetny wynalazek:tak:
Ja jestem bardzo na nie,jeżeli chodzi o antybiotyki,no ale jeżeli nie przejdzie po wdrożonej dzisiaj kuracji będę musiała pewnie go nabyć.....

Ewi mój małż ma firmę jednoosobową i dość nieźle prosperuje.Owszem tak jak piszesz bywają czasem martwe sezony....,dlatego dobrze ,kiedy oprócz tego ma się jeszcze inną prace,tak jak w przypadku mojego małża.
Ja będąc na twoim miejscu wróciłabym do tego sklepu,a jednocześnie szukała pracy w swoim zawodzie.
 
aneta z tym enkortonem to lepiej ostrożnie ja jestem dzieckiem chowanym na encortonie bo astma nie odpuszcza mnie do dzis i włąsnie dzieki temu paskudztwu pewnie do końca zycia nie pozbede sie nadwagi jak masz możliwosc zamienienia go na inny lek to rób to bez wachania w dodatku ostatnio gdy mój psiuto był chory weterynarz tez zapisał encorton owszem pomógł nie powiem ale pies po1 buteleczce tych tabletek do dzisiaj warzy 10kg wiecej
 
Cześć☺
Nie było mnie kilka dni najpier migreny na ktore pomaga (tochę ) tylko leżenie w ciemnym cichym pomieszczeniu poźniej mnie choroba dorwała , ale jestem zdowa i cała :)
Nadrobić Was sie nie da :no:
Ale ściskam mocno Wszystkie
 
hej dziewczyny okazało sie ze to duzy krwiak:( mam cały czas lezec, dostałam leki i zastrzyki:( ogolnie jakas załamana jestem, jeszcze moja mam teraz wyjechała i sama w domu siedze. masakra
 
migotko dobrze, że wiesz na czym stoisz i nie szalejesz z niepewności, nie nadwyrężasz się. wszystko będzie dobrze kochana, bierz leki, odpoczywaj, krwiak się wchłonie, nie jesteś pierwsza tutaj na forum z tym problemem. dziewczyny dały radę, ty też dasz! jesteś silna i twój maluszek też! oszczędzaj się, buziak, jestem z tobą!

aneta ja tak samo jestem przeciwniczką antybiotyków i jak już się obejść bez niech nie da, to przeżywam ich podanie przez kolejne pół roku.

papciarkowa i na pewno taki spacer wam dobrze zrobił. my też wyszliśmy sie dotlenić, synek od razu lepiej oddycha, podrukował mi się ładnie przez 2 dni, więc jutro jest szansa, że go wyślę już do dzieci. inaczej oszalejemy obydwoje;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Migotka bidulko trzymaj sie dzielnie,bedzie dobrze.Jak oni w szpitalu robili Ci usg ze krwiaka nie widzieli?

Mam taki katar ze chyba mi zaraz nos odpadnie...
 
Do góry