reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hejka

Pamieacie mnie:)?? nie udzielam sie bo bylam w szpitalu troszke krwailam myslam ze to juz koniec...a naszczescie wszytsko oki jest:)

pzodrawiam
 
Hej Syra :)
Pamiętam, że na chwile tu wpadłaś jakiś czas temu.
Super, że wszystko już u ciebie w porządku. Oby tak dalej, trzymam kciuki &&&&&&
Zaglądaj tu częściej :)
 
tak sobie myślę, że ginekolog to dobra fucha i nawet taki kiepski ma pacjentki :sorry2: 100zł za 5min grzebania palcem w kobiecie? Pomyśleć, że niektórzy płacą za to samo, ale w drugą stronę :-D

Fachowcy zalali naszą dziurę, ale teraz wanna się kiwa :oo2: Luby coś będzie kombinował z pianką boshe...:dry:

może i dobra fucha ale ginekolodzy /oddziały ginekologiczne mają najwięcej pozwów do sądów... więc pewnie coś za coś ...

Syra - ja szczerze mowiąc nie pamiętam ale gorąco witam i cieszę się że już wszystko dobrze:-D

zmykam do łóżeczka:-) dobranoc kochane!
 
o widze że teamt ginów znowu sie przewija ja ponieważ u nas nie ma żadnego lekarza któremu mozna w 100% zaufac a na prywatnego mnie nie stac to chodze do 2 i tak mam za sobą już 5 usg ostatnio czytałam że to nie szkodzi maleństwu a jest wrecz wskazane żeby wszystko dokładnie sprawdzać co i jak a i tak od wizyty do wizyty czas sie wlecze niemiłosiernie i dobrze że to usg robia bo wizyty to może góra 5 min trwaja
 
Syra, cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, witaj z powrotem.:happy2:
futrzaczku, nie wiem czy najwięcej, więc muszę uwierzyć na słowo :-) pytanie tylko, jak się takie sprawy kończą :confused:

Mój M właśnie poszedł na nockę. Już tęsknię.
 
reklama
hej migotka :) marcowych mamuś nigdy za wiele. Napisz coś o sobie na dobry początek :D

no wiec termin mam na 17 marca:) bede bardzo mlodą mamusią ale za to bardzo szczesliwą. narazie sie ucze jeszcze a tak pozatym teraz leze w szpitalu z powodu silnej anemi, ale mam nadzieje ze niedlugo mnie wypuszcza.
szczerze mowiąc bałam sie troche tu napisać ale mysle ze zle nie bedzie .
warto czasem poczytac relacje kobiet w podobnym okresie ciązy;)
pozdrawiam
 
Do góry