reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ooo – na forum dopiero życie rozkwita.. A mnie dziś koleżanka obudziła.. jest w podróży poślubnej.. i nie wiedziała jak odczytac test.. bo nie wzięła opakowania – hihi, chce się zmieścic koniecznie w tym roku, żeby nasze dzieci były w tym samym wieku ;-)

Pabella – pięknie imię Gabrysia :-) Ja nie wiem co ci ludzie mają w głowach, jak się kmuś nie podoba – to moim zdaniem nikt oprócz rodziców dziecka nie powinien się wyrażac w tej kwesti.. Tym bardziej, że większośc dorosłych ludzi miało już swoją szansę w nadawaniu imion – więc niech nam tego nie odbierają!!!
A z dzidziusiem NA PEWNO wszystko w porządku!! :-) Ale ja też tak mam, po wizycie dwa tygodnie pełna euforia.. a na dwa tygodnie przed kolejną martwienie się czy aby na pewno.. Tyle, że ten najgorszy czas pierwszego trymestru mamy już za sobą – więc już nic złego nie może się stac i koniec!!!!!!!!!!
Fajnie masz, że Twój ginekolog ma sprzęt na 4D – moja gonekolożna nie ma – więc wysyła nas gdzie indziej.
Futrzakowa – ja też mam nadzieje, że w szpitalu poleżę tylko tyle ile potrzeba.. czyli z 2-3 dni góra! W marcu się wszystkie przekonamy – jak zaczniemy się rozpakowywac ;-)

A ja wizytę mam dopiero pod koniec miesiąca października.. :-( Ale najprawdopodobniej pójdę wtedy na L4 już.. choc jeszcze nie wiem. A na to USG 4D tez się wybieram, ale moja ginekolożka podała mi zły numer.. No i na te z neta co znalazłam też się nie umiem dodzwonic, dziś będę próbowac dalej. Właśnie – to ja dzidzię po wypłacie zobacze – bo tak chcę się umówic na to USG :-)

Ewi82 – no to u mnie niestety lepszy sprzęt był u lekarza o dziwo z NFZtu niż u tej mojej prywatnej. Ale niestety liczy się też obsługa.. A tamten pan był bardzo niemiły!!
Milutek23 – daleko masz do Katowic.. :-( Bo ja właśnie z tych okolic i mam – wychodzi na to – dośc duży wybór tych USG, bo jeszcze w Rudzie Śląskiej i w Chorzowie. A próbuję się dostac właśnie do tego ostatniego.
Moja siostra 5 lat temu w Rudzie płaciła 180zł. A znajomi męża 2 lata temu z Chorzowie też tyle samo. Zobaczymy ile sobie życzą teraz – ale pamiątka to jest super dla rodziców i dziecka :-)

Wiecie co, ja się jeszcze nie przyznalam do tego, że mam zwierzątka.. Myślicie, że powinnam.. Ale zrobiłam sobie test na Tokso i jest wszystko ok.
Kasieńka77 A jeśli chodzi o coś przeciwbólowego to mi przy tym moim przeziębieniu lekarz przepisał Acenol Forte – to jest bez recepty – pisze, że jest przeciwbólowy i przeciwgorączkowy – tak jak Apap, na bazie paracetamolu! Więc jak Apap nie pomaga, to może tego spróbujcie.. Ja chciałam w aptece jeszcze dokupic Apap, ale pani mi nie sprzedała bo powiedziała, że to to samo i byłoby za dużo!!

Miłego dnia – u mnie z kablówką coś się popsuło.. Chyba trzeba będzie się zabrac za porządki :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry wszystkim!

Maruda
... ja właśnie będę miała USG połówkowe w Rudzie ;) co do ceny to jeszcze nie wiem :/

A dziś ciężki dzień przyszłej panny młodej
... wizyta u kosmetyczki i do fryzjera - próbny makijaż + fryzurka ... oj oj.
 
Witam;-);-);-)
Lokata- to dzień babskich przyjemności Cie czeka- kurcze az Ci zazdroszczę :tak:

Cfordzik- jak to zero zainteresowania :)???????? Czekamy na Ciebie z rana:):)hihi
 
Witam z rana :-)
U mnie dziś samopoczucie bardzo dobre, migrena się odpimpała.
Robię dziś pizze :happy:

PINKA, widzę, że twoje migreny są dużo gorsze :baffled: u mnie czasem pojawiają się mdłości, ale na szczęście mój organizm dobrze sobie z tym radzi i przez całą ciążę poszły tylko 2 pawiki :-D

O i jest clifordka i już uciekła. Przesyłam ci powera i wracaj :-p

futrzak pierwszy poszedł spać i pierwszy wstał :-p

Maruda, fajna koleżanka :laugh2: moje tak gadają, że zazdroszczą, ale coś nie chcą się rozmnożyć :-p

lokata, czemu ciężki? Super sprawa :laugh2:

cześć Milutek :-p nic nie piszesz co u ciebie, więc tylko tyle :laugh2:
 
cześć Śpioszki!
widzę, że większość z nas wczoraj była ledwo żywa, ja również. całe popołudnie prze kimałam: ból i zawroty głowy, do tego pawik się odezwał. nie miałam siły nawet wstać i odebrać telefonu.
Dzisiaj jak na razie lepiej, ale pogoda niezmienna i boję się, że popołudniu czeka mnie to samo:-:)baffled:

wyobraźcie sobie, że wczoraj przy kąpieli mój 3letni synek na prośbę m żeby przestał się wygłupiać i dał się umyć powiedział: "tato nie zawracaj mi dupy!:-D"
Udawałam powagę, ale posikałam się w drugim pokoju ze śmiechu tak po cichu;-)
 
Milutek, Koncia ... będę się czuła jak pies na wystawie ... to pomalować, tu przyciąć, tam polakierować. No ale w sumie nie będzię najgorzej myśle. Niebawem wyruszam ... uczelnia, kosmetyczka, fryzjer ... póki co narazie tyle w planach.
Miłego dzionka kochane!
 
Witam Was ciężąrówki!!!!!

Jestem dziś strasznie zdenerwowana,bo o 17 wizyta u gina.Pełna obaw jestem o mojego dzidziusia ,bo jak już pisałam nie czuje ruchów....:baffled:

Bosa świetnie wyglądasz,a głupimi uwagami jakiegos babona nie ma sie co przejmować....

Pabelaja też w dzieciństwie dużo chorowałam i jeździłam do sanatoriów. Pierwszy raz byłam gdy miałam sześć lat.... pierwszej nocy niestety "zaatakowały mnie łóżkosikacze" i wszyscy łącznie z opiekunkami się ze mnie śmiali.Nigdy tego nie zapomnę.

Lokata ,ale fajnie,ja mogłabym godzinami siedzieć u fryzjera lub kosmetyczki,uwielbiam to!

Cliford czekam z utęsknieniem na Twój dłuuuuuuugi post.

Serdecznie witam młodą mamusie!!!!!Ja 17 lat miałam wieki temu:baffled:
 
Hej dziewczyny.
ja wczoraj tez dość wcześnie padłam. Nawet na K. nie zaczekałam az wróci. nie miałam siły.
ale dzisiaj wieczorkiem muszę miec trochę powera, bo przyjechali znajomi z dublina i umówilismy sie na kameralne spotkanie.
Scarletka synka masz w przedszkolu to teraz będzie sypał takimi kwiatkami ;)
 
anetka nie martw się kochana, jest jeszcze czas na poczucie ruchów. nigdzie nie przeczytasz od kiedy musisz je czuć, to indywidualna sprawa. jedne czują od 15 tyg inne od 20 i to wszystko jest normalne.
 
reklama
Koncia- mało napisałam bo ostatnio Was zawaliłam moim zrzędzeniem:-D:-D:-D

A co mogę dodać: czuje się ciężka jak słoń i na nic nie mam siły. Straciłam powera i zalegam najchętniej na kanapie. Jestem przybita bo czekam tez na wypłatę i nie wiem czy zapłaci mi ja jeszcze moja firma czy ZUS!!!!!!:tak: Czekam jak na szpilkach bo moje połączenie wodociągowe zależy tylko teraz od tego czy jeden gościu zgodzi się na przeprowadzenie przez jego granice działki rur!! Stanęłam przed jego domem wczoraj i szczeka mi opadła- willa chyba miała z 500 metrów a właściciel wyleciał w poniedziałek do stanów na 3 tyg.więc myślałam że usiądę na chodniku i bede płakać. A tu mi jakaś laska mówi że da nam nr. do jego syna który ma wszystkie pełnomocnictwa!!!! Ma sie temu przyjrzec i zadzwonić do gminy- dzisiaj da nam odpowiedz!!!!!!!! Więc czekam:crazy::crazy::crazy:

Aneta
- nic się nie martw!!!!!! Poza tym to masz za wcześnie na regularne ruchy dzidzi!!!!!! Na pewno bedzie dobrze:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry