reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witaj Migotka:-) termin mamy tego samego dnia

Dziewczyny umiaram na ból głowy , Pinka napisz co Ci pomagało jak Cię teraz bolała, to jakiś koszmar ,a bez lekow nie do zniesienia BRRRRRRRRRRRR :crazy:
 
reklama
migotka, Dobrze trafiłaś i myślę, że ci się tu spodoba :D mi już trudno żyć bez marcóweczek ;) i pewnie wiele dziewczyn się ze mną zgodzi :D życzę szybkiego powrotu na nogi :)

kasienka, mnie też dziś męczy migrena, ta pogoda mnie dobija :( nie biorę żadnych leków, bo nic mi nie pomaga, ale może tobie starczy apap.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Migotka witaj,wiek nie wazny wazne ze sie cieszysz i wszystko jest ok z dzidzia.
Syra witaj ponownie,dobrze ze juz jest ok.
Kasienka mi apap nie pomogł jak mnie głowa bolała przez dwa dni,pomogł czas,niestety trzebabyło przeczekac.
Co do ginkow to ja płace 120zł ale wizyta trwa conajmniej 40min,przynajmniej wiem za co płace.
 
dziewczyny APAP już brałam i nie widzę żadnej poprawy , mam mroczki przed oczami i męczą mnie wymioty od bólu ,idę się kłaśc (wtedy ciut lepiej) :no::baffled:

Wam wszystkim miłego wieczorku ,bez żadnych dolegliwości -Buziaki:tak:
 
dzieki dziewczyny za przyjecie, teraz bede czesto zagladac bo i tak w tym szpitalu nudy okropne, ale dla zdrowia trzeba troche polezec
 
Wybaczcie moje drogie, konferencja za konferencją, forum za forum, warsztaty za warsztatami...nie ogarniam, a przez tą chol...ną pracę tylko bardziej się denerwuje...ale za to ... Fasola się odezwała do mamy:> puk puk i zapukała w brzusio;) cudnie, bardzo mnie to uskrzydliło:)
Jeszcze jutro warsztaty i wracam do Was:)
Spokojnej nocy!:)
 
Kasienka ja tez mam okropny bol glowy dzisiaj caly dzien ale nic nie bralam bo nie mam:(

Pestunia ajj fajnie Ci do mnie nie puka jeszcze:(
 
Witaj Migotka:-) termin mamy tego samego dnia

Dziewczyny umiaram na ból głowy , Pinka napisz co Ci pomagało jak Cię teraz bolała, to jakiś koszmar ,a bez lekow nie do zniesienia BRRRRRRRRRRRR :crazy:

kochana ja nic nie brałam poprostu starałam sie spac!!!!!!! ja miałam jeszcze do tego zawroty głowy robilo mi sie ciemno przed oczyma i dochodziły do tego wymioty!!!!!! współczuje ci cos okropnego spróbuj wypic małą czarną

ale to migrena ciążowa podam ci linka poczytaj sobie jak bedziesz wstanie

Migrena – problem z głowy? - Ciążowy.pl

Migotka - witaj no rzeczywiscie młoda mamusia z ciebie ale za t bedziesz miała wiecej siły i energi ehehehh niz my staruszki;-))) przed 30 stką;-))
 
Znów żadna zero zainteresowania gdzie jest biedny Cliffordzik :-:)-(trudno przeżyję :-)

Piszę tylko,że żyję i że nadrobię co nieco jutro rano bo dziś już no power :baffled: wszystkie mocno ściskam i do jutra !!

Buziaki
 
reklama
pierwsza:-D dzieńdoberek:-)

pestusia
- za zdroszczę tych skrzydeł:-D

migotka
:-D witam gorąco i zapraszam do przyklejonego wątku tj spisu marcowych mam:-)

kasieńka
- i jak głowa?

cliford
- przytulam mocno! i oby power przyszedł:-D
 
Do góry