reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam z mglistego ranka;-).
Clifordzik- to dobrze ze się to tak skończyło i się uspokoiłaś!! Nawet nie wiesz jaki kamień spadł mi z serca jak to przeczytałam. Generalnie lepiej nie lekceważyć żadnych bóli brzucha bo my nie jesteśmy lekarzami więc nigdy do końca nie wiemy co się tam dzieje.

Co do mojego bólu wczorajszego- dzisiaj go nie ma:yes::yes::yes:. Za to jest dziki ból kręgosłupa. Źle spałam i w ogóle z samymi koszmarami!!! brrrrrrrrrr wstałam przed 7 żeby się już nie męczyć:-D. Mam nadzieje że dzisiaj słonko zaświeci dla wszystkich marcjanek :-):-):-):-):-)


p.s.mi już zaświeciło słonko:):) Teraz muszę mykać do sądu. Moja siostra o 9 ma rozprawę z ciotką-pogmatwana historia. Ja chodzę na wszystkie rozprawy, słucham a potem pisze pisma do sądu:):) Sprawa jest chyba do 12 więc później do Was zajrzę!!!!!!!! papatki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie Marcjaneczki
Mnie od wczoraj pobolewa brzuch i pachwiny, ale zrzucam to na ciągłe czyszczenie noska i napinanie mięśni:-)
Clifordzik - miałaś wieczór pełen przygód:szok: najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło;-)
 
Witajcie :)
Clifordzik - najważniejsze, że jesteś już spokojniejsza, teraz dużo odpoczywaj sobie:)
Milutek23 - współczuję bólu kręgosłupa! ja wczoraj z takim zasypiałam, dziś na szczęście już przeszło, ale co to będzie później jak już teraz nas boli?;) Mam nadzieję, że słonko się utrzyma i poświeci dla Ciebie cały dzień.

A teraz czas do pracy...:( echhh posiedziałabym sobie w domku trochę...:(
Trzymajcie się ciepło i nie dajcie przeziębieniom!
 
Witam z rana!
Clifford, ja zawsze wychodzę z założenia, że lepsza paranoja i hipochondria, niż potem żal, że się coś przegapiło czy zaniedbało. Ważne, że już spokojniejsza jesteś.

Maruda
, polecam koty z całego serca. My nasze dwa skarby kochamy nad życie i mamy na ich punkcie poważnego pierd...ca. Oboje. Ale to M. czyści kuwetę ;-) Nieczęsto się o tym mówi, ale ważne, żeby kota, tak jak psa, dobrać sobie do osobowości i swojego trybu życia. Bo koty są bardzo różne: są dziko-szalone bengalskie, słodkie misie-indywidualiści, jak np. brytyjskie, są też przytulaśne pacyfistycznie nastawione do życia leniwe ragdolle. My wybieraliśmy koty właśnie pod kątem cech charakterologicznych przypisanych danej rasie, a nie pod kątem wyglądu, bo ten był drugorzędny. I tak każdy kot z założenia jest piękny.

Magdzior
- ból brzucha i pachwin faktycznie może być od kichania. Ból jak po dobrej siłowni.

Pestusia - to co? Do roboty się bierzemy?
 
Cześć Laseczki!
wpadłam się przywitać, synek w przedszkolu, pogoda piękna więc nie chcę marnować, lecę na śniadanko, a potem do rynku na ploteczki i może pobiegam po jakichś sklepach. M w delegacji, to trzeba pomyszkować.
buziaki dla wszystkich, życzę miłego dnia!
 
Część Pączuchy w ten słoneczny poranek :D

slonce+pl.jpg

Pobiłam dzisiaj mój rekord najpóźniejszego zjawiania się w pracy 8:30 :D
Nie wiem, jak ja kiedyś mogłam być w biurze o 7, toż to środek nocy :D

Clifordzia wypoczywajcie :* Po takim stresie musicie oboje sobie wrzucić na luz :* Dobrze, że wszystko jest w porządku i dzidzia ma się dobrze :)

Milusia jak wrócisz to zamiast BB odeśpij sobie te nocne koszmary :*

No to DO DZIEŁA!!
 
Dzien dobry!

U nas kolejna nocka beznadziejna, przy tym, ze z mojej winy bo normalnie nie wiem czy sie Was na wieczor naczytalam, ale brzuch twardnial mi jak szalony i pol nocy mialam wrazenie,ze posikam sie w lozku....

Co dzisiaj jemy??? Mam ochote na pomidorki z cebulka i smietanka... Mam tylko te pierwsze :)
 
hej Ciężarówki
słońce u nas praży a ja - Chodzące Nieszczęście - leżę z opatulonym gardłem i kicham :confused2::confused2::confused2:

biednemu zawsze wiatr w oczy - jak mi już lekarz pozwolił wstać z tego cholernego łóżka to się rozchorowałam, jak wyzdrowieję to z pewnością spadnie śnieg!!! :crazy::crazy::crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie w ten piękny poranek, ja też wpadam się tylko przywitać, z czytaniem jestem na bieżąco, ale żeby coś napisać to czasu brak :sorry: Ja na śniadanko dzisiaj chleb z dżemem ( a potem się dziwię, że już prawie 5 kilo na plusie :szok: )

Dzisiaj o 11.30 mam wizytę u położnej, wreszcie :-p, ale trochę się stresuję, sama nie wiem czemu :eek:

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :-):-):-)
 
Do góry