reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Katjuszka - kuruj się:-) mnie już przechodzi:tak: mam zamiar jutro być już całkiem zdrowa:-)
Bosonóżka - mój men też ostatnio często z kotkiem szaleje, bo ja jakoś ostatnio nie mam siły ganiać po całym mieszkanku z myszką na kijku;-)
 
Cześć Serduszka!
ja dopiero wpadłam do domu po całym dniu łazikowania i załatwień. Padam na pysk, boli mnie każda kosteczka. Parzę sobie herbatkę, kładę się pod koc i gdzieś mam już wszystko. tylko relax:)

Zrobiłam dzisiaj m niespodziankę. po wyjściu od lekarza, na przeciwko otworzyli Entliczek z dziecięcymi artykułami. Weszłam i kupiłam najmniejsze niebieskie skarpeteczki z ciężarówkami w przeźroczystym pudełku, tak na wypadek jakby ciężko mu było się domyślić:) i po pytaniu, czy nie jest ciekawy, co będzie, położyłam mu na kolanie;) całe popołudnie chodzi z bananem na twarzy hihihihi
 
Scarletka- aż zazdroszczę Ci tego że już wiecie. Wyobrażam sobie jaki miała rogal Twój M i zaraz myślę o reakcji mojego jak się dowie co będzie. Tylko że ja nie będę mogla zrobić takiej niespodzianki bo mój M jeździ ze mną na usg:tak::tak:
 
Dziewczyny, ja dopiero po moim obiedzie...no ale cóż zrobić....życie...:baffled:

Kurcze zaczęłam się mocno martwić bo już nie wiem czy to twardnienie brzucha,macicy jest normalne..a wizyta w przyszłą sobotę i nie wiem co robić:-:)-(
 
Dziewczyny, ja dopiero po moim obiedzie...no ale cóż zrobić....życie...:baffled:

Kurcze zaczęłam się mocno martwić bo już nie wiem czy to twardnienie brzucha,macicy jest normalne..a wizyta w przyszłą sobotę i nie wiem co robić:-:)-(
Widze że obie wyrywamy sobie włosy z głowy. Mnie tez mój brzuszek martwi- dalej tak dziwnie kłuje- jak jutro nie przejdzie to pojadę do gina. Nerwy mi tu w niczym nie pomogą a spokój jaki on mi może dać jest bezcenny!!:)
A wcześniej nie masz możliwości isc do swojego ginka????
Co do twardniejącej macicy to nie wiem jak to sprawdzić i nie wiem kiedy mi twardnieje brzuch bo czuje że na wierzchniej warstwie mam mały tłuszczyk i on mnie moze myslic- ratunku!
 
dzień dobry dziewczyny! echhh ciężko za Wami nadążyć;) ale to dobrze, znaczy, że dużo się dzieje:) mam do Was takie małe pytanko - czy któraś z Was mieszka we Wrocławiu lub chodzi tam do lekarza? mam przed sobą przeprowadzkę z Torunia do Wrocka właśnie...i to na dniach...będę musiała zatem zmienić lekarza... poradzicie?;>
Petusia ja jestem z Wrocka, w razie czego pisz na priv
 
hej:-)
wiecie miałam iść do lekarza urwał się z pracy dwie godziny wcześniej (NFZ czego sie spodziewałam ,ze po godzinach zostanie) więc jutro jade wcześniej. Katar i bol gardla po babcinych sposobach nie ustępuje, a po zakupach na targu z dwulatkiem i bieganienie z tymze po urzędach jestem normalnie wykończona. WIecie czlowiek zapomina jak to było jak moje dziecko miało dwa lata.:szok:
 
reklama
i kolejny dzionek zleciał......,miło było bo miałam niespodziewane odwiedziny,troszke kontaktu z ludzmi mile widziane ;)
Moj M jedzie o północy w trase wiec czeka mnie samotna noc i jutrzejszy dzien tez,buuu
Obejrze jakis film i ide spac.
Kolorowych snow marcoweczki,buzka,paaa
 
Do góry