reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Pinka, ja i bez listerine mam wrazenie, ze kafle wydrapie bo normalnie coraz gorzej. jesli jutro jakos mi nie przejdzie to wwalam sie do dentystki i niech mi kurna nawet rwie, juz wszystko wole byle tylko mnie juz nie bolalo....

A mi sie marzy zmodyfikowane meksykanskie zarcie, czyli niewiadomoco z wolowym miesem mielonym... No ale snilam o tym i chyba nie odwaze sie jesc...
 
reklama
Koncia - doskonale Cię rozumiem, mój ojciec też nie akceptował naszego związku:-( Skończyło się na tym, że ponad 2 lata się nie odzywaliśmy do siebie. Teraz jest tylko dzień dobry i parę zdań, ale to i tak znaczna poprawa. Normalnie chyba Tz cuda potrafi czynić:-)
 
Hej dziewczynki!

troche mnie nie bylo,bo znow gorzej sie czulam.jak wchodzilam,to staralam sie nadrobic (na marne),a potem juz nie mialam sil,zeby odpisac.

ogolnie znow mialam biegunki :((((((( okazuje sie,ze w ciazy nie toleruje jajek...nie wiem czemu,bo nigdy nie mialam takiej reakcji na jajka.

A odnosnie pisania...jak wracam z pracy,to padam na pyszczek i jest juz pozno,a w pracy niestety czy tez stety nie pracuje przy kompie,wiec nie mam mozliwosci zajrzec,co u was i potem wychodzi,ze sie nie udzielam przez kilka dni.Ale wciaz o was pamietam i pozdrawiam (troche przykro z powodu konsekwencji-nikt nawet do mnie wiadomosci nie wyslal,no ale coz....)
 
Hej dziewczyny,
melduję się po powrocie z rocznicowego wypadu do Pragi. Było bosko! Przeszliśmy miasto wzdłuż i wszerz. O dziwo dałam radę :) ale teraz cierpię z nieziemskimi zakwasami łydek :eek:

Staralam się przeczytać wszystkie zaległe posty ale bylo to ponad 30 stron więc pamiętam tylko tyle, że pisalyście o kondycji cery i włosów. U mnie jest tragedia. Włosy nie do ułożenia, cera jak u nastolatki i jeszcze na plecach mnie wysypało... A podobno na chłopaka to powinnam "kwitnąć"..:crazy:
 
koncia nie trzeba w ciązy pić aż 3 litrów ja tak musze na moje leukocyty żeby je wypłukać z moczu i pozbywac sie szybko lekarstw ogólnie to dzisiaj poszło nieżle bo mnie strasznie suszy i mamy zaliczony 2 dzień bez pawika :)
 
Lokata tak wlasnie dobrze wyczytalas widze ze Twoj tez:)jak przygotowania?u mnie w sumie to stoja w miejscu:p

a ja dzis zakupilam sobie leginsy ciazowe no w sumie dostalam od ciotki i juz naodkladala mi ubranek takie sliczne ale wszystkie rozowe:p dlatego narazie mi ich nie dala dopiero jak bede znala plec bo przeciez synek wrazie co w kieckach biegac nie bedzie:D
 
reklama
dla mnie sprawa jest o tyle gorsza ze mnie starsza że mogę od np.grudnia leżeć na patologi ciąży...wiec problem i zmartwienie jest w tym ze będę chodzić cały sem. płacić 400zł miesięcznie a potem się okaże ze nawet na egzamin nie pójdę bo albo będę rodzic albo będę próbować trzymać się w kupie jak najdłużej:)!!!!!!!!

A dziewczyny na jakim kierunku studiujecie????
Ja zarządzanie- zaoczne. Teraz mam sesje poprawkową- bo życie zawodowe nie pozwoliło mi zaliczyć wszystkiego w pierwszym terminie:(

a nie możesz sobie przyspieszyć sesję, albo dogadać się indywidualnie z nauczycielami? u nas tak to załatwiają kobiety z brzuszkami:) trzeba tylko iść i pogadać z dziekanem.
ja teraz właśnie się biorę za magisterkę, studiuję zaocznie dziennikarstwo. zaczęłam dziennie pod presją rodziców, szczególnie zaborczej matki, ale juz po 2 miesiącach wiedziałam, że tak nie chcę, przeniosłam się na zaoczne, poszłam do pracy, wyprowadziłam z domu, wzięłam ślub i urodziłam dziecko;) i jestem z tego dumna, że potrafiłam postawić na swoim, a nie spełniać cudze ambicje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry