reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Katjusza portki fajowe a co do bluzki to mówisz ze g....no??? bo ja wlasnie chcialam sobie zamówic takowa???

wiesz - ta część białą (kołnierzyk z mankietami) spoko - przynajmniej przed praniem ;-), ale sama bluzka to szmatka - taka cienka, że prawie przeźroczysta (przynajmniej ta grafitowa) i jakaś taka, jakby sprana?? No a poza tym to nie ciążówka tylko zwykła bluzka, może troszkę szerszą w dolnej części ale obawiam się, że w bardziej zaawansowanej ciąży podniesie się na brzuchu na góry.
Jak na moje oko wytrzyma może 2 prania :-)
 
reklama
pinka dzięki za słowa pocieszenia, no to wdech i wydech, a nie udusimy tych naszych awanturników;)
kaszka manna dzisiaj była u nas na śniadanie, ale to był średni pomysł, wcale nie smakowała, tak jak mi się wymarzyła
milutek to jesteśmy dwie na ostatnim roku? moja sesja zaczyna się ok 10 lutego, a sesja poprawkowa jest już w marcu, więc będzie wesoło;) bardzo się nie przejmuję, bo od pierwszego roku nie miałam żądnych poprawek więc dlaczego teraz niby miałabym mieć;)
Pogma dobrze, że do nas zaglądnęłaś z lepszymi wiadomościami. 3mam za was kciuki!
katjuszka dobrze, że piszesz, bo miałam ochotę na tą bluzeczkę, ale w takim razie nie kupię

my byliśmy na gigantycznych zakupach, bo w domu już tylko światło w lodówce i zapragnęła żurku z kiełbaską, jajem i ziemniakiem. mało nie padłam z tej chcicy, zaraz po powrocie ugorowałam. jestem całą happy
 
Ostatnia edycja:
papciarkowa, czemu 3 litry? W ciąży tyle trzeba? Cholera, to nie wiedziałam :zawstydzona/y:

ja gdzieś nawet czytałam, że czarnej herbaty też nie można, ale ja piję taką mega sikowatą, bo zimno jest, to co mam pić? Kawy też nie można, ale piję 1 rano, bo pomaga mi to na sprawy kibelkowe :-p. Dodatkowo robię kompocik jabłkowy, bo podobno mleka się ma po nim dużo i można do woli!

Hars, niech koleżanka podważy testament, jest szansa, że wygra... To jest przykre, pranie mózgu robią tym biednym staruszkom:angry:

malina, ja z moim ciałkiem się czuję różnie, dziś "zajebiaszczo" :rofl2:

Nie polecam tapety do pokoju dziecięcego. Ja sobie wkładałam kuleczki z tapety do nosa i do uszu w dzieciństwie. Lekarz musiał wydłubywać:rofl2:

Wy tyle o tych ślubach piszecie, a ja się boję ślubu...

Milutek, to ty dziennie studiujesz? Szybko zajęcia zaczęłaś, ja zaczynam 2.10. Też mam sesję do końca lutego i strasznie się boję, że mnie tfu tfu położą wcześniej i dupa... I wcale nie mam na ostatnim roku mniej zajęć, jeszcze nie wiem ile jest egzaminów, ale mi to obojętne, zaliczenia są tak samo trudne, a nawet gorsze u nas...:baffled:

Pogma, chyba nie miałam okazji cię poznać, ale witam serdecznie i życzę powodzenia w staraniach o maleństwo :-D
 
milutek to jesteśmy dwie na ostatnim roku? moja sesja zaczyna się ok 10 lutego, a sesja poprawkowa jest już w marcu, więc będzie wesoło;) bardzo się nie przejmuję, bo od pierwszego roku nie miałam żądnych poprawek więc dlaczego teraz niby miałabym mieć;)
dla mnie sprawa jest o tyle gorsza ze mnie starsza że mogę od np.grudnia leżeć na patologi ciąży...wiec problem i zmartwienie jest w tym ze będę chodzić cały sem. płacić 400zł miesięcznie a potem się okaże ze nawet na egzamin nie pójdę bo albo będę rodzic albo będę próbować trzymać się w kupie jak najdłużej:)!!!!!!!!

A dziewczyny na jakim kierunku studiujecie????
Ja zarządzanie- zaoczne. Teraz mam sesje poprawkową- bo życie zawodowe nie pozwoliło mi zaliczyć wszystkiego w pierwszym terminie:(
 
Ostatnia edycja:
Milutek, ja na szczęście dzięki rodzicom, mam możliwość studiować dziennie. A studiuję pedagogikę (mam lic: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe) mgr- promocję zdrowia i socjoterapię.:)
 
Milutek, ja na szczęście dzięki rodzicom, mam możliwość studiować dziennie. A studiuję pedagogikę (mam lic: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe) mgr- promocję zdrowia i socjoterapię.:)
Ja 2 lata studiowałam zaocznie administracje ale zrezygnowałam i zmieniłam i szkole i kierunek na zarządzanie. Puki co ciągnę teraz licencjata...a potem pójdę na mgr...z dwójką dzieci na plecach:):)hihhiihii

p.s. mykam bo M chce dostęp do kompa:)
 
Ja zaocznie studiowałam prawo przez rok, wedle ambicji ojca. Miałam 2 poprawki, zupełnie mi się tam nie podobało, wyścig szczurów, do tego mało interesowała mnie ta tematyka, więc zrezygnowałam. Zamiast iść we wrześniu na poprawki, poszłam na inne studia i nie żałuję :) tata był rozgoryczony i chyba do dziś, po tylu latach, skrywa żal, ale to nie było dla mnie, strasznie się tam męczyłam, do dziś miewam koszmary senne z tym związane i jestem z siebie dumna, że nie straciłam więcej życia na coś, co było według mnie błędem.
Sama postanowiłam, że nie będę decydować za dziecko, jak ma ułożyć swoją przyszłość. Ojciec jest tak zaborczy, że nawet życiowego partnera chciał mi wybierać. Przez 2 lata nie akceptował mojego TŻ, to był trudny okres, ale nasza miłość przetrwała :) Ale, długo by opowiadać.
 
Jakoś pustawo tu u nas wieczorkiem. Dopiero 20.30 a mi już chce się spać. Męczący dzień w pracy miałam, a na dodatek zapomniałam, że jutro o 7.30 rano muszę jechać do Poznania (jak mi się nie chceeeee). Chwilami jestem tak roztargniona, że cud, że jeszcze głowy nie zgubiłam. To ten mózg działający o 4% gorzej, wolniej? Jak to było? Któraś o tym pisała. Też tak macie? Przerażające. Na dodatek wszystko mi z rąk leci, dziurawe łapki normalnie.
 
reklama
Czesc Wam:-)
Mialam wczoraj wpasc na chwile a moj mnie zaskoczyl i wyskoczylismy do znajomych. Dostalam kilka fajnych rzeczy dla maluszka- sliczny rozek, 3 szt bodow, 3 pary skarpeteczek i czapeczke:-) Przyznaje sie ze ja dzis caly dzien przespalam:tak::-)
Strasznie mnie glowa boli wrecz mi ja zaraz rozsadzi:-( i jestem teraz mega glodna:tak:
Lece opanowac lodowke hihi:-)
 
Do góry