reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam was i nowe forumowiczki:)

ostatnio brakuje mi czasu na wszystko niestety a jeszcze jak na zlosc zlapalo mnie jakies chorubsko i ciagle kicham i smarkam az mnie nosek juz boli wrrr:(

a wlasnie jak jedna tutaj wspomniala ze czeka na kopniaczki ja to juz wyczekuje tak strasznie nie mgoe sie doczekac tej chwili:D
 
reklama
i ja się witam, małż pojechał na grzyby..

Poleniuchowałam sobie dziś dłużej w łóżeczku, jako, że w nocy tak mnie biodra naparzały, że koszmar. :-(

Też stosowałam Eludril i Elugel jak miałam robionego implanta i potwierdzam - jest super - ale czy akurat Harsh go dostanie w UK, nie wiadomo (choć to nie jest polska firma, więc może).

Ja mam inny kłopot - od tych zastrzyków z fraxipariny tak mi się krew rozrzedziła, że mam na brzuchu siniak na siniaku i wyglądam jak ofiara przemocy domowej!! :baffled:

I też mnie coś chyba ugryzło w policzek bo mam na środku mega bąbel a poza tym na początku ciąży pękła mi na środku nosa jakaś żyłka i mam czerwoną kropkę, która mi nie chce zejść - wyglądam jak z diodą na nosie, mogłabym sobie w nocy przyświecać drogę do kibla... :confused2:
W dodatku rozbolały mnie sutki Jak nie urok to zaparcie... :oo2:

Witaj Dwanaciadwa i Marudajeden! :-)

miłego dnia słoneczka!! :-)
 
Ostatnia edycja:
witam nowe koleżanki ! zapraszam do pisania
malinka wdech i wydech, nie stresuj się, chłopy już takie są. mój nie jest inny. ja na mojego tez się boczę i mam pretensję, że mu praca cały świat przesłania, ależ jest to wkurzające
katjuszka w ciąży dużo łatwiej o siniaki i różne przebarwienia. ja po cesarce miałam od kroplówek całe ręce w okropnych siniakach, które schodzić nie chciały, aż mi na nie pediatra zwracał uwagę jak szłam z synkiem na kontrolę;) i do tego miałam blizny po komarach, też wyglądały obrzydliwie;)
cornelka kuruj się szybciutko! widzę, że każdą po kolei coś łapie;( ja smarkam od zeszłego tygodnia i smarkać nie przestaję
fifronka widzę, że wieczór udany, cieszę się:) też takie odskocznie lubię

ja piorę, gotuję i użeram się z synkiem. bożeeee jaki on się ostatnio okropny zrobił, płakać mi się nad nim już chce, bo sił mi brak.
 
dzien dobry dziewczeta...mam nadzieje ze u was wszystko wporzadku...u mnie niezadobrze:-( przeziebilam sie...katar, kaszel dosc mocny, kichansko:-(...oszaleje, nic tylko mleko z miodem, syrop z cebulki i herbata z cytryna...ja juz tego nie chce:baffled:no ale niestety zarazilam sie od mojego...i musze to wyleczyc...farmaceutka polecila mi syrop STODAL bezpieczny w ciazy...ale jak narazie mi nic nie pomaga...lozio i wieczne leniuchowanie:-) tylko z tego przyjemnosci;-) heheh...a teraz tak duzo zalatwiania ze slubem...ale juz koncoweczka...jeszcze tylko zamowic torcik i ciasta...i juz wszystko dopiete na ostatni guziczek...juz sie doczekac nie umiem...:-D

milegooooo dnia wam zycze:tak:

witam nowe babiczki:-p
 
Witam was brzuchatki :-)Witam waszystkie nowe marcoweczki :-)
U mnie wszystko po staremu moje kochane oczywiscie szwagier ciag dalszy,siedzi nadal :eek: studia zaczyna 20.09 wiec prawdopodobnie do tego czasu bedzie sie jeszcze goscil u nas :eek: Ja mam @ ciag dalszy,drugi dzien nie jest zle ale mam nadzieje ze juz niedlugo bede sie mogla wam pochwalic moja fasolina :-)
Scarletka dasz rade ,silna kobieta jestes ;-)
Milego dnia wam zycze dziewczyny :-)
 
Witamy Marudę :D

My z eM na szczęście (tfu tfu tfu) jakoś się wyleczyliśmy, jakieś resztki kataru jeszcze tylko są..

A ja chyba dzisiaj coś rozniosę normalnie!! Wdech wydech nie pomaga ;| Przyniosłam se dzisiaj dżemik, margarynkę kupioną już miałam dawno, a zawsze czw-pt pracuję z domu, wczoraj nie zaglądałam do lodówki, a dzisiaj co? Po margarynce ani śladu, ale to nic.. Otwieram dżemik, żeby se nim suchą bułkę maznąć, a tu już się ktoś zdążył poczęstować! No k*** co ja jestem - instytucja charytatywna?? Ale chamówa!! Żeby ciężarnej jedzenie wyżerać!!

Żeby tego było mało, to moja mama kiedyś tam wspomniała, że wózek to ona kupi dla wnusia/wnuczki, ale czy to znaczy, że ona ma go wybrać?? Heloooooooł?? Denerwuje mnie u niej to, że jak jej ktoś z pracy (jakaś młodsza koleżaneczka) coś powie, to to jest najświętsza świętość.. No i jedna urodziła niedawno, wózek 3w1 kupiła za 900zł i moja mama nie może już zrozumieć po co mi taki drogi wózek.. Dzwoni dziś i mówi, że tamta jej wydrukowała ten wózek i mam sobie obejrzeć.. FULL OPCJA - WÓZEK +FOTELIK +PARASOLKA +ŚPIWOREK (1221201037) - Aukcje internetowe Allegro A ja chcę Mutsy!!

Bez kija dziś nie radzę się do mnie zbliżać.........................
 
katjusza- wkoncu to jeden z najpiekniejszych dni w zyciu:-) ach...jutro mam pierwsza przymiarke sukni:-) a ja juz mam taki fajny ten brzusio...juz lekko widoczny...tak slodko bedzie wygladac:-D wczoraj obraczki moj odebral...ajjjj...takie chwile cieszace:-)
 
reklama
katjuszka- zawsze mozesz powiedziec ze cie dzidziol skopal ;-) tlumaczac siniaki na brzuszku
Maruda i nacia- witajcie- i nieprzejmujcie sie jak niebedziecie nadazac za starymi wyjadaczkami

Sluchajcie- chyba odkrylam przyczyne swoich wczorajszych i dzisiejszych mdlosci. Zaczely sie one po mojej nowej herbatce- EKOLOGICZNEJ. Doczytalam ze jest zrobiona z listkow malin. ( malinka bez obrazy ;-)) Takie herbatki sa zalecane w koncowej fazie ciazy do wywolania porodu ( powoduja skurcze i zmiekczenie szyjki) Normalnie nie wierze w takie ziolowe cuda- ale serio ZLE sie wczoraj czulam- brzusio mnie bolal

"SSabrina: Witam was brzuchatki :biggrin2:Witam waszystkie nowe marcoweczki :biggrin2:
Ja mam @ ciag dalszy,drugi dzien nie jest zle ale mam nadzieje ze juz niedlugo bede sie mogla wam pochwalic moja fasolina :biggrin2:"

Sabrinka trzymamy kciuki- najwazniejsze to sie niepoddawac- Ja ciebie podziwiam od poczatku- ze jestes tu z nami. Pamietam swoje bardzo wczesne poronienie- niemoglam sie po nim podniesc. A twojej przyszlej fasolki nieoddamy- niewazne na ktory miesiac padnie :)
Dobra- wracam do roboty buziaki
 
Ostatnia edycja:
Do góry