reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
hej

ja rowniez musialam wybrac sie dzis na zakupy do centrum handl.
Zakupy,jak wiekszosc kobiet :-D uwielbiam,ale teraz to jakas porazka. Tu sklep z butami, tu frytki ,tu ciuchy,tu lody....a ja z mdlosciami. kupilam co mialam kupic i szybko do auta.Mialam wrazenie ze sie zielona na twarzy robie ;-) ehh...

a teraz wciagnelam kilka ogorkow kiszonych (bo mdlosci chwilowo mniejsze, choc nadal daja o sobie znac) no i.... zgaga. Jak to sie mowi jak nie urok to s....ka :-D
Cos czuje ze Bartus bedzie mial braciszka :-Ddo slodkiego nie ciagnie mnie ani troszke,a normalnie slodycze bardzo lubie.

Ja test robilam dosc wczesnie wiec poszly dwa. Jeden (4 dni przed @ wykrywa) byla kreseczka ale baaardzo blada.Wiec kupilam inny (wykrywa 6 dni przed @) i juz byla widoczna.
 
może jak nie mam ochoty ani na słodkie ani na kwaśne to będą bliźniaki :-D

a co do testów to też robiłam takie co wykrywają na kilka dni przed @ ale kurcze nie wiem...może jakoś późno owu miałam + leniwe jajo... nie wiem ;-) ale mam nadzieję że w śr ginek wszystko potwierdzi...założymy kartę i takie tam :-D
 
mi karte ma zalozyc, i do szpitala zapisac za 2 tygodnie.

Dziewczyny ja to chyba nienormalna jestem,narzekam na calodobowe mdlosci,a jak mam mniejsze przez 20 min to sie zaczynam martwic czy wszystko ok, bo to niemozliwe zebym tyle bez mdlosci byla :-D histeryczka ze mnie :-D
 
ruda ja to dopiero histeryczka jestem, chodzę cały dzień i co chwilę łapię się za cycki sprawdzić, czy nadal bolą:-D
futrzakowa to dzięki twoim teoriom na naszym forum będzie kilkanaście bliźniąt:tak:
 
a ja mdlosci nie mam:)i w ogole nie czuje sie jakbym byla w ciazy wiec co ja mam powiedziec?tez sie czasem zastanawiam czy aby napewno to ciaza hehe:p a ruda pisalas o ogorkach ze to na chlopaka moja ciotka cala ciaze wcinala ogorki i tez myslala ze to chlopak a jednak urodzila sie dziewczynka:)

co do piersi to mi lepiej niech nie rosna i tak mam za duze:)wole zeby zmalaly hehe:p
 
reklama
cornellka z dobrego samopoczucia w 1 trymestrze i braku dolegliwosci to tylko sie cieszyc :)
a no wiadomo roznie to moze byc.Ja porownuje z pierwsza ciaza,z synkiem. Wszystko bardzo podobnie, mdlosci tylko troche wieksze.
Z tego co widze to wyglada mi to na chlopaka. Ale moja mama mowila ze ze mna czula sie zupelnie inaczej niz z moja siostra i byla przekonana ze chlopak...a tu ja ;-)
wiec nic tylko czekac az sie ujawni na usg.
 
Do góry