reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Obejrzalam wlasnie glupi program w TV o kobietach,ktore byly w ciazy,ale o tym nie wiedzialy..i dowiadywaly sie o tym w momencie porodu...kiedy to myslaly swoja droga, ze umieraja w meczarniach...

Dobranoc!
 
Dzieńdoberek :blink:
Widzę, że gdzieś pouciekałyście.
A ja coś ostatnio mam pecha, co chwila się coś przyplątuje od kiedy mieszkam u rodziców. A tak się cieszyłam, że odpocznę:-(
W nocy mi się coś dziwnego porobiło, dostałam jakiegoś masakrycznego skurczu w całej szyi i ciągnęło aż na klatkę piersiową i głowę. Ból straszny, masaż nie pomagał. Zrobiłam się głodna i doszedł ból brzucha, to o 2 w nocy wszamałam banana. Brzuch się uspokoił, ale nie mogłam spać i o 5 znów zrobiłam się strasznie głodna. Poszłam zjeść 2 kromki z serkiem. Drzemałam z tym bólem do 10 aż zrobiłam się znów głodna:angry: nadal mnie ciśnie, oby do wieczora przeszło... No i opryszczka się powiększyła ehh, ale za to mdłości dużo mniejsze :-p
 
Dzieńdoberek :blink:
No i opryszczka się powiększyła ehh, ale za to mdłości dużo mniejsze :-p

Koncia - pytałam się mojego ginka o opryszczkę (jeszcze odpukać w ciąży nie miałam ale normalnie miewam, więc się wolałam doinformować) i powiedział mi, że żadnych maści typu vratizolin nie można używać, trzeba się zapytać w aptece (podobno jest jakaś maść dla ciężarnych), można użyć rozpuszczalnej aspiryny, namoczyć ją lekko i przyłożyć na chwilę do zimna, powinno się używać plasterków na zimno (żeby się nie roznosiło) ale przede wszystkim uczulił mnie, żeby cokolwiek robiąc przy opryszczce używać jednorazowych rękawiczek, bo bardzo łatwo ją przenieść później na narządy płciowe (co jest niewskazane) a zwykłe mycie rąk może nie usunąć z nich wirusa (mi ginek poradził, żebym sobie w tym przypadku "gwizdnęła" rękawiczki jednorazowe ze stacji benzynowej ;-) ale oczywiście można też kupić paczkę w aptece ).

witajcie niedzielnie, ziiiiiimnoooooo u nas!!
 
wspólczuje wszystkim zimna u mnie na szczescie od bardzo dawna świeci słoneczko co prawda takie juz bardzo jesienne ale dobre i to :) miłej niedzieli wszystkim życze
 
witam Słonka!
Współczuję wam tego złego samopoczucia,u mnie jest już lepiej, mdłości minęły, na razie biegunek nie ma. chyba to zasługa biegnącego czasu:) aaaa i czy, któraś z was też przestały boleć piersi, albo bolą minimalnie, bo ja właśnie, to u siebie zauważyłam.

u nas nocka katastrofa, do 4 czuwanko:( Piotruś dostał gorączki ponad 39 stopni, za nic nie mogłam jej zbić. nurofen, okłady, nic nie pomagało:( raczej te wymioty popołudniowe spowodowane były infekcją, a nie zatruciem, bo mi na dzisiaj dostał katar, niewielki ale jest i kicha. teraz z nim lepiej, gorączka spadła, zjadł sobie śniadanko,troszkę ożył, ale dalej widzę, że jest neiwyraźny i pewnie popołudniu będzie to samo..no to się na chodziliśmy do przedszkola całe 3 dni:/
m pojechał wypożyczyć filmy, bo mamy dzień kibelkowania w domu, leje, zimno, odechciewa sie wszystkiego
 
Koncia - ile ja się namęczyłam z opryszczką!!! Miałam ją w 10 tc chyba. Wizyta u 3 lekarzy, kazdy straszy i co innego karze. Jeden przepisał heviran, drugi stanowczo go zabronił, moja gin kazała własnie maścią tylko smarować bo podobno mała powierzchnia wchłaniania i nie zaszkodzi. Wieczorem ostry dyżur iii SKIEROWANIE do szpitala ;O ma mnie zbadać lekarz od chorób zakaźnych i stwierdzić czy oprycha nie zagraża płodowi! Nigdy bym się nie spodziewała ze to takie niebezpieczne a poszłam akurat na wizyte do położnej tego dnia i to ona takiego szumu narobiła;/ Nie pojechałam do szpitala bo powiedziano mi że i tak decyzja bedzie należeć do mnie co z tym zrobię bo nikt mi jednoznacznie nie odpowie brac heviran czy nie, bo i to nie przebadane na ciężarnych ani i nie udowodnione ze opryszczka wargowa zagraża dziecku. I tak jak pisze Katjusza - wazne zeby nie przenieść na "pąka" ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was dziewczyny :-)
Scarletka wspolczuje ci Twojej nocki,jest to okropne kiedy widzi sie jak sie dziecko meczy i jest chore,duzo sily dla Twojego Piotrusia oby jak najszybciej wrocil do zdrowia ;-)
U mnie dzisiaj spokojnie szwagier jeszcze mi nie nadepnal na odcisk dzisiaj wiec jest cool :-) ale do wieczora na pewno sie cos nazbiera :eek: pocieszam sie jedynie tym ze jest to ostatni tydzien u nas a potem wraca na studia :-D
Milej niedzieli wam zycze brzuchatki :-)
 
Do góry