reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Katjusza, to mozemy sobie podac reke!

Pochwal sie co kupilas :) To ja sie tez pochwale :)

5.jpg 3ea47b4bf5a40245.jpg 2154.jpg 1201201251.jpg jeans.jpg jeansMA-103Ma.jpg koral.jpg Ldresszary.jpg zielony.jpg

:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
hej :)

widze,ze zakupy pelna para :-D
do mnie mama przylatuje 29-go wiec tez pobuszowalam dzis na allegro :) wysylka bedzie do pl. i mama mi wszystko przywiezie :)
z tym,ze ja kupilam nie-ciazowe ciuszki,ale takie ,poki co spokojnie bede mogla w nich chodzic.

musze od jutra czesciej zagladac bo nie w temacie jestem,a w weekend nie zawsze jest czas na nadrabianie :)
 
dzięki dziewczyny za info o opryszczce. Mam nadzieję, że nie przeniesie się niżej, bo rękawiczek nie używałam do tej pory :baffled:

nadal czuję straszny ból w górnej części klatki piersiowej, szczególnie przy oddychaniu, do tego straszny ciągnący ból w tyle szyi, który przyprawia mnie o gorszy niż migrenowy ból głowy:-( myślałam, że przejdzie, ale obawiam się, że znów nie zmrużę oka.

W tym tyg. M ma nocki, smutno mi :-(

katjusza, piękne ciuszki, dobrze zrobiłaś, czasem trzeba zaszaleć.:tak:

cliford, jak tam twoje gardło? Mam nadzieję, że już lepiej.
 
Katjusza nie masz co miec wyrzutow sumienia co do jedzenia,przeciez nie robisz tego co dziennie.Ciuszki sa super,te jensy fajne,mozesz mi podac linka do nich?
Ja tez dzis kupiłam sobie ciuszka, taki przyszłosciowy sweterek,fason jakby płaszczyk ale z grubej dzianiny.
 
a jakąś kurtke na zime fajna znalazłyście? bo ja wyszperałam same płaszczyki w które napewno sie nie zmieszcze
 
hahahaha :) ale sie okupilas! Super:) Ja wstawilam na rzeczach dla dzieci to co kupilam.
Wyslalam mamie na tego prawnika i mi zostalo...wiec zaszalalam...
 
Nie mają sklepu tylko tam produkują i stamtąd wysyłają zamówienia allegro. Ale można pojechać, pooglądać i kupić. Są jeszcze te wszystkie rzeczy które oferują na allegro:) jakieś getry, tuniki, spodnie dresowe i te niby dżinsowe, jakieś pasy itd. Do 15 mają otwarte.
 
reklama
Katjuszka dzieki wielkie,te sa najładniejsze ze wszystkich ktore mi wpadły wczesniej w oko.
Papciarkowa ja sweterek kupiłam w Tesco na przecenie(i jeszcze miałam kupon znizkowy ;)).Jesli chodzi o kurtke to nic nie widziałam,ja to bede zmuszona zima chodzic w moim płaszczu ktory ma fason ''szlafroko-prochowca'' i jest dosc szeroki i ciepły bardzo.Nie lubie go bo jest długi i ciezki ale niestety raczej nie bede mogła sobie pozwolic na cos nowego :(
 
Do góry