reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Ja to sama nie wiem, jak do tego doszło u mnie, bo miałam sporo wyjazdów i mało możliwośći... i do tego tabsy, które zawiodły... jak dla mnie czarna magia....
 
Witaj Pestusia :)

Masz rację Futrzak, w weekend jedziemy (o ile moja hasbenda się nie rozmyśliła) do galeryji, więc zapytam w saturnie..
W mojej mieścinie jest media expert, to zajrzę.. Do 7ego mają jakieś raty 30x0% to obczaję ;)

W końcu musimy mieć czym robić zdjęcia naszej Kruszynce :D
My to jakoś za bardzo zdjęć sobie nie robimy, ale to może dlatego, że w starym aparacie urwał się zatrzask klapki do baterii, trzeba ją teraz mocować na taśmę klejącą (bywąło, że i plaster był pomocny), która jest elastyczna i jak robisz zdjęcie to i tak trzeba ją podtrzymywać, więc więcej cyrkowania niż to warte.. Nadrobimy!!
 
Cześć dziewczynki :)

hehe, wiadomo, początek wakacji był, nikt nie próżnował, stąd taki wysyp :)

oj, ja też bym chciała już wiedzieć, kto tam w brzuszku siedzi. każdy mówi, że będzie chłopak, ja na początku też tak myślalam, ale teraz mam takie silne przeczucie, że dziewczynka, może dlagego, że po prostu wolałabym drugą córcię - wszystko już obcykane w tym temacie mam, a z chłopcem to trzeba by się uczyć pewnych rzeczy od nowa - to zstępowanie jąderek, pielegnacja, czy 'prysznice' przy przewijaniu :)

no i obśliniłam klawiaturę przez tą waszą szarlotkę z lodami... też mi się zamarzyła. tak na przemian z mozzarellą z pomidorkiem :)
 
Agapa ja jestem wstępnie zainteresowana,napisz mi prosze na pw o co konkretnie chodzi

Miałam inspekcje teściowej:baffled:,a w kuchni bałagan,bo pojawiło się słoneczko,więc zaczełam przygotowania na grila.Porozglądała się po kątach ,wypiła kawe i na szczęście już odfruneła:-)

Koncia strzel sobie fotkę i pokaż jak wyglądasz!

Lecę do kuchni.

A i witam nową marcóweczkę:-)
 
Witaj Pestusia :)

Masz rację Futrzak, w weekend jedziemy (o ile moja hasbenda się nie rozmyśliła) do galeryji, więc zapytam w saturnie..
W mojej mieścinie jest media expert, to zajrzę.. Do 7ego mają jakieś raty 30x0% to obczaję ;)

W końcu musimy mieć czym robić zdjęcia naszej Kruszynce :D
My to jakoś za bardzo zdjęć sobie nie robimy, ale to może dlatego, że w starym aparacie urwał się zatrzask klapki do baterii, trzeba ją teraz mocować na taśmę klejącą (bywąło, że i plaster był pomocny), która jest elastyczna i jak robisz zdjęcie to i tak trzeba ją podtrzymywać, więc więcej cyrkowania niż to warte.. Nadrobimy!!

oj jak kupicie aparat to na pewno nadrobicie:-) a jak już będzie dzidzia... to pozamiatane...dysk na komputerze okaże się za mały :-D hihi:-)

aneta
- OMG...jak to inspekcję? ... dobrze że mi nie robia niespodziewanych wizyt hehe..bo by się przerazili bałaganem :-D
 
Futerko Mam zamiar wywoływać i albumy robić jakieś śmiechowe, ale pamiętnik ciążowy też był w planach i w nich na razie pozostał..

A co do czerwcowego starania, to u nas poszło na luzaku ;) Dwa lata już się staraliśmy, najpierw nic i już mieliśmy na badania iść, aż tu dwie kreseczki się pojawiły, ale niestety na krótko :/ a potem jedna torbiel, druga torbiel, tabsy no i w końcu powiedziałam "jak będzie to będzie" i JEST!!!!
 
ja zaczęłam robić album ciażowy - na razie bardziej pamiętnik - ale w zasadzie prócz testu i usg to nie mam co wkleić:-)

ale mam nadzieję że uda mi się robić takie albumy nie tylko w ciąży ale i później:-)
 
reklama
Do góry