reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dziewczyny, doszła moja sukienka! Jest fantastyczna i cudnie leży! Ma dużo miejsca na brzuszek, ale już teraz mogę ją nosić, wygląda bardzo kobieco. Dodałam do tego fioletowy cieniutki paseczek i korale i kolczyki:laugh2: jest świetnej jakości i sięga mi jednak przed kolano, więc jestem cała happy. Troszkę ciemniejsza niż myślałam, bo wyobrażałam sobie kolor chabrowy, a jest taki ciemny niebieski, ale bardzo mi się podoba. Polecam!
 
reklama
o matko w jakim tempie tu się wszystko odbywa:> powoli ogarniam:> zacznę od tego, że na imię mi Ewelina, mieszkam w Toruniu, moja Fasola ma już 13 tygodni, 16 września idziemy na 3 już usg, na którym mam nadzieję doktor powie coś więcej na temat płci dzieciątka.. no cóż..pytajcie o co chcecie:) chętni odpowiem:)
 
No własnie grunt to dokładnie przeczytac umowe i dopytac sie o wszystko,ale własnie najczesciej to o Media Markt słychac ze maja prawdziwe 0%
 
no to pewnie akurat w saturnie:-) ja mogę jedynie ręczyć za mój kredyt w ikei, mojej szwagierki w media i kolegi z pracy co wszystko w euroagd na 0% brał (bo teraz chyba w euro nie mają takiej promocji). :-)
 
widze ze o ratach mowicie wiec ja powiem z wlasnego doswiadczenia w rtv i agd nie ma rat zero procent oni doliczaja sobie kasiore bo moj Tz bral telewizor niby na te zero procent a okazalo sie ze to guzik prawda pozniej ja bralam laptopa tyle ze w media markt wlasnie ze te raty to zero procent i nawet zapytalam sie czy nie ma jakiegos haczyka a oni mowia ze nie no i prawda jest taka ze nie musialam nic doplacac tylko zero procent to zero procent wiec polecam media:)
 
Hej, tak ładnie było a teraz się zachmurzyło i pada deszcz i grad - kurde, ja chcę lata a nie jesieni, buuuu:-(.
Witam jak zwykle zabiegana:tak:, nockę miałam kuchenną i do wtorku mam spokój bo mąka się skończyła:-p:tak::-D. Ale ile podjadłam w nocy:szok: to co w dzień nie dałam rady:-p:tak:. Mdłości ustępują i aż człowiek lepiej się czuje:tak::rofl2:.
Marta a "fajny" ten kierunek?? Pytam, bo mój eM się nad nim zastanawia, wydaje mu się, że łatwo po tym pracę znaleźć.. A Ty jak uważasz??
Niech się z pracą po tym Studium nie zapędza:no::sorry2:, jako technik BHP trzeba jeszcze studia zrobić w tym kierunku, żeby samodzielnie w jakiejś firmie pracować:tak:. Dla mnie to kolejny zbędny świstek i 4 zawód w którym nie pracuję:nerd:. Jutro mam zajęcia od 8:00 do 19:40:crazy: i w niedzielę od 8:00 do 16:30. I tak co drugi weekend:tak: - przynajmniej z domu się wyrwę do ludzi:-p;-):tak:.
Witaj Pestusia- ale marzec nam się obfity w dzieci zrobił.:tak::-D:-).
Co do rat to M jest anty, woli odłożyć i za gotówkę kupić - zawsze jeszcze na cenie mu opuszczają:tak::-).
Poszalałam z kumpelą na ciuszkach i mam 2 tuniki ciążowe:tak:.
 
reklama
Do góry