reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Kiedys mi wróżka powiedziała że będe mieć tylko jedno dziecko i ze bedzie to dziewczyka ;) Zawsze chciałam mieć chłopca ale po tym mi się nagle odmieniło heh
 
Pewnie Clifordzik łap pepsiaka :D Ja to nałógowa jestem, teraz ograniczam się do kubka, no czasem dwóch dziennie ;) Ale kawy nie piję i herbatę lurę, więc czymś muszę się ciśnieniować ;) Czasem sam mąż nie wystarczy hahahaha

Cat my też jeszcze nie wiemy, żałuję, że nie spytałam ginka ostatnio, ale miałam usg jako jedna z pierwszych i nie przyszło mi nawet do głowy, że już można tam coś uwidzieć ;) No więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać do kolejnego, jeszcze 3 tygodnie.......... wieczność...............

A teraz mam pytanko do zakupowiczek: czy któraś z Was kupowała coś kiedyś w Saturnie na te raty 0% albo gdzie jeszcze są takie raty?? Chcemy jakąś fajną cyfrówkę, a wydatki mamy jeszcze że tak powiem meblowo-mieszkaniowe, więc ten dodatkowy rarytas chcemy na raty.. Macie jakieś doświadczenia????
 
akurat w saturnie ani ja ani nikt ze znajomych nie kupował... ale są czesto takie promocje czy to w mediamarkcie czy euroagd czy ikei ...i faktycznie są 0%. trzeba tylk odla pewności babeczek się dokładnie wypytać - czy np obsługa kredytu nic nie kosztuje itp ... no i broń boże nie godzić się na żadne karty kredytowe, zakładanie kont itp - ale raczej już tego przy takich kredytach nie proponują.
 
Olu jak ja ciebie rozumiem. Ostatnio się wsciekałam, jak K po 5 dniowyej delagcji miał wrócić koło 21, a był dopiero o 4 nad ranem. grrrrrrr! myslałam że zamorduję. niby wiem, że to nie jego wina, ale na kimś musiałam się wyżyć!
Pepsiaka za duzo nie piję. Podpijam tylko czasem od K, jak mnie ochota najdzie. On niby tez powinien dietkę stosować - jak najmniej cukrów - ze względu na wagę i wzrok, ale jakos ciężko strasznie ją wprowadzić. Pokusy sa dla niego zbyt silne, a wola za słaba :(
 
Malinka ja nigdy nic na raty nie kupowałam ale słyszałam ze te raty 0% to bujda na resorach ze to jest tak wszystko przeliczone ze i tak wyjdzie drozej,jedno co to podobno Media Markt ma czasem promocje i wtedy tam maja prawdziwe 0%

Witam nowa Marcjanke :)
 
Malinaa co do tych rat 0%, to jest to tak, że niby raty są 0%, ale jest do nich doliczane ubezpieczenie kredytu, czyli jakieś dodatkowe 20% wartości kupowanego przedmiotu wliczone w raty..

pestusia witamy w naszym sporym już gronie :)
 
reklama
Malinaa co do tych rat 0%, to jest to tak, że niby raty są 0%, ale jest do nich doliczane ubezpieczenie kredytu, czyli jakieś dodatkowe 20% wartości kupowanego przedmiotu wliczone w raty..

niekoniecznie... trzeba po prostu się zapytać jakie sa raty i tyle. Miesiąc temu moja szzwagierka kupowała telewizor w Media i są raty 0% - bez żadnych dodatków. Ja brałam w Ikei - i też wszystko tak jak należy
 
Do góry