reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam się po długiej nieobecności
Ostatnie dni wakacji spędzałam z Wiktorkiem i szykowaliśmy się do przedszkola. Byliśmy na zajęciach adaptacyjnych, na zakupach, na basenie...
Dziś poszedł już 3 dzien do przedszkola i to z ochotą :tak: podoba mu się bardziej niż w żłobku, do ktorego ostatnio w ogole nie chciał chodzić, więc siedzieliśmy w wakacje razem.
Na basenie zjeżdżamy razem z rury :tak: i pływamy w średnim basenie. Z moim brzuchem czuję się jak foka.
Mdłości minęły, apetyt na zachcianki też, mam lenia i zabieram się za sprzątanie. Wywalam od kilku dni wszystko z szaf i wywożę do potrzebującej kuzynki.

Miłego dnia spadam dalej sprzątać.
 
reklama
Clifordzik i z moich planow duuuupa,własnie sie dowiedziałam ze M ma na 18 dostawe wiec zamiast wrocic o 17 do domku to pewnie bedzie koło 22,no i mi sie humor zje...ał,sorki za słownictwo ale jak ja nie lubie jak mi sie tak plany komplikuja.
 
co do odchudzania m, to jest to taka nasza dietka: zero słodyczy, chleba, ziemniaków, smażonego mięsa, gazowanych napoi i soków. Je wywary warzywne z łyżka jogurtu, gotowane mięso z surówkami i innymi gotowanymi lub duszonymi warzywami, chrupie sporo jabłek, marchewek, robi sałatki z lodowej i pekińskiej. efekty są świetne. w przyszłym tyg wprowadzę mu ciemne pieczywo i pomału ryż do obiadu żeby nie było efektu jo jo:/
 
Pastela...jeśli ono może być miłe to miłego sprzątanka...co niektóre tu mają to już za sobą ;-)

Olcia...no to przykro ,że jednak nici z planów...też mnie zawsze trafia jak mi ktoś tak skutecznie życie umila...grrrr....ściskam!!!

Scarletka
...ojj dobrze ma ten małż z Tobą...oj dobrze ;-)
 
Scartet no medal mu się należy za samozaparcie :O
Mój to po prostu stara się nie objadać hahahahaha
No i o 22 lodówkę zamykam mu na klucz, bo to też przekleństwo było, nawsuwał się na noc i potem mu się odkładało..
A przy tym lato było, dużo warzyw i owocków zamiast chipsów i batonów ;)

A ja właśnie podbijam sobie ciśnionko małym pepsiakiem i czekoladką mmmmmmmmmniam
Łepek mi rozrywa i mam nadzieję, że pomoże..
 
Oj na colę też mam chęć! Smakuje mi jak nigdy ;)
Też już bym chciała wiedzieć kto siedzi u mnie w brzuszku... A lekarka nic wczoraj nie chciała mówić.. buu
 
A ja dziś wszamałam na śniadanko w pracy pomidorowa zupe (chińska..). Zbyt zdrowe to nie było, ale nie mogłam oprzeć się pokusie, a na pepsi takie malutkie też mam ochotę :)
 
Cat...no widzisz ..u jednych szybciej u drugich trzeba czekać na tą piękną informacje ;-) damy radę!!

Milenka...no jak nie mogłaś się oprzeć no to już trudno ;-);-);-)


No dobra to ja na chwilę się zmywam, ogarnąć siebie i chatkę...i jeszcze wpadnę ;-)
 
reklama
Fifronka i Futrzak....no i chyba tak będę musiała zrobić..ale będzie draka jak znajdą to ;-) tak czy inaczej poczekam do niedzieli to może nasz doktor powie nam co za szkrab lub szkrabka tam siedzi ;-)

Aga ...nic się nie martw na pewno zaraz wróci do domciu Twoja dziewczynka ;-)
Dzięki już wróciły i to obie. Jedna miała wróćić godz. wcześniej a druga godz. póżniej a wróciły razem.:-D
 
Do góry