reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milutka a jakiego koloru to plamienie? Jak brązowe to się oczyszcza. Mi się oczyszczało długo aż przestało i wczoraj na usg zero po krwiaku:) a zmniejszał się długo, miesiąc leżałam a duphostam jeszcze biorę przez 3 dni i koniec.
 
reklama
Hej Marcóweczki! u nas za oknem sucho i w dodatku słońce zaczyna skromnie wychodzić:tak: od razu samopoczucie się polepsza!
Milutek23 dobrze mówisz, bez paniki, relaksuj się a wszystko będzie oki:-)
86ruda no to z lekka przesadziłaś z tymi porządkami, ja czasami tez mam takie podejście, jak już zaczne coś robić to wszystko i dokładnie, ale odkad zauważyłam że po wysilku zaczyna mnie bolec brzuch to zwolniłam tempo, robię wszystko wolno i z przerwami,
Marta1981 ale z Ciebie ranny ptaszek:-)
Pinka25 jak tam nocna kolacyjka?;-) mnie też głód dzisiejszej nocy dopadł, a potem nie umiałam zasnąć
aneta9981 do nas wczoraj równiez wpadła znajoma z 1,5 roczną córeczką, przed wizytą byl względny porządek, a potem moja Hania pokazywała swoje zabawki, dobrała sie do ciastek, które najlepiej smakuja z podłogi, na koniec zabrała się za cukierniczkę, a więc dzisiaj mam co robić:-)
Futrzakowa kochana otrzyj łzy i nie denerwuj się tak bardzo, tylko spokój Cię w tym błogosławionym stanie uratuje!
Bosonóżka niech Ci szybko dzionek w pracy minie:tak:
Katjusza a kiedy Was najlepiej nadrobić?przynajmniej w nocy jest względny spokój i można Was dogonić:-D głodzik mnie obudził, a potem to już nie umiałam zasnąć więc skorzystałam z okazji że śpicie;-) Powodzenia na wizycie:-)
Scarletka pobudka 8.30 i ani minuty dłużej, mówi się trudno... super że synek tak chętnie idzie do przedszkola:-)

teraz siedzimy z Hanulą i zdychamy z ciepła.... wczoraj zrobiliśmy generalną próbę z ogrzewaniem podłogowym i czuję że działa, aż za dobrze - dziecko lata w samym pampersie a ze mnie się leje, muszę poczekać aż M. wstanie bo odsypia nockę, żeby obniżył trochę temperaturę!
 
Milutka a jakiego koloru to plamienie? Jak brązowe to się oczyszcza. Mi się oczyszczało długo aż przestało i wczoraj na usg zero po krwiaku:) a zmniejszał się długo, miesiąc leżałam a duphostam jeszcze biorę przez 3 dni i koniec.

Jak często brałaś duphaston w ciągu dnia?
Kolor ciemny brąz- jakby rozrzedzone (nie gęste) z minimalną ilością skrzepów.
 
Dzień Doberek :)

Wczoraj w końcu nie zjadłam nic :( ale to i dobrze....

Scarletka
ale to jest swietny pomysł na kolejny raz :-) Uszeczka z Barszczykiem :D

Milutku odpoczywaj jak najwiecej kochana i skonsultuj sie z lekarzem, buziunki dla Ciebie :*

Martusia własnie poległyscie kurcze i nie miał kto mnie ratować z zachciankami nocnymi :p hehe :-p

Ruda
ajjjj nawet nie moge tego czytac co napisałas!! :angry::angry::angry::angry: Szalunaśśśśś :p ?? Odpoczywaj kochana, u mnie to samo jestem zła ze wlasnie nie moge nie których rzeczy zrobić i łapie doły, ale wiem ze własnie tez pozniej jest kłucie, rwanie , ból itd... wezmy sobie do serducha ze dla Naszych maleństw to jest za duzo.... :-( Ciotka tam wpadnie i klapsów tyle da ze zobaczysz :p:p:-p:laugh2:

Ewi cudowne wieściiiiii :))))) Ciesze sie ze wszystko oki, a lekarz faktycznie zartowniś :p:-D


Futrzaczku
kochana główka do góryyyyy , rozumiem Cię !! Zakichane hormony i czasem brak wyrozumiałosci męzulkówwww ... Ale przejdzie... w koncu masz tu Nas od poprawy humoru ;-);-)



A jaaaaa wstałam i ide wcinać sniadanko.... moj speciał na dzis to.... swieza bułeczka.... Pasta zrobiona tak.... Jajeczka na twardo, serek topiony, ogoreczki korniszone lub kiszone drobniutko skrojone , cebuleczki troszku drobniutko skrojoną, troszke tuńczyka lub rybki wedzonej, i rozpaćkac zmieszać to i jest pysznaaaa delikatniutka pasta... Kapka Ketchupu.... mmmm... goraca herbatka.... Polecam na sniadanka... :)
 
Witam "dojrzałe" i nowe marcóweczki ;-)
SZOKUJĄCA HISTORIA, PANIE O SŁABYCH NERWACH NIE POWINNY TEGO CZYTAĆ!
Ja dziś niestety przyszłam się pożalić, wczoraj przeżyłam coś okropnego.
Zjadłam z rodzinką pyszną kolację, spaghetti z pomidorami i szpinakiem, no i poczułam, że mnie strasznie wzdęło, to poszłam do kibelka. Zrzuciłam uradowana balaścik, bo mam zatwardzenia w ciąży... i się zaczęło... I to wszystko na raz!
Zaczęłam mieć drgawki, całe ciało zaczęło mnie mrowić, włosy stanęły dęba, zrobiłam się czerwona jak raczek, łącznie z oczami, było mi jednocześnie zimno i gorąco, ciśnienie mi tak skoczyło, że zaczęło mi rozrywać moją i tak już obolałą głowę, do tego straszne bulgotanie w brzuchu i ból, skurcze, a najgorsza była pikawa! Serce zaczęło mi bić tak szybko i mocno, że poczułam się jak bomba zegarowa. Cała przerażona siedziałam na kibelku i nie wiedziałam co się dzieje. Zamroczyło mnie i zaczęło mi się kręcić w głowie. Nie wiedziałam którą stroną ustawić się do klozetu, bo jednocześnie przyszedł paw i sraczka. Męczyłam się tak przez 2 godziny i najadłam się strachu jak nigdy. Rodzina z resztą też, chcieli mnie już wieźć do szpitala, ale jak, skoro, ze mnie leciało wszystkimi otworami? Przepraszam, że tak dosłownie:no: do teraz boli mnie żołądek... Najgorsze, że zupełnie nie wiem czym się tak strułam, ale to był horror. Wnioskuję tylko tyle, że kobiecy organizm bardzo szybko reaguje na zatrucie, serce mi prawie wyskoczyło z piersi, cała akcja była tak przyspieszona. Nie życzę nikomu... Potem przez kolejne 2 godziny miałam jeszcze dreszcze i czerwoną skórę, zupełnie nie mogłam zapanować nad ciałem...
 
Ja w domu brałam standardowo 2 razy dziennie ale w szpitalu przez prawie 2 tyg.dostawałam 3 razy i chyba do tego powinnam wrócić.
 
Anabel - i jak? wkręcasz się powoli? :-D

harsza
- fajnie że niespodzianka się udała :-) suuuuper:-)

tulip- z tym oddaniem moczu to ja tez nie wiedziałam:-) a i ten który oddawałam przed wizyta u ginka też źle ... ale wyniki dobre więc co tam:-D hehe:-)

alis
- żadnych forów nie będzie:-D toć zaraz albo już II trymestr i masa spraw do obgadania :-D

sodie
- witam i zapraszam do spisu marcowych mam - jeden z przyklejonych watkow

scarletka - i jak tam pierwszy dzien w przedszkolu? bez płaczu? :-D OMG - barszczy z uszkami!!!!!!!!!!1 moje ulubione :-D mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:-D

Ewi
- ciesze sie twoim szczesciem:-D

Milutek
- trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze...ale tyle stresow co sie najesz... w razie czego dzwon do lekarza i niech cie uspokaja i robi masaze relaksacyjne :-D

koncia
- ja wczoraj mialam podobnie ...tylko ze nie wylecialo nic górą - bo jak dostałam skurczy brzucha to się wystraszyłam i powstrzymałam ... i drgawki też były...ból głowy...i wszystko na raz :-( nie jesteś sama:-(

cliford
- nie chce wiedziec ile się napiszesz jak tu wpadniesz :-D

dziękuje dziewczyny za podtrzymanie na duchu...pojadłam pistacji i ciut mi przeszło ... wiecie co mnie najbardziej rozbroiło... m mówi coś w trakcie kłótni: możesz być zmęczona i niewyspana ale ciąża nie jest pretekstem do bycia niemiłą ... najgorsze że ja nie pamiętam bym była niemiła... no i jak mu wytłumaczyc że ciąża to właśnie najlepszy pretekst do ewentualnych takich zachowań:-D w dupie z nim:-D widać że już ma wyrzuty sumienia bo już dzwonił:-D
 
reklama
Witam "dojrzałe" i nowe marcóweczki ;-)
SZOKUJĄCA HISTORIA, PANIE O SŁABYCH NERWACH NIE POWINNY TEGO CZYTAĆ!
Ja dziś niestety przyszłam się pożalić, wczoraj przeżyłam coś okropnego.
Zjadłam z rodzinką pyszną kolację, spaghetti z pomidorami i szpinakiem, no i poczułam, że mnie strasznie wzdęło, to poszłam do kibelka. Zrzuciłam uradowana balaścik, bo mam zatwardzenia w ciąży... i się zaczęło... I to wszystko na raz!
Zaczęłam mieć drgawki, całe ciało zaczęło mnie mrowić, włosy stanęły dęba, zrobiłam się czerwona jak raczek, łącznie z oczami, było mi jednocześnie zimno i gorąco, ciśnienie mi tak skoczyło, że zaczęło mi rozrywać moją i tak już obolałą głowę, do tego straszne bulgotanie w brzuchu i ból, skurcze, a najgorsza była pikawa! Serce zaczęło mi bić tak szybko i mocno, że poczułam się jak bomba zegarowa. Cała przerażona siedziałam na kibelku i nie wiedziałam co się dzieje. Zamroczyło mnie i zaczęło mi się kręcić w głowie. Nie wiedziałam którą stroną ustawić się do klozetu, bo jednocześnie przyszedł paw i sraczka. Męczyłam się tak przez 2 godziny i najadłam się strachu jak nigdy. Rodzina z resztą też, chcieli mnie już wieźć do szpitala, ale jak, skoro, ze mnie leciało wszystkimi otworami? Przepraszam, że tak dosłownie:no: do teraz boli mnie żołądek... Najgorsze, że zupełnie nie wiem czym się tak strułam, ale to był horror. Wnioskuję tylko tyle, że kobiecy organizm bardzo szybko reaguje na zatrucie, serce mi prawie wyskoczyło z piersi, cała akcja była tak przyspieszona. Nie życzę nikomu... Potem przez kolejne 2 godziny miałam jeszcze dreszcze i czerwoną skórę, zupełnie nie mogłam zapanować nad ciałem...

Koncia, masz, racje, cialo kobiety reaguje ekspresowo na takie cos, ale i tak powinnas isc do lekarza bo w czasie ciazy czesto wychodza na jaw wady serca i w ogole z nim problemy... straszne to co napisalas...Szczegolnie,ze az drgawki...

Milutek, dziewczyny dobrze pisza! Bedzie dobrze, dzieci robia sie wieksze, a w willi miejsca malo :)

nie mam cos weny...Idziemy pozniej z Olafem sie powspinac. No ja to juz nie niestety,ale Olo tak. Pozniej musze Wam wkleic zdjecie kominka, bo tesciowa dostala ponad 35 kartek, ale nasza chociaz najmniejsza, stoi najwyzej i sie wybija tym usg i to jest taaaaakie mile:) Siedze i sie usmiecham.
 
Do góry