reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

czesc laski

Milutek- odpoczywaj bedzie ok!!!!!!!!!!!!!!
koncia- o kochana współczuje dolegliwosci i tej meczarni
Futrzakowa -dobrze ze juz ci lepiej ja nie placze ale za to nerwy mam jak cholipa.......


ja czekam na polozną serce mi wali jak młot zaraz chyba wyskoczy wlonczyłam sobie muzyke na relax ale nie pomaga..... brrrrrr
 
reklama
Hars, drgawki to od żołądka, ale uraczyłam się miętową herbatą i troszkę było lepiej. Poza tym byłam tak zestresowana, że pewnie jeszcze się pogłębiło:baffled:
Powiem gince w poniedziałek, ale pewnie stwierdzi, że to normalne, a ja panikara jestem i teraz sama tak sobie myślę, bo wiem, że to nie było nic od dzidzi, tylko silne objawy zatrucia.

futrzaku kochany, oby nigdy więcej nie spotkało to żadnej marcóweczki.:no: Ja niestety nie zdołałam powstrzymać pawia, wyfrunął dumnie nie licząc się z moim zdaniem.

Nadrabiam was kochane i już nawet nie pamiętam co u kogo słychać, tyle naskrobałyście.:-pale przytulam mocno milutka, żeby się tak nie martwiła, bo wszystko jest na dobrej drodze i masz cmokaska w brzusia :*
Hars,a historia z karteczką mnie wzruszyła!
 
patiku to widze,ze twoje dziecko ma podobne upodobania do mojego :-D wiec wytrwalosci zycze :-D jedzenie z podlogi smakuje najlepiej ;-) dzis juz zdazyl rozrzucic platki kukurydziane :)
a ostatnio stwierdzil,ze male dinozaury i autka sprawdzaja sie swietnie jako lyzeczka do wody lub serka topionego :baffled:

ide odpoczac troche, zajrze pozniej.
 
Ewi masz superowego ginka, a może tylko ordynatorzy tacy są hm.. W każdym razie gratulejszyn i fajnie, że już znacie płeć, szybko jak cholera!!
Pinka dobra jajecznica nie jest zła, a bąki po niej muszą być i już!! I wyluzuj, bo Ci wyjdzie, że masz nadciśnienie;-)
Patik czy Ty nie możesz spać po nocach jak ludzie?? A może jako stróż pracujesz?? :ninja2:
Futrzak no nie mogę z Ciebie, niezłe masz te humory ;) W ogóle mam wrażenie, że kobieta w ciąży jest jakby inna.. Zmieniają się upodobania, zachowania, smaki, reakcje, humory.. No inny człowiek ;) Alien!! A do tego z przodu garb mu rośnie hahahahahaha Alien jak nic!!!! A nasi faceci głupieją i nie wiedzą, co się dzieje :eek:

Bosa bidulo powinnaś dać oczom odpocząć od kompa.. Ale cieszę się, że wieści dobre! Lekarce należy się medal za konkrety hahahaha

Katjusza jestem z Ciebie dumna!! Jak Ci minie awersja do szaf, to zapraszam do mnie na porządki ;-):-pMieszkamy niecałe 2 miesiące, mamy jedną 3drzwiową szafę, a w niej burdel pierwsza klasa!!
Scarletka u mnie rano słońce było, ale teraz już idą chmurzyła :baffled:

Milutek wypoczywajcie do woli :* Rękami też za dużo nie ruszajcie!
Marta na jakie studium idziesz?? Podziwiam, bo sama chciałam coś jeszcze zrobić, ale pomyślałam, że z maleńkim dzieckiem szans nie ma.. Jak Ty sobie dasz radę??
Ona jak ty możesz mówić, że dobrze jak nic nie jesz!! Ale już otwieraj lodówkę!!!!
Koncia biedaku, ale Cię wymordowało :O A Ty nie masz na coś uczulenia może???? Aż dziwne, że tak nagle Cię wzięło….
A mnie brzunio nadal boli, no nie wiem co mam o tym myśleć..Tak na środku w dole, kłuje albo ciągnie.. Wczoraj zjadłam ostatniego dupka, miałam brać do 15ego tygodnia, więc finito! We wtorek pójdę do gina po skierowanie na badania, bo miałam aż jedne w 5ym tygodniu :baffled: Oby do tego czasu nic się nie stało....
Obiecałam, że będzie mięso dzisiaj na obiad?? Niestety nie dałam rady w mięsnym nic nawet obejrzeć, więc zostajemy przy rybce i jajcu sadzonu z kartoflu, kefiru i może ogórku na zagrychu :rolleyes2:
 
wiecie...ja to myślę że może te moje bóle + mdłości to od moich planów... bo ja nie lubię sprzątać...a wychodziłam z pracy z myślą że ładnie posprzątam w domku... więc organizm zaczął się bronić i kazał leżeć a nie biegać po domku ze szmatą ;-D
 
reklama
Do góry