reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Dajecie czadu z tymi postami:-)
Strasznie ospała dziś jestem,pewnie RR mi leci ,musze zmierzyć!
Na obiad ugotowałam dziś kapuśniak ,a na drugie danie będą piersi z kurczaka wg przepisu Scarletki,moczone w maślance i panierowane w krakersach,do tego fryteczki i surówka z kapusty lodowej.
Super te Wasze przepisy,co rusz to jakichś wypróbowuje:-)
Muszę chyba strzelić sobie małą kawę,potem zrobie się na bóstwo i lecę do przedszkola po Natalkę,a potem do gina po L4.
Do jutra!!!!
 
Dziewczyny myslicie ze alergia pokarmowa jest szkodliwa dla fasolinki? bo ostatnio po herbacie z cytryna znowu mnie wysypuje na brzuchu juz to kiedys mialam ale nigdy nie mialam stwierdzonej alergi bo nie robilam badan
Witam nowa marcoweczke.
 
Cześć marcóweczki.
Długo do was nie zaglądałam bo mnie nie było ale już jestem i będę was odwiedzać. Nadrobić was i tak nie nadrobię ale widzę że jest w miarę ok.:-) Na suwaczkach dni wam lecą jak szalone. Uważajcie na siebie i ciepło się ubierać.
Lecę dalej nadrabiać a was wszystkie pozdrawiam
 
Agapa..dziękujemy za dobre słowo i wsparcie ;-) a nadrabiać ojjjj jest co ;-)

Dobrze moje drogie ...ja póki co mykam,bo mam trochę do zrobienia...później napiszę jeszcze jak tam wyniki...3majcie się dzielnie!!! ;-)
 
Komp mi przez Was zawisa ;)

Futrzak a co powiesz jak ja OM miałam 25 kwietnia!!
U mnie lekarz dopiero po drugim USG w 8tyg ustalił datę (bo jak mu na pierwszej wizycie powiedziałam datę OM a na USG wychodził ledwie 5 tydzień, to miał obawy, że znowu martwa ciąża).
Taka już moja uroda, torbiele na jajnikach, nieregularne okresy i wyszło jak wyszło, że musicie mnie teraz w marcu czytać hahahahahaha ;)

No a suwaczek mi się zgadza z Twoją datą, idealnie 2 tygodnie różnicy i zaczynam właśnie 15 tydzień :D
A ostatnie USG pokazało, że dzidzia nawet kapkę większa, o calutkie 3 dni ;)
 
Ostatnia edycja:
hej tam hej tam :)
melduje sie, ze zyje, ale nic ciekawego, troche urwanie glowy i chodze spac o 20 hehe razem z Olafem...
korbol rosnie, czasem pobolewa, czasem dalej mi niedobrze, czasem mecze sie latwo wiec wlasnie planuje rozmowe z szefowa, bo mam planowana delegacje z podroza samolotem lacznie 15h i zmiana czasu 8h..........i ja stwierdzilam, ze nie nie nie nie ma mowy, nie bede sie katowac, co prawda dla szwedek to jest normalne, ze w ciazy sie takie rzeczy robi, ale dla mnie nie i nie czuje sie jakos rewelacyjnie. Najwyzej wyjde na histryczke z Polski ;)

ochota na..........mizerie :)

czymcie sie i wszystkie pozdrawiam :)
 
reklama
Hej- wybaczcie że wczoraj nic więcej nie napisałam. W szpitalu lekarz dopatrzył się pustej przestrzeni nad ujściem szyjki- tuż pod jedną dzidzia. To było przyczyną plamienia i krwawienia. Leżałam do wczoraj-13 dni. w miedzy czasie robili mi 25.08 usg z którego wymiary tego pola wynosiły 5,6cm na 9mm i cały czas plamiłam- kolor bardzo ciemny brąz ze skrzepami. Kazali dalej leżeć i obiecali ze jak sie zmniejszy puszcza mnie do domu Przestałam plamic dopiero w piątek:-(. W poniedziałek miałam kolejne usg i wymiary wynosiły 3,4 cm na 1,4cm. Dzieki Bogu zmniejszyła się ta strona która równo przylegała do dzidzi. W tym wszystkim na szczęście maluchy maja się dobrze:) To mnie cały czas trzyma przy nadziei ze będzie- wręcz musi być wszystko dobrze. Teraz leże w domku plackiem.....:-(
:ninja2::ninja2:
 
Do góry