reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Koncia chyba jeszcze jestem nie przytomna hehe, u mnie było odwrotnie w Tunezji umierałam dwa dni a w Turcji rewelacja;) no i z Turcji przyjechaliśmy we troje hehe, tydzień miodowy bardzo owocny;)
 
reklama
Kasiulka My ze Scarletką tez tak mamy termin , 16 a 18 marzec i jestesmy w 11 tyg i 4 dni.... hmmm wiec jak to jest z Ty w 13 stym hehe nawet mowicie o 14stym ??:szok:

Scarletka
kochana tak myslalam ciągle zeby Ci przeszło :-( jeszcze tylko troszku i bedzie chyba po wszystkim...

Cliford... to czekammmm :-D

ja tam nie wwiem jak u was...ale ja mam termin na 16tego i dziś jest pierwszy dzień 13tego tygodnia:-) licze sobie w kalendarzyku:-D a suwaczek to i tak dziwne rzeczy pokazuje:-D

a z kumpelami właśnie się wzięłyśmy za organizowanie babyshower dla naszej psiapsióły:-D
 
Ostatnia edycja:
Ona...;-) a co do tych terminów to też nie wiem jak to jest niektóre mają inne tygodnie a te same terminy porodu i tak mam też z moją kuzynką -w ogóle nie mogę się z nią dogadać pod tym względem ;-) ale u futrzaczka to by się zgadzało bo ja mam prawie już 14 tc a termin mam na 10 marca a ona ma 13 tc i na 16 czyli dobrze bo tydzień różnicy ...a może to Ty masz coś źle wyliczone?? ;-)
Yenn...mam nadzieję, że piątkowe usg poprawi Ci samopoczucie i humor ...;-)
Koncia...taaakkk ich reakcję są godne mistrzów ;-)
Malinka...ja też jak coś już to tylko białe choć i to ostatnio mi nie smakuje...
 
Ostatnia edycja:
malinaa, jak mojego M poznałam, to był szczupły. Jak zamieszkaliśmy razem, to go utuczyłam niechcący, no i razem ze mną poszedł na dietkę i wrócił do swoich rozmiarów. Teraz znowu ma nadwagę, ale mu się nie chce odchudzać i mówi, że przeze mnie, bo ciągle jem :sorry2:

AAAA, słońce, prawdziwe słońce za oknem!!:oo::-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ona 1986- ja tam nie wiem jak to się oblicza! taka datę mam napisaną na karcie prowadzenia ciąży:) była na podstawie 1 usg, może po tym ostatnim usg co robiłam w poniedziałek coś się zmieni? kto wie, kto wie ;)
Malinka-to już rozumiem, po prostu takie zachcianki przychodzą od Marcówek i już po tem każda;) hehe
 
Czesc dziewczyny tez dolaczam do grona niewyspanych.Budzilam sie w nocy jakies 5 razy przez kaszel i jeszcze na siusiu.:angry:
Co do wady wzroku to tez mam duza i tez sie obawiam czy bede mogla rodzic naturalnie. -6,5 i -7,5 ale wiadomo ze to dno oka decyduje a nie wada wiec jeszcze mam nadzieje.
Cliford jak zwykle wypasiony poscik :-)
Magdzior zycze wszystkiego najlepszego;-)
Scarletka dzielna z ciebie mama ja nie jestem jeszcze mama a moja podopieczna dzisiaj plakala ze nie chce zostac w przedszkolu i trzymala mnie ciagle zebym nie poszla to serce mi sie krajalo i wyc mi sie chcialo tak mnie prosila zebym jej nie zostawiala.
 
Ona...;-) a co do tych terminów to też nie wiem jak to jest niektóre mają inne tygodnie a te same terminy porodu i tak mam też z moją kuzynką -w ogóle nie mogę się z nią dogadać pod tym względem ;-) ale u futrzaczka to by się zgadzało bo ja mam prawie już 14 tc a termin mam na 10 marca a ona ma 13 tc i na 16 czyli dobrze bo tydzień różnicy ...a może to Ty masz coś źle wyliczone?? ;-)

najłatwiej to wziąć kalendarz i od OM zaznaczać po 7 dni :-) wtedy wyjdzie idealnie:-D ja w moim notesiku tak zrobiłam wtedy jak wpisuję wizyte do gina to widze dokładnie w jakim tygodniu i w ogóle:-D
 
reklama
Do góry