reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Czytałam i czytałm... Clifrodzik dotarlam do Twojego postuuu i bardzo mnie cieszy ze juz jestes zaspokojona :p hehe ;))))) chociaz to prewnie na chwilke :p:p
 
reklama
matko Kochana jak wy piszecie, normalnie szok.

nic nie pamietam, poza tym, ze ktos zle spal, ze dzieci zaprowadzone i nie bylo tragedii i, ze malina i Bosonozka sie wybieraja do UK.
wlasnie,dziewczyny, jakby co,to zapraszam ;-)

My wczoraj zrobilismy kartke dla mamy K. z usg na przodzie...ale wczoraj byla na dlugiej zmianie i wrocila baaaardzo pozno wiec jeszcze spi... a ja z tego stresu i w ogole wylalam na Olafa mleko z platkami.

nie wiem na co mam ochote :baffled: Pomidorki?
 
to ja tego liczenia tygodni też nie rozumiem, lekarz wyraznie mi powiedzial po ostatnim usg ze jestem ( na dzien dzisiejszy w 13tc i 1 dniu) i taki sobie stworzylam suwaczek, to jak to w koncu jest?! jestem w 13 czy 14 tc???:(
 
Ewi bidulko, trzymaj się dzielnie dla swojej kruszynki :) Odkryłam ostatnio, że herbata miętowa działa zbawiennie na mój organizm i samopoczucie (wcześniej średnio lubiłam, bo kojarzyło mi się z grypą żołądkową głównie) - może i Tobie pomoże :)
To nie koncia jedzie, tylko jej rodzice :)

A co do spaghetti, to kupiłam w Lidlu kiedyś speszyl italian makaron i wczoraj ugotowałam go do mojego marchewkowego sosu, ale to był błąd!! Nie doczytalam, że makaron ów miał posmak cytryny fuuuuuuuuuuuj
Małż dzielnie zjadł, a ja tylko tak, żeby zabić głód, marchew, cebula, koncentrat pomidorowy i cytryna to nie za ciekawe połączenie ;P
Sosu zostało i na dzisiaj, ale pójdę już kupić zwykły malmowy makaron spaghetti - najpyszniejszy mmmmmmmmmmmmm

A ja tymczasem siadam do śniadania mistrzów, które serwuję sobie już chyba od soboty: bułka z miodem i miętka ;D
 
Ostatnia edycja:
to ja tego liczenia tygodni też nie rozumiem, lekarz wyraznie mi powiedzial po ostatnim usg ze jestem ( na dzien dzisiejszy w 13tc i 1 dniu) i taki sobie stworzylam suwaczek, to jak to w koncu jest?! jestem w 13 czy 14 tc???:(

Kasiula skoro jesteś w 13 tygodniu i pierwszym dniu to znaczy, że skończyłaś pełne 13 tygodni i "leci" Ci pierwszy dzień 14 tygodnia - czyli jesteś na początku 14 tygodnia (który skończy się za tydzień) jupiiiii!! :-)
 
reklama
mielone z buraczkami:-p właśnie te buraczki za mną chodzą mniam mniam. z kurczakiem też nie będzie to najgorsze połączenie:-)
 
Do góry