reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam marcjaneczki:-)
To ktora chce troche słonca? uwaga ..prosze łapac szybko bo przesyłam od nas do Was:-D
A słyszałyscie ze wczoraj w gorach spadło 10cm sniegu?:szok:
Ja tez dołaczam do nie wyspanych,miałam dwie pobodki w nocy,najpierw jakies poj...ne dwa wiejskie burki szczekały mi pod oknem:wściekła/y: a potem rozszalał sie deszcz i strasznie hałasował:-(.
Czy Wam dziewczyny tez w nocy jest tak goraco? ja musze miec wszystkie okna pootwierane i jeszcze jest mi za ciepło,co bedzie pozniej?znowu beda z M kłotnie bo jemu jest zimno w nocy zawsze i pewnie ucieknie do salonu spac.
Magdzior wszystkiego słonecznego na dalsza wspolna droge,miłego swietowania;-).My mamy 8rocznice slubu za dwa tygodnie;-)
Futrzaku poprawy humoru zycze,spojrz za okno i juz bedzie Ci lepiej:-)
Malina 15tyd łał,to juz brzmi dumnie;-)
Mamusiom odprowadzajacym pociechy do szkoły i przedszkola zycze wytrwałosci:-)
No i całej reszcie marcjaneczek miłego dnia:-)
 
reklama
hej M i M ( Malina i Marta) Jak wy liczycie te tygodnie- ze wam suwaczki o jeden mniej pokazuja :/?

Ja tez chce sie pochwalic bo u mnie 10ty sie zaczal :D
 
No właśnie Tulipku :) 10 już skończyłaś, jak ja 14 i zaczyna się nam kolejny tydzień ;)
Lekarz na ostatnim uSG się mnie pytał, czy wiem, który tydzień (nie chciało mu się liczyć chyba), a ja na to, że coś około 12 tydzień 5 albo 6 dzień hahaha a on na to "cóż za dokładna przyszła mama" hahahaha :-D

Bosapytko a właśnie ja też z zamiarem zakupów trochę, nie tylko zwiedzania haha ale mój eM nie może tego zrozumieć, twierdzi, że u nas jest taniej :/ Ale chyba z drugiej strony na początku października nie mogę liczyć na wyprzedaże....
 
No właśnie Tulipku :) 10 już skończyłaś, jak ja 14 i zaczyna się nam kolejny tydzień ;)

cholercia to ja cos zle licze :/ myslalam ze jak sie pokazuje- powiedzmy 9 tydzien i 5 dzien- to to jest wciaz 9 tydzien...hmmmm moze dlatego mi doktorka kazala przepisac USG na tydzien wczesniej :D hehe to znaczy sie jestem do przodu- jeszcze bardziej mnie to cieszy jupii Dzieki dziewczyny
 
Mysza chyba jakiś niesprzyjający ciężarówkom nów miał miejsce nocą albo inne kosmiczne paskudztwo ;-)

A co do 01 września, to u mnie połowa ludzi w biurze ma wolne, bo zaprowadzają swoje maluchy do przedszkoli i szkół ;)
 
Ostatnia edycja:
tulip - i w ciagu paru minut przybyło tydzień ciąży :-D hihihi:-)

scarletka
- jak się trzyma piotruś, i jak ty? :-)

moja kumpela oddała dziś do żłoba małego - on nawet się nie pożegnał - od razu do dzieci pobiegł... ona gorzej to przezywa:-(

malina
- cos z tym kosmicznym paskudztwem musi być :-(

boshe, dziewczyny... ja jestem nieprzytomna! w pracy nie jestem w stanie nic zrobić:-( nawet przez telefon rozmawiając nie potrafię się skoncentrować i gadam głupoty:-(
 
reklama
Cześć Dziewczyny

Dopiero wstałam i ledwo żyję. Opryszczka z ust przeniosła mi sie do nosa. Wyglądam jak pobita. Do tego katar i kaszel. Jak mnie dzisiaj lekarz zobaczy to automatycznie zwolnienie dostanę a miałam już nie leżeć!

Na kolację było spagetti i to ja zrobiłam dla męża bo późno przyjechał. Wiecie jak to wyglądało??? Siedzimy, jemy sobie i rozmawiamy a ja nagle ręka na usta i biegnę. Mąż zdziwiony co ja robię bo wcześniej nie widział moich kilku raptem pawików. No i ja siedzę wtulona w klozet i się męczę a tu nagle on za mną się odzywa "Kochanie co się stało? Z czego to?" na to ja że przecież jestem w ciąży a on "Biedactwo całą kolację wymiotowałaś ale będziesz teraz głodna" i poszedł dalej jeść a ja prosto do łóżka bo myślałam że umrę tak mi było nie dobrze i po romantycznej kolacji. Teraz pojechał na szkolenia z nowej pracy a ja czekam na miód i cytrynkę bo nie wiem co mi innego można żeby się wyleczyć...

Madzia gdzie te sklepy ciążowe w Lublinie bo ja nie mam co na tyłek włożyć...

Koncia uważaj co jesz w Tunezji żeby nie dopadła Cię "Złość Machometa". Byłam i przeżyłam, ale ogólnie fajnie było:) Gdzie konkretnie jedziesz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry