reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
zapomnialam dodac, ze kakao najlepsze jest z listkami miety, pyyyycha.
Miete kupuje na bazarku, myje i mroze...a potem starcza mi na czesc zimy.
W poprzednia zime pilam na zmiane kakao z rumem lub mieta...w tym roku chyba musze podwoic zapasy ziolka bo alkohol odpada :szok:

czy nie ciagnie was czasem do lampeczki likieru albo dobrego winka...ahhh:sorry2:
 
czy nie ciagnie was czasem do lampeczki likieru albo dobrego winka...ahhh:sorry2:
Ja sobie to rewanżuję śliwkami w czekoladzie:-p;-), trochę namoknięte są;-);-):tak:.
Co u Was na kolacyjkę? - u mnie spaghetti neapolitańskie z serem na wierzchu - pychotka:-).
Babeczki zmykam spać bo jutro muszę 2 przedszkolaków wyprawić a starszy nie ma ręcznika, bo w przedszkolu jakoś zaginął :baffled: a ja myślałam że jednak mam dla niego w domu:zawstydzona/y:.
Kolorowych rozczochranych;-);-):-).
 
Poziomki to jedziemy na tym samym wózku, tylko ja jutro po raz pierwszy swojego przedszkolaka wysyłam, starcha mam, a on nie;) wyprawka przygotowana, zobaczymy co będzie jutro. oj matka żebyś nie ryczała hahahahaha

a na kolację miałam zapiekanki z serkiem i keczupem, to jedyne co mi przeszło przez gardło, teraz jeszcze na gofra z bitą mam smaczek!:/
 
Dziewczyny - okazało się, że moja szafa nie ma dna :szok: mam w domu taki sajgon, że szkoda gadać! Co mnie podkusiło z tym sprzątaniem, cholera jasna!! :angry: jutro też mam dzień z głowy!! :crazy: Już nigdy, obiecuję - NIGDY NIE BĘDĘ ROBIŁA PORZĄDKÓW W SZAFIE :no::no::no::no::no::no::no::no::no::no: same niech się robią!
witam nową marcóweczkę :-)
 
Ostatnia edycja:
Umieram!!! Zaliczyłam pierwszego pawia od miesiąca!!! I to po czym? Po romantycznej kolacji przy świecach z mężem:( A w drugim trymestrze miało być lepiej!!! Idę spać bo mi nie dobrze strasznie...
Dobranoc Dziewczynki...
 
reklama
Wszystkie marcoweczki co narzekaja na pogode zapraszam do Trojmiasta:-),było dzis pieknie słonecznie,podobno specjalnie na obchody Solidarnosci;-)
Jak ciagle siedze w domu sama tak dzis wpadła do mnie siostra,oczywiscie nie bezinteresownie-włosy zrobic;-) ale zrehabilitowała sie slicznym aniołkiem gipsowym dla naszej fasolki:-),no i jeszcze przyszła moja przyjaciołka i przyniosła mi dwie bluzeczki swoje bo stwierdziła ze jej za bardzo w nich brzuch widac a mi to moze wiec mi bedzie w nich lepiej;-) i obiecała wyszukac dla mnie jakies swoje spodnie w ktorych juz nie chodzi(ona jest pare kilo wieksza ode mnie) wiec bede miała co na tyłek wcisnac:-).
Ogolnie dzionek był super,nawet dobrze sie czułam dzisiaj.:-)

Miłej nocki mamusie:-)
 
Do góry