reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Poziomki śliczna beta. Byłam tydzień na mazurach-bez netu. Bardzo sie ucieszyłam z twoich dwóch kreseczek. Na kiedy szacowany termin?
Termin ok 10 maja ale zobaczymy co 8 powie gin. Mazury mmmmmmmmmmmmmmmmm uwielbiam i wieki nie byłam:(((
Koncia sukieneczka fajna dla mnie pewnie jako tunika (176cm mam)
 
Poziomeczki betka rzeczywiście świetna, trzymam za was kciuki!
koncia sama się napaliłam na taką sukieneczkę, nic się nie martw, że będzie za kolanko, idzie zimno przynajmniej w pupę będzie ciepło:) domyślam się, że z moimi 165 cm tez tak będę wyglądać, ale ja lubię długość za kolanko;)
bosonóżka to w takim razie leż, popijaj rozgrzewającą herbatkę i kuruj się. dla nas nie ma innych metod
vetka cieszę się, że i u ciebie się ułożyło. leki trudno, tez biorę, jak trzeba to trzeba, ważne tylko żeby fasolka zdrowo rosła!
 
Ostatnia edycja:
Ja pewnie pierwsza będę mogła ocenić sukienkę (zamówiona i zapłacona w poniedziałek). To ocenie i tutaj - długośc porónawczo do mojego wzrostu. Jak się okaże, że na sukienkę za krótka (ja niższa niż poziomki, bo 170 cm, ale też nie konusek) - to będzie tunika z leginsami eleganckimi. Zamawiał małż, więc jest oczywiście czarna, to będę mogła jakieś odbajerzone nawet legginsy założyć.
Aaaa - i muszę rajstopy sobie kupić, bo gin zapowiedział, że mam z pończoch zrezygnować, bo na krążenie niezdrowo. A ja rajtek nie cierpię!!! Nawet zimą nie nosiłam od lat, buuuu.
A ty koncia na jaki kolor sukieneczki czekasz?
 
Kurcze ja chyba też łykne herbatkę (z wkładką ciążową) żeby się rozgrzać bo cholera leje cały dzień i zimno sie zrobiło.
Dziewczynki wchodzicie w 2 "bezpieczny" i niezwykle przyjemny trymestr-tylko pozazdrościć;))
Teraz już będzie z górki, a niestety jak coś łykać trzeba to trzeba ,ja z Gosią mialam ciężko na początku w szpitalu potem 3 ostatnie miesiace w szpitalu,dolewanie wód płodowych silne leki na podtrzymanie badania,badania,kroplówki(wyglądałam jak ćpun),badania...

Bosaczku ja też nienawidze rajstop-wrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Termin ok 10 maja ale zobaczymy co 8 powie gin. Mazury mmmmmmmmmmmmmmmmm uwielbiam i wieki nie byłam:(((
Koncia sukieneczka fajna dla mnie pewnie jako tunika (176cm mam)

Dla ciebie powinna być taka jak u tej modelki. Ma jakoś 95cm długości :tak: ja mam 168 cm
Bosonóżka, ja zamówiłam niebieską, lubię żywe kolory, ale może jeszcze zdecyduję się na czarną, zobaczę :-D
 
reklama
Do góry