reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hej dziewczyny! Wróciłam z prenatalnego i nie wiem czemu nazwali to prenatalnym, bo to było zwykłe USG:laugh2: dzidzia jest zdrowa, pomachała nam rączką, wierzgała jak szalona. Ma już 8.1 cm i wiek ciąży jest 13+4/14+1, więc różnica niewielka. Puls 174. Mam zdjątko, ale skaner stoi daleko odłączony, więc na razie nie wrzucę :-p znowu mam banana na mordce, taka jestem szczęśliwa, no i mój M też oglądał dzidzie i był taki zapatrzony i wsłuchany w serduszko, że aż się rozczuliłam.

no ja nie myślałam że mówisz o swoim mężczyźnie:-D tylko o jakimś "obcym" współlokatorze:-D hehe:-D zastanawiałabym się właśnie czy twój mężczyzna nie jest zazdrosny o niego:-D

Mój M zna go od bardzo bardzo dawna i mu ufa, nie ma powodu, żeby być zazdrosnym, choć często go podpuszczamy :-p jest dla nas jak brat i nie umiem na niego patrzeć inaczej :laugh2:

milenka, ta suknia jest na prawdę prześliczna! Podkreśla talię i uwydatnia biust, do tego można pokazać zgrabne ramiona i łabędzią szyję :tak: jest fantastyczna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć kochane
Wpadam na chwilke bo od wczoraj nie mam chwili żeby spokojnie przysiąść.
Zrobiłam dzisiaj betke i hcg 122 a bhcg 7,95 więc 2-3 tydz:))))
Całuję Was mocno
 
poziomki to teraz chuchac dmuchac na siebie zeby betka ladnie rosla!:-)

Wlasnie jestem po junky'owym obiadku: kebab do tego suroweczka z pomidorkow i na deser truskawy ( ktore teraz sa chyba pyszniejsze niz w sezonie)

heh chociaz chodzi za mna torcik czekoladowy- wspominany kilka postow wstecz
 
Znów plamie :( byłam w niedziele w szpitalu, lekarka mnie obejrzała, zrobiła USG i powiedziała że wszystko wporzadku i że to przez sex, bo sperma zawiera prostaglandyny rozwierające szyjkę macicy (mimo że nie kochałam sie od 3 dni) Martwie się bo to już 14 tydzień :(( Czy któraś z was słyszała podobne opinie od lekarza?? dajcie znać bo mierwam ze strachu....W dodatku nie moge iść na zwolnienie w pracy...lipa ale nie pytajcie czemu...koniec miesiąca...
Plamienia moga sie pojawiać nawet do 20 tyg - wg mojej lekarki. Dużo odpoczywaj i raczej wybierajcie z mężem inne formy przytulanek - bez penetracji
 
Oj naprodukowałyście się laski, jak zwykle.
vioreczka- witaj nowa marcowko z Wawki- bosonozka sie napewno ucieszy ;-)
Witaj vioreczka! Bardzo się cieszę - raz, że też jesteś z Wawy, a dwa - że wetka, a ja jakoś bardzo weterynarzy lubię (nie licząc jednego, który jest na mojej czarnej liście za zrobienie kuku mojej kocie :-(). Ale ogólnie weterynarze to dla mnie fajna nacja, tacy pozytywnie zakręceni ludzie. Z jakiej dzielnicy jesteś, jeśli można zapytać?

milenka
- suknia śliczna i z klasą. A jeśli będzie troszkę brzuszek widać? No to co! W ciąży jesteś, brzuszek ma prawo być lekko widoczny i nikomu nic do tego.

A ja leżę w łóżeczku i lekko zdycham. Nabiegałam się dzisiaj, zmarzłam i mnie teraz trzęsie. Od wczoraj coś mnie rozkłada, tak strasznie mnie rozbolały stawy w lewej ręce, że chce mi się płakać. Obłożyłam się termoforami, małż robi napój z imbirem, miodem i cytryną i może do jutra będzie lepiej. Tym bardziej, że nie mam czasu na zwolnienia teraz, zap...dol straszny :-(
 
poziomki to teraz chuchac dmuchac na siebie zeby betka ladnie rosla!:-)

Wlasnie jestem po junky'owym obiadku: kebab do tego suroweczka z pomidorkow i na deser truskawy ( ktore teraz sa chyba pyszniejsze niz w sezonie)

heh chociaz chodzi za mna torcik czekoladowy- wspominany kilka postow wstecz

Ja mam jeszcze tort czekoladowy więc zapraszam:)))
8 mam wizyte u gina i już nie bede robić bety.

Vetka!!! wieki Cie nie widziałam!!
 
kupiłam tą sukienkę na allegro i tak do mnie dotarło, że będzie mi sięgać za kolana. Mam nadzieję, że nie będę wyglądać jak w worku.:huh:
NIEWATPLIWY HIT SEZONU SWETERKOWA SUKIENKA M/L (1196670354) - Aukcje internetowe Allegro

ok, może pomyślicie, że jestem nienormalna, ale przy moim wzroście powinnam w niej wyglądać tak:-p
ja.jpg
zamiast tak
janie.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
biłam dziś u mojej lekarki i wszystko ok, mogę nawet po urlopie wracać do pracy! Tylko niestety nadal garść leków: luteina zmniejszona, ale dołożyła duphaston. No i troche kręciała nosem na mój lot do Barcelony pod koniec wrzesnia, ale mam nadzieję że 21.09 wyrazi zgodę
z tej radości zaszalałam w H&M i mam 2 pary nowych jensów i 2 bluzeczki:)
pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
teraz juz tu będę codzienne choć nadrobić dzień waszej aktywności to sztuka
dlatego
Ola nie nakręcaj się, to szkodzi
Milutek -leż i dbaj o siebie
 
reklama
Cześć dziewczyny niedawno się dowiedziałam że zamiast do kwietnióweczek dołączę do marcóweczek 2011. Jeszcze nie znam dokładnego terminu, ale chyba połowa marca :)
Jestem mamą rocznego brzdąca i szczęśliwą żoną od 3 lat. Zawodowo jestem weterynarzem, ale obecnie jestem na zwolnieniu chorobowym. Z objawów ciążowych narazie dopadły mnie: mdłości, ból bioder, senność ( o tak to szczególnie) zachcianki raczej nie jedzeniowe, mam straszną ochotę wszystko zmieniać , odnawiać, remontować...;)
Próbuję troszkę zorientować się u was na forum, więc więcej będę pisać po lekturze;)
to witam drugigo lek.wet na tym forum:)
 
Do góry