reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Mam nadzieję, że kiedyś dane mi będzie wystąpić w takiej niebiańskiej kreacji, bo my z eM na razie tylko po cywilu..

Witaj Vioreczka - muszę Cię przestrzec, że wpadłaś w bardzo kocie i psie towarzystwo i jako weterynarz pewnie nie raz będziemy Cię zamęczać jakimiś pytaniami o naszych pupilków ;))))

Dobra Futrzak, ja mam 50km, ale na słowo "zakupy" jakoś odległość traci na znaczeniu hahahaha
Myślę sobie, że może jak poznamy płeć naszych Maluchów, to wtedy zaszajemy, co?? Bo u mnie w mieście tylko 5-10-15 :/

Znikam, do jutra :*********** Przyjemności na resztę wtorku i spokojnej nocy paaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak tak Vioreczka:) teraz to musisz nam doradzić jaki gryzoń najlepszy na nie dobrego szefa i podłego szewca;) Witam wśród Marcówek:)

Marta tylko dwa sklepy ciążowe w Lublinie??? Ja muszę przymierzyć spodnie bo inaczej nie kupię. A gdzie są te dwa??? Z tego co wiem to na allegro jakaś laska ze Świdnika sprzedaje to może da sie gdzieś u niej pomierzyć... Ja też mam szczypki z odpustu w Kazimierzówce od mamy hehe

Milena suknia jest piękna i będzie mało widoczny brzuszek:)
 
Ostatnia edycja:
milenka - suknia jest przecudowna... a ci co mówią inaczej zazdroszczą! proste!

malina
- daj znać kiedy będziesz gotowa:-) dobrze by trafić w jakieś przeceny...więc pewnie będzie to za jakiś miesiąc - dwa:-) wtedy może płcie będą znane:-) możemy pojechac wtedy jeszcze do takiej hurtowni dla rodziców - jeszcze tam nie byłam ale moi znajomi kupują tam WSZYSTKO - :-) ja póki tam nie pojade nie będę robić żadnych konkretnych zakupów:-)

zmykam do domku:-D wreszcie koniec pracy:-D
 
futrzakowa a ta hurtownia to gdzieś w trójmieście ? Jeśli jest warta polecenia to i ja bym się tam wybrała ze swoim menem chętnie jeśli tylko się dowiem gdzie się dokładnie znajduje :)
 
OMG caly rane czytalam wasze posty, zaczelam od stronki 480 i myslalam ze za moment skoncze a tu...45 stron..i co ja mam wam teraz napisac?
Jestem po weekendziku u mamy- wrocilam najedzona jak nigdy- w dodatku z waloweczka :)
Do tego u mnie nawal newsow odnosnie nowych ciaz...juz 3 znajome sie okazalo tez zafasolkowaly..ciekawe ile z nich ukrywa nowinki-czekajac chociazby do 2 trymestru
Koncia pisz koniecznie jak twoje badania prenatalne- pisalas ze na drugie sie niezgodzisz- czy robisz przypadkiem test pappa?( a te drugie to aminopunkcja/biopsja?) Ja tez pod presja partnera sie na to zapisalam ( ale mam za darmo- wiec nie bylo zadnej wymowiki)
Szafirek nie jestes jedyna w 1 trymestrze. Ja cholercia mam termin na 30 marca- wiec jestem ostatnia z ostatnich...Patrze na suwaczki innych i zazdroszcze. Cornellki dzidzia ma juz 9 cm- a moja dopiero 2cm
papciarkowa- a propos suwaczkow- moze sie skusisz na jakis?
Harsharani- z tym domem to normalnie mi zyla zaczela mocno pulsowac. Jak juz wiesz gdzie beda mieszkali- to wyprowadz sie najdalej od nich!
vioreczka- witaj nowa marcowko z Wawki- bosonozka sie napewno ucieszy ;-)
 
Witam Vioreczke nowa marcoweczke:-)
Ja tez wczoraj dowiedziałam ze jedna znajoma tez zafasolkowana i to tydzien dalej niz ja, a nic mi sie wczesniej nie chwaliła jak ja jej powiedziałam o sobie.Najsmieszniejsze jest ze zaskoczyła mnie bardzio bo ona jest po czterdziestce,ma szesnastoletnia core i dopiero co miała rozwod w planach.;-)
Własnie wrociłam z prawie godzinnego spaceru z psem i teraz boli mnie podbrzusze:baffled:
 
tulip suwaczki to ja uwielbiam tylko tutaj niestety nie umiem wkleić
co do nospy to nie pomogła tak jak i leżenie niech juz bedzie jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mój mąz robi z tata łazienke cały dzień gipsowali ściany a gips pięknie sie odparzył i spadł hlasło wszystko na podłoge a co za tym idzie pieniadze wydane na towar aaaaaaaaaa czy ten dzień sie dzisiaj skończy?'
Wychodze na korytarz a tam sąsiadka chora na schizofremie pomalowała wszystkie drzwi futryny i okna od korytarza na błekitno ręce opadaja dobrze że mam tylko 5 rodzin za sąsiadów bo wiecej debili bym nie zniosła
co do bólu gardła najtańszym i najbezpieczniejszym sposobem jest ssanie landrynek bo przy cyckaniu produkuje sie duzo śliny która oczyszcza gardło z bakteri sama używam tylko tego sposobu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Napisałam posta i znikł!!!

Więc mój mąż dogadał się z nowym szefem i zaczyna nową pracę od 13. Ze starym niestety się nie dogadał:( Kazał mu iść od jutra do wtorku na urlop i od wtorku do piątku ma jeszcze pracować w starej pracy. Dla mnie głupota ale podoba mi się wizja urlopu hehe;) Gdzie teraz jest ładnie???

Papciorkowa jak chcesz to ja się zamienię na sąsiada. Ty weź dwóch facetów którzy mieszkają nademną i od rana do nocy słuchają disko polo a mi możesz dać schizofremiczkę. Niebieski lubię a ciszę jeszcze bardziej teraz!!!
Suwaczek możesz wstawić poprzez wejście w ustawienia w rogu strony a potem w sygnaturę;) i wstawiasz link i zatwierdzasz i już;) Mi też podpowiedziała kiedyś Katjusza hehe Więc czekamy na Twój suwaczek;)
 
Do góry