reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Cześć Marcjanki! Poranek miałam zoologiczny: paw, pawian i zdziwione koty ;-) Zaliczyłam poranne spotkanie i dotarłam do pracy. Robię się głodna, bo śniadanie poświęciłam porcelanowym bogom. Może drugie śniadanie zostanie ze mną?
Co do ciuszków - wszystkie zakupione u jednego sprzedawcy na allegro i to za nieprzyzwoicie małe, wręcz mikre pieniądze. Mam nadzieję, że nie okaże się, że to straszny badziew. Zresztą - ma to posłużyć tylko przez chwilę, więc stwierdziłam, że zaryzykuje, bo te akurat ciuchy mi się straaaaasznie spodobały, i nawet podejrzanie niska cena mnie nie odstraszyła - a te 3 ciuchy razem kosztowały chyba coś koło 135-140 zł!!!
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
ja mam cicha nadzieje ze w moj plaszczyk zimowy sie zmieszcze wiem ze ona zludna jest:p tez bede musiala zakupic ale wolalabym zeby byl na dluzej niz na jedna zime

widze ze u was tez od ranca leje a mi wlasnie parasolka sie zepsula a dzis musze jechac na miasto pozalatwiac sprawy:(
 
bosonóżka ależ ci się te zakupy udały! 135 zł za wsio!?? łaaaa za sam płaszcz teraz w sezonie będzie trzeba dać z 200 zł, a nie jeszcze z kiecką i sweterkiem za mniejsze! niech się dobrze nosi;)

ja śliczny płaszczyk na zimę mam, bo rok temu mój m nie mógł przeżyć okazji i nie kupić mi cudnego płaszcza na przecenie, ale o 2 rozmiary za dużego hehehehe;) już myślałam żeby go jakoś sobie przerobić, a tu będzie jak znalazł:)
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczynki,

U nas też dziś strasznie posępny dzień, postanowiłam więc odchudzić moje szafy - trzeba w końcu zrobić trochę miejsca na te szmatki, co sobie mam zamiar zakupić ;-)
(o ile w ogóle lekarz mnie z domu wypuści, bo na razie M mi powiedział:
- a po co Ci ciążowe ciuchy, przecież i tak leżysz - czaicie?! :wściekła/y:).

No więc namówiłam moją mamę, żeby do mnie wpadła (bo umie ładnie składać w szafie a ja nie mogę się gimnastykować ;-) ) i zamierzam zrobić rewolucję (skazując na wygnanie tych, co już dawno w niełaskę popadli dziurami, ciasnotą i wylenieniem oraz tych, co nigdy nie potrafili dopasować się do reszty).
Czuję, że to będzie dłuuuuuugi dzień (choć skróci mi niewątpliwie oczekiwanie na czwartkowe usg ;-) )

miłego.. wszystkiego :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
nagle wczoraj przestaly mnie boleć piersi stały sie miekkie i normalne, bardzo się przestraszylam nie na żarty.Nie wiem co o tym mysleć:szok:
Boje się ,że jest coś nie tak nie chcę się wkręcać ,ale to samo jakoś tak wychodzi...
 
kasienka może to oznaka, że 2 trym się zbliża i nie ma się czym martwić?:) mnie w poprzedniej ciąży w ogóle nie bolały, a przebiegła ona bez zakłóceń i młody urodził się zdrowy. bez paniki kochana!
 
Wiecie co normalnie rece opadaja jacy ludzie potrafią byc bezczeli i chamowaci na zeszła zime zamówiłam sobie kozaczki bezpośrednio od producenta na wymiar buty odebrałam ponosiłam miesiac i zrobił sie z nich papier a miały byc ze skóry wszystko odlazło a buty wyglądały jak zrobione z filcu a nie ze skóry zgłosiłam to do tego gościa a potem buty w marcu odwiozłam do reklamacji gościu wzioł nr i powiedział że jak naprawia to zadzwoni do dzisiaj nie zadz wiec ja to zrobiłam i wiecie co mi pow: że buty tak zniszczyłam swoim chodem jak po 3 sezonach a chodziłam w nich miesiac! że ich nie naprawi bo były całe rozwalone (a co innego mówił jak je zaniosłam) oczywiście zezwałam go na czym świat stoi bo ja swoje on swoje w końcu mówie do tego osła że ma uszykowac te buty ja po nie przyjde i oddam do szefca a on na to że buty rozłożyli na czescie pierwsze i wywalili bo nic nie szlo z nich zrobic zabiłabym gnoja przez ten tel nerwy mi juz calkiem pusciły zezwałam h** na czym swiat stoi i sie rozłaczyłam zostałam bez butów i bez kasy normalnie jak odłożyłam ten tel to sie pobeczałam no ***** jak tak można wyrzucił se moje buty i zadowolony
 
bosonóżka - koniecznie daj znać jak rzeczy do ciebie dotrą! koniecznie!

kasieńka - bez wkrętów proszę! wszystko jest dobrze:-D

katjusza
- ja jakies 3 miech y temu robiłam takie porządki...niby sporo wywaliłam ale szafa ciągle pełna:-( musze po prostu się przeprowadzić do większego mieszkania z większa ilością szaf:-) a najgorsze to że ze mnie żadna modnisia/strojnisia...nie wiem skąd ja mam tyle rzeczy... :-)

papciorkowa - ja nie wiem co napisać! koszmar! przeciez on nie mógł tak poprostu ich wyrzucić... jak masz pokwitowanie by je odebrać to idź je odbierz a jak nie będzie ich miał to nie wiem kogo się wzywa... heh...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kilka dni temu tez robilam porzadek w szafie nawet nie wiedzialam ze mam tyle zbednych rzeczy siostra sie ucieszyla z nowych ciuszkow bo niektore byly nie uzywane a ja mam wiecej miejsca na nowe zakupy:D
 
Do góry