reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

justysia...te roztwory z soli morskiej to fajna sprawa i nieszkodliwa - to się nawet niemowlakom zapodaje. Ja tego zawsze używałam w czasie kataru i dawało ulgę:-) szczególnie jak wydzielina była taka kluchowata...


mysza
- no nie płacz kochana:-)
 
reklama
Futrzakowa - oglądam bajki z synem - ryczę (Mulan) siedzę i czytam o Magnolii i ryczę :-D chyba hormony poszły do góry :-)

Justysia - musimy czekoladę jeść :-D

Ja chyba będę miała nadzieję że sie zmieszczę w swoje płaszcze...

Bo pamiętam że ostatnim razem prawię w męża kurtce chodziłam w zimie :-D
 
Witam marcówki :blink:

Koncia, gdzie dokladnie w Poznaniu mieszkasz? Sory, ze sie wypytuje :) Jestem tylko ciekawa....
Moze w internecie cos znajdziesz? Bo z tego co pamietam to w Poznaniu taaaaakie ceny. Bylam tylko raz w Pl, na poczatku poprzedniej ciazy i w sklepach nie bylo nic ciekawego.... Chyba w browarze albo plazie (mothercare) znalazlam fajna sukienke...

Mieszkam na Wildzie. Tak właśnie zauważyłam, że w internecie coś jest, a na sklepie nie mają, ale pewnie można zamówić. Ja bez przymierzania wole nie kupować. Nawet ze spodniami miałam problem, bo różnie je szyją i któreś mi tam odstawały na pupie, a inne nie chciały przejść, a rozmiar ten sam. A już nie wspomnę o tunikach, na oko byłam pewna, że wejdę, ale M powiedział, że mam przymierzyć, no to grzecznie poszłam i co? Cholerstwo takie wielkie i już przyciasne, szczególnie w biuście, a miało pasować do ciążowego brzuszka. :baffled: Zupełnie mi się górne proporcje zmieniły, ale nawet nie chcę się mierzyć, bo wpadnę w doła :no:
Poszukam zaraz tego mothercare :tak:

Mysza co jak co ale na czekolade nawet nie trzeba mnie namawiac;p;p

Zjadłam wczoraj cała tabliczkę czekolady piernikowej z nadzieniem śliwkowym. Mniam! Potem się okazało, że cholerstwo miało 500kcal. :szok:

Dziś jadę na prenatalne, trzymajcie kciuki, żeby pierwsze badanie wyszło dobrze...:hmm:
 
dzien dobry :)


ja narazie mieszcze sie we wszystko,ale jak tak dalej bede wcinala slodycze na zmiane z chipsami i popcornem to podejrzewam ,ze ciuchy razem ze mna nie urosna :-D
Ale za plaszczykiem rownez musze sie rozejrzec :tak: chcialabym kupic taki normalny (nie ciazowy),zeby przydal sie na dluzej niz na 2-3 miesiace.....


A z tym drugim trymestrem, to nie martwcie sie, niedlugo naprawde poczujecie sie lepiej, u niektorych dolegliwosci koncza sie juz po 12 tyg a niektorych trzymaja jeszcze miesiac-dwa.No ale wraz z ich koncem poczujecie sie duuuuzo lepiej nawet ze wzgledu na brak mdlosci :-)
Tak jak pisalam wczoraj u mnie z Bartoszkiem w ciazy mdlosci na koniec wymeczyly bardziej (ale to byla wlasnie oznaka ich konca ;-))
 
reklama
ja wstałam ze strasznym bólem głowy, ledwo się podniosłam, a tu trzeba młodemu śniadanko zrobić. No i leje, znowu leje i to strasznie mocno u nas od wczoraj, znowu podtopi Małopolskę:(
Magnolia może być taj jak mówi ginka, że plamisz przez seks, ja miałam w pierwszych tyg jak ciąża byłą zagrożona zakaz przytulanek żeby wykluczyć wszelkie plamienia. Nosio do góry będzie dobrze!
Justysia wiem jak to jest męczyć się z katarem w ciąży, roztwór z wody morskiej nie pomaga, a człowieka szlag trafia:/ ale jak potrzebujesz ulgi, to kup w aptece delikatne kropelki dla niemowlaków Nasivin, ja stosowałam w ciąży, a potem u mojego młodego. na pewno ci nie zaszkodzą, a samopoczucie od razu lepsze!;)
 
Do góry