reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

milutek za tem do leżenia i odpoczywania marsz;)! a wszystko będzie dobrze, odpoczywaj ile wlezie

ależ nam się clifordzik rozpisał;) wyszło ci na dobre, to nasze seksowe nawijanie hahahahahaha
 
reklama
[

ależ nam się clifordzik rozpisał;) wyszło ci na dobre, to nasze seksowe nawijanie hahahahahaha


hahaha:-D

czy tez tak macie wśród swoich znajomych ... szczególnie młodych mam, że jak wspomnicie coś o forum (bo czasem coś wspomnę a to o dolegliwościach czy konkretnych przypadkach) to nagle słyszycie "gosh! nie czytaj żadnych forum, nie wolno w ciąży!...bo potem tylko głupoty w głowie i niepotrzebny stres" ... już nawet nie chce mi się spierać:-) bo że czasem głupoty w głowie:-D to norma:-D ale przecież wy jestescie wszystkie kochane i cudowne dziewczynki idzieki wam wszystko jest lżejsze:-) i miło słyszeć że nie jestem sama:-) jeszcze mało brakuje a wyznam wam miłość:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewuszki:-)
Musze sie pochwalic ze tak jakby od wczoraj czuje sie troszke lepiej :-)ale za to im blizej nastepnej wizyty u ginka to znowu mam czarne mysli ze z bąbelkiem jest cos nie tak:-(.
Alez u nas wczoraj o połnocy przez jakas godzine była burza,waliło i błysskało ostro:szok: a dzis juz było ładnie i słonecznie ale niestety teraz sie chmurzy:no:.
Bosonozka daj znac jak te ciuszki jak juz dotra do Ciebie bo ja akurat z tej firmy chciałam kupic jeansy;-)
Milutek a co z wyjazdem?co sie stało? trzymaj sie cieplutko i bez stresow:-)
Cliford fajnie ze miło Wam minał wspolny weekend,musze powiedziec ze tak sie naczytałam tych Waszych ''seksownych'' postow ze i u mnie wieczorki były bardzo przyjemne;-)
Wszystkim ciezaroweczkom zycze miłego dnia,buziak:-)
 
Matko, Clifford - jaka dlugosc:szok:

U mnie to normalka,ze ja nigdy nie mam kasy, poniewaz ja potrzebuje wszystko. Znaczy sie... jesli akurat nie ciuchy...to meble..jesli nie meble...to cos typu aparat itd, i co zdaze zaoszczedzic to od razu cos 'musze'....


Witam sie swoja droga w zlym humorze rowniez.
wstalam dzisiaj bardzo wczesnie...Wlczylam malemu tv...Pozniej zeszlam z Olem na dol... 7 rano... Robie mu sniadanie...patrze przez okno...a w ogrodzie..nikt inny jak tesciowa z K. siostrzenica... Siostra K. przywiozla ja mamie o 5:baffled: Bo mala wstala, a ona jest w ciazy i potrzebuje snu.
nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac.

No a pozniej telefon...ze dzwonili z urzedu i dostala MOJ dom.
Tak wiec w ogole mam skopany humor... I to najzwyczajniej w swiecie z zazdrosci i zawisci,ale co mi tam.
ponoc jak kobiecie w ciazy cos sie zabiera, albo kradnie to ta kobieta moze naslac na dana osobe myszy. Mam nadzieje, ze ja zywcem w*******a.
 
Z Wami można konie kraść:-D
Zaraziłyście mnie tymi porządkami w szafach.Musze sie pozbyc tych rzeczy które tylko zajmuja miejsce w szafie by doszły nowe,te cudne,ciążowe;-) Dzieki ze wrzucacie zdjęcia swoich zdobyczy bo naprawde macie gust.
Milego dnia
 
Czesc dziewczyny.
Ja dzisiaj niby lepiej sie czuje ale strasznie mnie meczy to gardlo.Smierdze czosnkiem i cebula :-D
Ja bede jeszcze pracowac tylko przez miesiac ale ja i tak nie mam ciezkiej pracy bo jestem niania.Niestety moja podopieczna poszla juz do przedszkola i teraz juz tylko ja odprowadzam. Dzisiaj doszlo do mnie ze to juz koniec i tak strasznie mi sie przykro zrobilo.Dzisiaj cala droge mowila ze mnie kocha i pytala czy z nia wejde do tego przedszkola, kochana moja.
Ola prosze bez czarnych mysli wszystko jest napewno dobrze.
 
Cliford dzis o wiele lepiej ale to dlatego ze idziemy zalatwic pewna sprawe o ktrej pochwale sie jak zalatwimy:)mimo ze na dworze deszczowo to humorek mam:)widze ze weekend udany a mi sex w ciazy wcale tak nie smakuje:(czesto jestem juz spiaca albo cos mnie boli i nie mam ochoty moze przejdzie to..
 
Witam marcjaneczki :-)
U mnie dzisiaj pogoda słoneczna :-) szok bo do tej pory to się już czułam jakby była już jesień,cały czas padało i zimno było.Katar mnie męczy :-( kurcze krople nie pomagają ehhh z tą pogodą zawsze ten katar złapie.
Kawka wypita i coś żołądek się odzywa,więc jakąś kanapeczke by się przydałoby wszamać :-)
futrzakowa no wiesz takie osoby chyba nigdy nie były na żadnym forum a zwłaszcza na tym i nie wiedzą jakie kochane osoby są tutaj ;-):tak::-D a czasem więcej głupot można się nasłuchać od rodzin albo znajomych i te ich czasem straszne historyjki o ciążach :baffled: :eek: a tutaj jest zdecydowanie wsparcie i pomoc :-)
 
hahaha:-D

czy tez tak macie wśród swoich znajomych ... szczególnie młodych mam, że jak wspomnicie coś o forum (bo czasem coś wspomnę a to o dolegliwościach czy konkretnych przypadkach) to nagle słyszycie "gosh! nie czytaj żadnych forum, nie wolno w ciąży!...bo potem tylko głupoty w głowie i niepotrzebny stres" ... już nawet nie chce mi się spierać:-) bo że czasem głupoty w głowie:-D to norma:-D ale przecież wy jestescie wszystkie kochane i cudowne dziewczynki idzieki wam wszystko jest lżejsze:-) i miło słyszeć że nie jestem sama:-) jeszcze mało brakuje a wyznam wam miłość:-D
Śmiało! Nie krępuj się, przyjmiemy to z godnością ;-)

No a pozniej telefon...ze dzwonili z urzedu i dostala MOJ dom.
Tak wiec w ogole mam skopany humor... I to najzwyczajniej w swiecie z zazdrosci i zawisci,ale co mi tam.
ponoc jak kobiecie w ciazy cos sie zabiera, albo kradnie to ta kobieta moze naslac na dana osobe myszy. Mam nadzieje, ze ja zywcem w*******a.
Biedne myszy by pewnie pozdychały. Niestrawność w każdym razie gwarantowana.
 
reklama
Harsh pomysl sobie ze jak oni sie tam wprowadza to okaze sie np ze jest grzyb,kanaliza do wymiany,dach przecieka a w piwnicy mieszkaja myszy:-D a wtedy Ty bedziesz miała satysfakcje bo przeciez kobiecie w ciazy nie wolno ''robic pod gorke'';-) a za kare to oni bedea sie tam meczyc a Wy znajdziecie cos jeszcze piekniejszego i z dala od nich:-)
 
Do góry