reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Koncia, gdzie dokladnie w Poznaniu mieszkasz? Sory, ze sie wypytuje :) Jestem tylko ciekawa....
Moze w internecie cos znajdziesz? Bo z tego co pamietam to w Poznaniu taaaaakie ceny. Bylam tylko raz w Pl, na poczatku poprzedniej ciazy i w sklepach nie bylo nic ciekawego.... Chyba w browarze albo plazie (mothercare) znalazlam fajna sukienke...

Bosonozka, ciasto zrobilam,ale jeszcze nie probowalam...poniewaz tak mnie ciezko dzisiaj mdli, ze lazienke zaliczylam juz 2 razy...
No i bardzo fajna ta sukienka, widzialam podobne ostatnio w top shop :)
 
Świetne ubranka :)
Ja nie mam siły dzisiaj na nic.
Jest taakie popularne powiedzenie: jak nie urok, to sraczka.
Od dziś je zmieniam: jak nie zaparcia, to sraczka!
Kiedy w końcu wszystko się unormuje?????
 
Biedulki teraz wszystkie jesteśmy, każda ma jakieś małe dolegliwości. Mnie dzisiaj brzuch trochę bolał i mdliło do bólu, A bioderka też już zaczynają pobolewać - rozchodzą się pomału wiązadła.
A ja dzisiaj wieczór mam dołka, nie chcę tutaj smucić, bo smutków nam nie trzeba.

Dziewczyny, zostawiłam coś :ninja2:.
 
Miłego wieczorku Dziewczyny no i Dobrej Nocki bez wędrówek do kibelka, bez pawików i innych uciążliwości!
ja wróciłam niedawno od znajomej, moja Hania zaliczyła pierwsze strzyżenie:-), a że jest już późno to szybko muszę ją ułożyć do snu... potem jeszcze chwila i mój M. będzie w domku! papatki
 
Świetne ubranka :)
Ja nie mam siły dzisiaj na nic.
Jest taakie popularne powiedzenie: jak nie urok, to sraczka.
Od dziś je zmieniam: jak nie zaparcia, to sraczka!
Kiedy w końcu wszystko się unormuje?????


obawiam się kochana, że dopiero po ciąży. Z synkiem też miewałam takie sensacje, raz sraczka, a nie raz nawet wymioty w 38 tyg:/
 
I kolejny dzień zleciał. Ja na koniec kicham i mam nadzieję że przez noc mi przejdzie...

Bosonóżka, bardzo fajne ciuszki:) ja muszę kupić spodnie bo się w stare nie mieszczę sprzed wakacji i ślubu na który się ostro odchudzałam. A na wakacjach tylko w rybaczkach chodziłam i teraz za zimno...
 
reklama
Oj nowe spodnie,marze o nich,w zadnych juz sie nie mieszcze,tylko lniane ale to za zimno juz.Czekam na wypłate i chyba cos na alegro kupie bo taniej,nie moge wydac 150 zl na jadne spodnie:( Najgorsze jest ze w sobote mam wyjscie (jestem modelem na egzaminie czeladniczym u kolezanki) i nie mam pojecia co ubrac,przeciez nie pojde w spodniach zawiazanych na ''gumke''
Musze sie pochwalic ze dzisiaj mam mniejsze objawy ciazy,czyzby przepowiednie co do 2trymestru sie sprawdzały?
 
Do góry