reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

:cool2:Bosonozka pewnie zajeczy skok albo tygrysi pazur na mezu trenuje :-D

Scarletko, fajnie, ze sie Wam udal wieczor :-) Wiesz co? Tak sobie myslalam...ze w sumie wymioty to chyba normalka...ale skoro Cie meczy biegunka tak, to moze powinnas sie skonsultowac z ginem? Bo pamietam, ze polozna tutaj o to sie mnie wczesniej pytala, bo (nie wiem czy dobrze pamietam) jesli mialas plamienia, to biegunka moze swiadczyc (ale nie musi) o tym, ze masz delikatne skurcze macicy. Nie wiem jak sie ma jedno do drugiego, ale wlasnie takie ostatnio pytanie mi zadano....

Szafirku, fajnie sie twoje posty czyta, bo zawsze sa taaaaaaaaakie dlugie :-) Miejmy nadzieje, ze teraz juz bedzie wszystko ok...i ze bedzie bardziej...tresciwie:cool2:

Poziomki, widze, ze tez lubisz suwaczki z lilypie. Ja je lubie bo maja fajne kolory i nie sa takie...no nie wiem jak to okreslic... I ten niebieski u Ciebie jest super. Trzymam kciuki, zeby wszystko szlo zgodnie z planem (w koncu nie ma powodu, zeby bylo inaczej...) Jest juz maj w ogole na forum?

Patik, dobrze Cie rozumiem, bo dla mnie od czasu gdy nie studiuje/pracuje to kazdy dzien jest taki sam... I przede wszystkim gdy K. nie ma w domu... Nienawidze rutyny w zyciu i mnie czasami przeraza, ze ta 'doroslosc' to nic innego co powtarzalnosc na wlane zyczenie...

Fifi, zycze zdrowia i..marsz do lozka :-p Jesli moge cos od siebie polecic to na pewno sok zurawinowy. No i syrop z cebuli...:baffled:


Wyspalam sie w ciagu dnia i teraz w ogole mi sie oczy nie kleja..
 
reklama
widzę właśnie hars, że ostro czuwasz;)
a jeśli chodzi o te biegunki, to już ginkowi zgłaszałam:/ męczą mnie tak raz na 2 dni po kilka razy dziennie, na przemian z pawiami od dłuższego czasu. ginek twierdzi, że różnie babeczki mają, jedne biegunki inne zaparcia.
plamień w tej ciąży nie miałam, ból brzuszka zdarza się rzadko, biorę no spę, więc chyba jest ok, ale na następnej wizycie jeszcze raz to zgłoszę. dzięki za czujność!
a teraz do spanka kochana, bo nam dzieci jutro wycisk dadzą!;)
 
witam po weekendzie:-)

wymęczona i padnieta, bo troche stresów mieliśmy(tesciówka wyladowała w sobote w szpitalu bo serca ja bolało, zatrzymali ja na badania, narazie czuje sie ok, ale zobaczymy czy ja dzis wypuszcza), wczoraj z tego wszystkiego i złego samopoczucia przeryczałam wieczorempół godziny w poduszkę, mąż juz nie wiedział co ze mna zrobic ma:-:)sorry2: zasnąc nie mogłam z tego wszytskiego:baffled: ech, i te hormonowe szalenstwo:sorry2:

ale miłego dnia, postaram sie nadrobić zaległości i wrocic w pełni do zycia marcóweczek:tak:
 
Witam Marcjaneczki! Do pracy wkroczyłam dziś uśmiechnięta i zadowolona, nawet poranny atak pawiana (a z tym akurat miałam już spokój!) nie zepsuł mi znacząco humoru. Jednak nie ma to jak przerobienie kilku stron z podręcznika do "Przysposobienia do życia w rodzinie" - od razu świat piękniejszy ;-)

Scarletka, dzielna bądź. Piotruś to na pewno mały twardziel i da sobie super radę w przedszkolu. Jeszcze Ciebie pocieszy!

Fifi
- kuruj się! Miód, cytryna, czosnek i świeży imbir to teraz Twoi najwięksi przyjaciele.

Szafirek - dolecz się biedulko do końca i częściej do nas zaglądaj!

Clifford - i jak?! i jak?! i jak?! :-p:-p:-p
 
Hallo!!!!!!!!!!!!
Jak zwykle mam kupe prac domowych do wykonania:baffled:,a tak mi się nie chcę.Moja Natalka tez od środy do przedszkola,już nie może się doczekać,dzwoniła nawet do koleżanek i kolegów,a ja musiałam biegać do przedszkola i sprawdzać na liście czy jest w grupie z tymi osobami co poprzednio.:-D

bosonóżka zazdroszcze tego leniuchowania przez cały dzień z małżem.
 
reklama
Witajcie z rana zimnego i deszczowego mam nadzieje że humory i apetyty dopisuja ja zaraz wyruszam na dzieciowe zakupy miłego dnia wszystkim życze
 
Do góry