reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja się witam bardzo późno dzisiaj:)

Chciałam zrobić leczo na obiad bo mąż sobie zażyczył a wyszła raczej zupa bo za dużo wody dałam. Ale ze mnie kucharka ehhh...

Mąż poszedł pojeździć rowerem a ja z racji że muszę leżeć zostałam w domu i się nudzę.

U mnie pogoda bardzo ładna:) słoneczko i "gdzieniegdzie" chmurki;)

Sąsiad znowu katuje disko polo!!!
 
reklama
bosa skozystam z porady
futrzaczku nawet o tym nie mysle
Ewi biedactwo!! Ja poczestowala bym go metalem!!!

I mnie mdlosci dopadly a to dopiero poczatek echhhh
 
Ostatnia edycja:
Witam was marcóweczki :-)
Ewi82 ale czasem jest dobrze sobie pochlipac :-D i moj to w sumie tak lubi,nie przepada za suchymi daniami wiec bardziej wodne leczo na pewno by mu smakowalo :-D
poziomka wspolczuje ci z tymi mdlosciami oby to bylo tylko chwilowe i zeby cie szybciutko opuscily :tak:;-)
U mnie humorek dzisiaj jako tako tzn rano wstalam lewa noga :eek: oczywiscie pokrzyczalam po chlopie bo nie dalo sie inaczej rozladowac :-D no ale chyba nie wzial sobie tego do serca bo nie rzucil mi focha :-D
 
widze że nie tylko ja mam wisielczy humor powiedzcie mi kobietki czy was też bolą jajniki bo mnie dzis strasznie boli lewy jak na owulke
 
Dzien dobry dziewczyny, za nic w swiecie Was dzisiaj nie nadrobie :-) Mam nadzieje, ze od czwartku nic zlego sie nie wydarzylo i ze wszystkie fasolki i fasole rosna zdrowo? Milego wieczoru!

Wlasnie cos odkrylam: poziomki, czy to co ja widze w suwaczku sie zgadza???? Tak sie ciesze!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Och nareszcie udało mi sie ''złapac'' internet,cos ciagle mi ucieka ,chyba przez ta pogode.
U nas niedziela leci leniwie,pogoda w kratke takze nawet nie mozna wyjsc z domu,ech...
 
Poziomka dokladnie,100% racji z tymi chlopami ,przynajmniej w taki sposob my kobiety mozemy sie wyrzyc i ulzyc sobie :-D oni i tak maja szczescie bo maja sie duzo latwiej niz my ;-) przynajmniej nie maja okresu i roznych innych okropnych kobiecych dolegliwosci :tak::-D
 
I ja się witam popołudniowo :-) My wróciliśmy dzisiaj z wesela koleżanki - wymęczona jestem niemiłosiernie, ale nie ma się co dziwić - bawiliśmy się prawie do rana, a ja nawet na moich ukochanych 12-cm szpilkach :-) Teraz jeszcze kilka godzin leniuchowania i od jutra powrót do pracy po urlopie :-(
Miłego wieczoru! :-D
 
reklama
Witam dziewczyny.
Wreszcie doczekałam się weekendu, a tu pogoda pod psem. Do tego mam takie mdłości, jakich jeszcze nie miałam :baffled: a tak się cieszyłam, że M będzie cały mój i lipa. Nie daję rady wstać z łóżka :-(
Za to mam czas wsłuchiwać się w swój organizm i mam nieodparte wrażenie, ze coś tam się rusza w brzuszku. Wcześniej czegoś takiego nie czułam, a to cały czas w tym samym miejscu coś fika. Nie jestem pewna czy to jest właśnie TO, ale miło tak pomyśleć :happy2: pewnie to za wcześnie i sama w to nie wierzę :-p
 
Do góry