reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO to trzeba koniecznie zapamiętać ,że na stojaka się udaję ;-) buhahahaha


Coś tu długo Futrzaka nie ma.....Futrzaczku żyjesz???? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Poziomki gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
ależ się cieszę, wiedziałam, że się uda!:)
ona ty to zboczek jesteś hahahahaha nie poszłam na ten tego, tylko na kolacjon, bo od obiadu nic nie przełknęłam;)
Clifordzik wybierz taką pozycję, która wam będzie odpowiadała i w której czujesz się najbezpieczniej. bocznej ja nie lubię więc nawet nie testowałam. misjonarz może być, ale u nas właśnie ten jeździec jest najlepszy, bo ja sama ustalam tempo i głęboko wcale nie musi być, a właśnie tego się boję najbardziej;) no i że się m zagalopuje hahahaha

ja wszamałam bagietkę z masełkiem czosnkowym, od razu lepiej;)
 
Poziomki gratulacje!!! Nie ma to jak w końcu zobaczyć te dwie upragnione kreseczki:happy:
Ponieważ u mnie cały dzień padało, więc popołudniem wybraliśmy się na zakupy i kupiłam śliczny komplecik: bodziaczek+śpiochy welurowe:-), w neutralnym - beżowym kolorze. Od razu humor mi się poprawił:tak:, nie przeszkadzał mi nawet dość mocny deszcz w drodze ze sklepu do auta (a lało jak ch....a). Mała rzecz a cieszy:tak: Tz śmieje się, że do porodu zakupię ciuszki na cały pierwszy rok życia maluszka:-D
 
Scarletka ...a już myślałyśmy ,że udałaś się na igraszki ;-) co do pozycji to jeszcze mam noc i dzień na przemyślenia ;-) i dobrze ,że coś wszamałaś...bo już Twoje burczenie zagłuszało mi tv ;-)
Magdzior ...super ,że zakupiłaś bodziaczek...ja jeszcze się trochę obawiam takich zakupków i poczekam jeszcze trochę ;-)
 
Scarletka ...a już myślałyśmy ,że udałaś się na igraszki ;-) co do pozycji to jeszcze mam noc i dzień na przemyślenia ;-) i dobrze ,że coś wszamałaś...bo już Twoje burczenie zagłuszało mi tv ;-)

a żebyś wiedziała, że zagłuszało hahahaha jak ja zaczynam myśleć co by tu zjeść to mija pół dnia:/
Poziomki a walnij sobie suwaczek, co ci tam, też będziemy podziwiać;)
 
reklama
Do góry