reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
cliford i jedzenia się odechciewa;)
ale ja się zawzięłam i stwierdziłam, że biorę się za jedzenie, bo jak mi dzisiaj ojciec palnął córcia jak ty okropnie wyglądasz, blado i mizernie, to aż poszłam przejrzeć się w lustrze:(
 
Scarletka bez takich obelg proszeeeee :angry::wściekła/y: ja juz dobrze wiem co robiłas!!:-D hahaha zartuje :p:p:p:-D same wlazłyscie na ten temat a mnie od zboczuszków tu kurna ... no! :-pa ja mam ochote na mlekooooooo , a skisło :/ heheh aaaaaaaaaa tak wogole jak troszke kochana marniutko wygladasz to moze bedzieeee dziewczyneczka i parka :D:D

Cliford juz pisze od mamyyyy hehe jednak przyjechałam, wzielam toneee gazetttt, i ja mam prysznic a mamcia ma wanne wiec sie tak wyleze , poczytam gazety ze hohoooo :D;-) zaraz ide jeszcze na spacer z moim psiakiem bo niestety u mamy musze spacerowac a w domu lata po ogrodzie:D ale co tammm lubie spacerowac :D juz jestem bezpieczna :D:D:D:rofl2:


aaaaaa tak wogole to ja słyszalam ze mam lezec:/:/ tylko mi sie polepszyyy a ja juz w nogi :sorry2::sorry2:


poziomeczki
czekamy na suwaczka :D:happy2:
 
ona właśnie o tej dziewczynce myślałam, że jak skisłam jak to mleko, to może będzie parka. pożyjemy zobaczymy:)
Poziomki suwaczek pierwsza klasa!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry