reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Justysia mozesz zapisac sie do listy marcowych mam ;) A tak patrze na Twoj suwaczek... i jak to mozliwe ze masz termin na 30 stego a jestes w 10 tyg i 2 dni , jak ja mam na 16-18 i mam o 4 dni wyzej... ? cus sie chyba zle wpisało?;)
 
reklama
cliford ja mysle ze Ty do niedzieli to chyba nawet nie zdazysz pomyslec o pozycji hehe :rofl2:

a Scarletka poszła.... tego tego ?? :-p hehe
 
hej ho, wróciłam z zakupów. Ale się nalatałam za płaskimi butami na jesień. Byłam w pasażu, gdzie jest mnóstwo sklepów z obuwiem i chyba 30 obleciałam, nim znalazłam te jedne jedyne! Ale są śliczne i tak wygodne, że mogłabym w nich latać po domu zamiast kapci! Miłość od pierwszego wejrzenia normalnie:-D
Do tego takie piękne błękitne garnki w irysy kupiłam i już wystawiłam stare, M wyniesie na śmietnik jak wróci :-p

witaj Justysia, podpisuje się ręcami i nogami pod twoimi słowami. Seks w ciąży jest niesamowity. Zupełnie jak na początku związku;-) :-D latam jak kotka w rui:sorry2:
 
Ona ...no chyba bo cuś długoooooo jej nie ma ;-)

Zawsze jak mi się chce to go nie ma....wrrrrrrrrrrrrr ;/ ;-)
Koncia...następna ciesząca się seksem....to tylko ja taka strachliwa??? Ech ;/

Miło ,że butki wybrane ;D
 
Jak sie połozyłam przed 16 to wstałam o 18.40 i nie wiem co teraz bede robic, jak M idzie na nocke :( Tak nie lubie byc sama... troszku sie boje... Ajjjj a jeszcze pewnie zasne o 1, 2 giej... :(
 
reklama
Do góry