reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witajcie Kobietki nie było mnie 2 dni i kurde ogarnac nie moge prawie całe dnie przespałam:happy: widze że nie tylko ja mam wielką ochote schrupać swojego męża po 1 razowym plamieniu prawie miesiac nic ale mnie w końcu zbałamucił bo juz nie dawał rady i było całkiem fajnie w środe wizyta to sie ginki dopytam co z tym fantem zrobić:crazy: ale chyba sie dzisiaj skusze
Justysia witaj widze ze jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ja tez dzisiaj 10tydz 2 dz
 
reklama
ulaaaaaaalaaaaa kochaneee... chwile mnie nie było... a tu jakie temaciki odchodzą, zaostane przy tej ostatniej stronie :D:D:D Bo jak zaczełam cofac to tam kurcze jedzenie i jedzenie, torciki nie torciki, a ja walcze z tym aby nie jest ( 10 min wstecz zjadłam pączka :/;/:/ ) aleeeeeeeeeee za nim M pojdzie na nocke to mozna go spalic prawda?? hehe to forum to czysteeeee kusicielstwo !! :p
 
Papciarkowa..ale plamiłaś przez sex? Czy po prostu z innego powodu? Ja to niestety muszę do niedzieli czekać ;/

Scarletka
...a co myślisz o bocznej jak na pierwszy raz ,żeby zobaczyć czy coś się będzie działo??

Ona ...nic innego tylko do dzieła...choć jedna odważna ;D
 
papciarkowa - to super:) Ja teraz czekam do 10 września na wizytę i ginekologa;) I już się nie mogę doczekać jak zobaczę maleństwo na usg:)
ona1986- :) Ciesze się że tak miło mnie witacie;D I fajnie że jest takie forum:)
 
Ostatnia edycja:
Cliford
nie wiem co tu bardziej mozna wyodrębnic... czy to odwaga czy bezsilnosc chęci... hehe poki co nic sie nie działo, kochamy sie bez zaległosci , ale nie powiem chęci są co raz wieksze, i strach tez jest, wiec wole korzystac z pozycji jezdzca tak jak pisze Scarletka bo wszystko kontroluje, ale M tez jest bardzo ostrozny ;) :-)

Cliford tak sie rozpiszemy ze biedna nie wytrzymasz do niedzieli... hehe :rofl2:
 
Ona...cholero Ty nawet się nie waż mi tego robić ;-D a na jeźdzca to chyba bym się bała,że za głęboko...hmm...chyba jednak pierwszy raz spróbuję boczną... ;-)
Zazdroszczę tego braku zaległości...;-)
 
reklama
Do góry