reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ona:
No kurcze pocieszyłabym się z nią ale nie wiem o co kaman ;-) a czy się nie boję...już czasem naprawdę mam dość...ale byle do niedzieli... ;-/

Już wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Clearblue to test ciążowy i pokazał jej dodatni wynik ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane - ja dostałam zakaz od lekarza uprawiania seksu natenczas ale myślę sobie - nie będę marnowała czasu, poczytam literaturę fachową, w końcu przecież wcześniej czy później zakaz się skończy to ja już będę wyedukowana - sięgnęłam po klasykę i rozróżniam już takie oto pozycje:
- pozycja otwarcia na oścież
- pozycja ziewnięcia
- pozycja zakleszczenia
- pozycja klacz
- pozycja rozszczepienie bambusa
- pozycja wbijania gwoździa
- pozycja krab
- pozycja zbliżenia podwieszonego
oraz kilka rodzajów natarcia jak: pchnięcie byka, pchnięcie dzika i wypuszczanie wróbla

I CO WY NA TO?! :-D

Witaj Justysia - ale Ci się trafił temat na powitanie, hihi :-)
 
clifordja mam schize ze ktos mi od ogrodu wejdzie... kurde poki nie zasne strasznie sie nakrecam i boje... ale co zrobic... wczoraj spałam u mamci hehe a dzisiaj moze dam rade ..:/
 
Katjusza...Ty wariaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacie!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D spadłam z łóżka ze śmiechu auć...;-) a było tłumaczenie lub jakaś podpowiedź jak się do tego zabrać???? hehehehehe

A Justyśka wiedziała kiedy przyjść po prostu ;-)

Ona trzymam kciuki ,żebyś szybko dziś zasnęła...!!!!!!
 
reklama
Hahahahahahahahahahahhaha

wypuszczanie wrobla :-D


Kurna, ale mnie na jedzenie wzielo... Marzy mi sie teraz pomidorek z cebulka i smietanka...taka a'la salatka... ale z jakims dobrym chlebem a nie tym plastelinowym angielskim.
 
Do góry