reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Jua: Ja wiem, że beta ladnie przyrosnie. W tym czasie, w ktorym jestes na prawde lekarz mogl jeszcze niczego nie dojrzec. Daj znac jaki wyszedl wynik- ja zycze wielkiego wyniku:)

Szczerze powiem(widzac po sobie), ze te poczatkowe dni sa najgorsze, tyle czyta sie w internecie o niepowodzeniach, ze kazda mysli, ze ja tez to spotka. Ja rowniez sie czytalam i sie przerazalam dlatego teraz koniec z przegladaniem for na ktorym sa wiadomosci o poronieniach, pustych jajach itd to tylko zle na mnie wplywa. Musimy byc dobrej mysli!!!
 
reklama
właśnie kochane, dość czytania for i opinii, bo co jedna to inna, a nie znaczy, że tyczy się nas. głowa do góry, u nas jest inaczej:-)
 
Ola - zgadzam się w 100%.... :-)

a ja byłam u lekarza i na szczęście nie mam anginy ani zapalenia gardła i mam sobie czasem psikać Tantum Verde i powinno być ok...
 
Witam przyszle mamusie:) Gratuluje kazdej z Was bo to piekny okres w zyciu nosic pod sercem malenstwo:) Zycze spokojnych miesiecy i szczesliwych porodow:*

wrzesnioweczka 2010:)
 
Witam was dziewczyny :-)
Ale pogoda u mnie dzisiaj :szok:wieje takie wiatrzysko że hohoho :no: aż mi się nie chce nigdzie iść a musze zobaczyć wyniki,powinny być już dzisiaj :tak:
Wczoraj kontaktowała się już ze mną moja położna i mam wizytę na 27.07 :-) a 20.07 mam spotkanie z urzędem pracy może się,więc myślę że nie jest aż tak źle :-)
Dzisiaj się już lepiej czuję dziewczyny ucho mnie powolutku przestaje boleć ale taka pogoda tam jest dzisiaj że aż się boję o to swoje ucho :eek:
No a z tymi stronami to faktycznie szalejecie ja to też nie bardzo mam jak bo mój laptop zepsuty więc czasem kożystam z brata kompa jak jest w pracy :-D
 
Dziewczynki czytam sobie wasze posty i ciesze sie ze wszystko jest ok Scarletka mam nadzieje ze juz wstanie lewą nogą uciekło ;)))) Futrzakowa uważaj na gardełko , teraz dbaj o siebie a ja 3 mam o Was wszystkie kciuki , pozytywnie myślmy i faktyczniej nie czytajmy o złych rzeczach, mi troszke bóle piersi ustąpiły ale pewnie dopadną w 5, 6 tym tyg :p Poki co dzisiejszy dzien jest lepszy, popracowałam troszke, byłam zrobić kolezance kolorek oczywiście w masce zeby nie wdychać amoniaku, jestem fryzjerką i może wczoraj miałam zły dzien bo nikogo nie robiłam , boje sie tylko tak siedziec w domku bo zazwyczaj od rana do wieczora ciezko pracowałam, teraz jestem na chorobowym zeby nie siedziec w tych oparach, ale za to przychodzą doły bo jest dużo czasu na myślenie ;) ulala ale sie rozpisałam :p hehe dalej nie wierze ze mam fasoleczke w brzuszku ;) Buziakiiii Kochaneee Mamunie :*
 
ojj tam:-D tylko troszkę szalejemy :-D ja nie wiem czy nadrobię was po weekendzie:-) bo na domek nad jeziorko sobie jadę (szafki muszę malować:-D więc tak do końca to nie ma czego zazdrościć :-D )

więc w razie czego milusiego weekendu! macie zakaz stresowania się ! bo jak nie to wrócę i kopniaki będę sprzedawać :-D no i wypoczywajcie kochaniutkie :-)
 
a tak wogole jesli moge zapytac chodzicie prywatnie do gin? czy na ubezpieczalnia? ja nie moge sie zdecydowac... 1 wszy raz byłam prywatnie, i mam to skierowanie na wszystkie badania, ale zastanawiam sie czy nie isć na ubezpiecz. bo pozniej wizyta jest co miesiąc?? i badan duzo ??
 
reklama
Ja zdecydowalam sie chodzic prywatnie natomiast badania bede robila na NFZ, chociaz z tego co mi mowiono to pewnie pare badan i tak bede musiala zrobic prywatnie.
 
Do góry