reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ola4..powiem Ci ,że poczęcie maiłaś godne mistrza :)
U mnie pełna radość ..mąż szczęśliwy bo za pierwszym razem starań i się udało, tatko płakał..mama, babcie i cała reszta ekipy już czekają na finish i są zachwyceni:)
 
Hej :>
mam termin na 16 marca :) w piatek 23.07 ide na 1 wizyte do ginka i moze juz bedzie widac serduszko ;) tak sie bardzo ciesze i martwie jednoczesnie poniewaz 1 dziecko straciłam ;< porod przedwczesny w 25 tyg :< moze teraz sie uda
Pozdrawiam i zycze wszystkim Pania wszystkiego co najleprze ! :)
 
Witajcie.
Widzę że u was wszystko w porządku, bardzo się cieszę i oby tak dalej. Ja zadowolona bo złapałam pracę.
'dziewczynki rzućcie te papierochy - wasze fasoleczki są ważniejsze:-D
 
Hej :>
mam termin na 16 marca :) w piatek 23.07 ide na 1 wizyte do ginka i moze juz bedzie widac serduszko ;) tak sie bardzo ciesze i martwie jednoczesnie poniewaz 1 dziecko straciłam ;< porod przedwczesny w 25 tyg :< moze teraz sie uda
Pozdrawiam i zycze wszystkim Pania wszystkiego co najleprze ! :)
Musisz uwierzyć że będzie wszystko ok, a ja ci będę w tym kibicować. Życzę spokojnych 9 m-cy:tak:
 
mistres - na pewno wszystko będzie dobrze, i usłyszysz bicie serduszka tak jak ja dzisiaj..:) będziemy tu trzymać za Ciebie kciuki!!
Zgadzam się z agapa...papierosy to nic dobrego i gdyby fasolki mogły mówić to by Wam nagadały:) ps: super ,że dorwałaś pracę!
 
Dziekuję za dobre słowa dużo dla mnie znaczą :*
Odezwe się po wizycie
Jest któraś PAni może z Łodzi ?:>
Pozdrawiam
 
reklama
ola4 swietna historia :-) u mnie tez radosc i u mojego m tak samo zwlaszcza ze przy pierwszym cyklu staran sie udalo pare dni temu powiedzialam siostra i ucieszyly sie,a jedna to w sumie od paru miesiecy sie mnie wypytywala za kazdym razem kiedy do niej dzwonilam ''a czy wy czasem dzidziusia nie planujecie w przyszlosci '' ja jej zawsze tylko no myslimy ale wiesz jak jest :-) a juz w tedy bylam w ciazy akurat a teraz jak juz jej powiedzialam to bylo tylko a to jak ostatnio dzwonilas to juz bylas??i czemu nic nie mowilas hehe wszystko by chciala wiedziec:-)kochana siostra:-D z meza strony wie tylko brat i jakos nie skakal z radosci ani jej nie okazywal chyba nie bardzo mu sie to podoba :eek: reszcie powie maz na dniach :-D mam nadzieje ze lepiej zareaguja jak szwagier ;-):tak:
 
Do góry