reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Fusia - witaj :-)

Fifronka - nie stresuj się ... wszystko będzie dobrze...widzę że ty cała spanikowana jesteś :-) a przecież trzeba troszkę się uspokoić... stresy w naszym stanie nie są wskazane! tym bardziej że same nic nie wymyślimy i jedyne co to zebrać wszystkie pytania i ginka nimi zasypać żeby się uspokoić!

wiecie co dziewczyny ... ja myślałam że mnie biust bolał... to było chyba jak łaskotanie...bo dziś w nocy taaaaaaaaaaaaaaaaaak mnie bolał że spać nie mogłam... :-( a prócz tego lewa strona gardła spuchnięta jakby na angine się zapowiadało i nie wiem co mam z tym fantem zrobić...

no i jaka ja niewychowana :-) dzień dobry laseczki :-D
 
reklama
U nas tez byla to wpadka. Ja jak narazie jeszcze nie dowierzam natomiast moj juz imiona wybiera:) Moi rodzice tez sie ciesza ze w koncu beda dziadkami a siostra, ze cicia:)ale jego rodzice jeszcze nie wiedza(powiemy jak okaze sie ze wszystko jest w porzadku)
 
Witam dziewczeta:) Ja odziwo czuje sie jakbym w ciazy w ogole nie byla. Procz bolu piersi i zaniku smaku czuje sie ok az mnie to przeraza troszeczke jak czytam o Waszych objawach...
 
a u mnie tylko m wie :-) w sumie to jakoś specjalnie nie okazywał radości gdy wyszły dwie kreski bo jak się spóźniał okres to raczej było wiadomo co się święci:-) jedyne co to zaskoczenie że w pierwszym cyklu starań się udało :-) a że lekarz powiedział że to dopiero kropeczka i żeby raczej nie rozpowiadać o ciąży to siedzimy cicho:-) i chyba w przyszłym tyg powiemy:-)
fifronka - super że mimo wpadki się cieszysz i że rodzice się cieszą:-) to bardzo ważne:-) tylko nie panikuj kochana :-) teraz jest wyjątkowy czas, że możesz się cieszyć życiem ze swoim m jeszcze bardziej:-) i chyba tak należy do tego podejść :-) NIE WOLNO ZAMARTWIAĆ SIĘ NA ZAPAS :-D będziemy się martwic w 8/9 miesiącu jako że to nasza pierwsza ciąża :-D przynajmniej ja na bank będę się stresować chyba wszystkim :-D od porodu po pierwsze dni z niemowlakiem :-)
 
Witam dziewczeta:) Ja odziwo czuje sie jakbym w ciazy w ogole nie byla. Procz bolu piersi i zaniku smaku czuje sie ok az mnie to przeraza troszeczke jak czytam o Waszych objawach...

spoko mnie też tylko biust doskwiera :-D brak innych objawów może być wynikiem większej tolerancji na zmiany hormonalne i tyle :-)
 
U mnie to troche zabawna historia bo wszyscy, ktorzy wiedza zadaja tylko jedno pytanie...Jak to sie stalo jak masz cala noge pozszywana:)Widac dla chcacego nic trudnego:)
 
reklama
Do góry