reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Mój biust też masakra, dwa głazy, a w nocy budzę się za każdym razem kiedy przyjdzie mi ochota zaznać spania na brzuchu.
fifronka podpinam się pod futrzakową nie denerwuj się

nie wiem co mi się dzisiaj dzieję,ale jakieś słabości mnie dopadły, siedzę a zalewają mnie siódme poty, jakieś takie uderzenia zimnego potu dostaję, nie wiem jak to określić, któraś tak ma?
 
reklama
hejo laseczki

u mnie znów pada i wieje za oknem a ja po warzywa musze isc bo ogórkowa dzis gotuje!!!!!!!!

Scarletka- ja takie uderzenia miałam w czasie miesiaczki teraz niec takiego nie mam ale to moze ci sie tek przez to podziebienie robic........herbataka z miodem i cytryną lub sokiem malinowym i pod kocyk Marsz...........
86ruda- ja w pierwszej ciazy tez jadłam ogorki a córcia sie urodziła....:-Dale teraz wrózka mi wywróżyła ze synek bedzie wiec zobaczymy............
fifronka- mama ma pewnie tez koszmary przez to ze sie denerwuje w ciagu dnia duzo mysli a potem w ciagu nocy to sie odbija....... nie martw sie bedzie ok

ide zjesc sniadanie ogranąc troszke i na zakupki sie wbrac a tttttaaaaaaaak mi sie nie che
 
witam.
mi humor chyba dlugo nie dopisze.... mam mdlosci 24/ dobe..... to juz jest jakas przesada :angry: od rana do wieczora i nawet w nocy mnie budza.
Ostatnio juz mialam kompletnie dosyc przy wieczornych mdlosciach a teraz to ja nie wiem jak to bedzie ,jesli to potrwa kilka mc....
no nic ,nie zanudzam, dobrze ze synek dal 'pospac' do 8 a potem sie bawil a ja lezalam jeszcze troche. Ide wcisnac w siebie jakies sniadanie.

a mi sie snily pomidory :-D
 
masakraaaaa hahahahaha ja ryby ruda pomidory:-) leć kochana i spróbuj się dozywić

a ja wam powiem szokującą rzecz, że mi brzuch rośnie:szok: już??!! tak mi się zdaje, że to od tej tony progesteronu, no i to że drugie dziecko, to swoje dołożyło
 
Cześć dziewuszki!!!
Dawno mnie nie było bo przyjechała siostra i nie ma na nic czasu jak sie w te pogaduchy wpadnie:-D
Ale są dobre wieści, świetnie się czuje i chyba mdłości powoli ustepują, nie mam bółów , nie plamie, czasem mam wrażenie za mocno wypełnionego żołądka...taki ucisk mimo ze jem mało, też tak macie?
We wtorek sunę na badania krwi (Hiv, toksoplazna i inne dziadostwa plus grupa krwi) a w piątek USG:-D wreszcie!
Pogoda chyba się normuje bo wstałam i nie praży słońce więc może być znośnie...kto wie może nawet wyjdę na spacer:-)


fifronka-
mnie brzuch pokłówał i czasami tak ćmiło jak przy @ ale początkowo nie zwracałam na to uwagi, jak zaczełam plamić (a nie był to termin @) to lekarz zalecił brać nospe na takie bóle....bylam sceptyczna ale brałam tylko mniejszą dawke niż zalecieł...moim zdaniem wszystkieleki nie sa za dobre w ciązy:-(
 
jak mi stres nie przejdzie przez weekend (a przyjeżdża moja bliźniaczka-ciężarówa, więc może mnie uspokoi), to w przyszłym tygodniu zrobię sobie betę, żeby sprawdzić, czy rośnie poziom w normie :)
a na razie spróbuję przestać o tym myśleć.
 
jak mi stres nie przejdzie przez weekend (a przyjeżdża moja bliźniaczka-ciężarówa, więc może mnie uspokoi), to w przyszłym tygodniu zrobię sobie betę, żeby sprawdzić, czy rośnie poziom w normie :)
a na razie spróbuję przestać o tym myśleć.

no ja wlasnie zrobilam w srode i dzis drugi raz i czekam na wynik doplacilam nawet 2zl wiecej w diagnostyce i wynikl powinnam miec juz kolo 14. U mnie nie bylo nic widac na usg wiec tez odchodze od zmyslow. ;(
 
reklama
Do góry