reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam wszystkie mamuski i dzieciaczki!!! Worcilam z pracy i musze jeszcze jechac do mojej mamy bo miala wypadek samochodowy i nie wiem czy nie potrzebuje jajkies pomocy!!!
W pracy mialam koszmarny dzien, nic mi nie wychodzilo jakos... ale coz teraz weekend to mozemy troszke poodpoczywac:):) Mojej Julce sie coraz bardziej podoba pomysl dzidziusia i mowi ze wolala by dziewczynke:) ale pytajac czy bedzie sie ladnie dzielic zabaweczkami: NIE!!! Powiedzial ostatnio ze pozyczy dzidzi tylko jednego misia:) Mala zaba musi sie jakos przyzwyczajac do tej mysli chociaz ja niewiem za bardzo jak to zrobic zeby na nia to bardzo nie wplynelo...???
A wy jakie macie na to pomysly??
 
madziulka ja slyszalam o prezencie 'od maluszka' dla starszaka. Chodzi o to,zeby po przyjsciu do domu z maluszkiem dac starszemu jakas zabawke i powiedziec ,ze jest to prezent od dzidziusia.
 
Rany, ja was nie nadrobie dziewczyny! W takim tempie do marca nam forum braknie haha

Bylam wczoraj na wizycie u gp, tz wlasciwie przyjela mnie polozna. Potwierdzila ciaze, ale wczesna i powiedziala, ze za wczesnie przyszlam. Mam sie pojawic ok 10tc to ona wysle list do szpitala, zeby wyznaczyli mi wizyte. A co do mojego nadcisnienia, to mam przyjsc za tydz i zmierzyc je sobie. No, to super, nie? :D

Ja tez musze pomyslec o prezencie dla starszaka od maluszka, ale do tego jeszcze kupa czasu :) Poki co czuje sie swietnie i gdyby niie to ze musialam rzucic fajki bylo by rewelacyjnie
 
86ruda No pewnie to jest jakos pomocne ale mysle ze przy mojej malej zazdrosnicy to nie wystarczy, chyba musze ja jakos cala ciaze nastawiac zeby na koniec bylo ok:) Sama juz niewiem co mam jej mowic jak narazie staram sie nie wspominac za czesto zeby nie miala tego tak nagle:) ohh...zobaczymy.... oki ja zmykam do mamy...
pozdrowionka
 
Morrigan ja mam ten sam problem! bo jakos dwa lata temu wrocilam do palenia i teraz nie jest mi latwo!!! staram sie jak moge czasem troche od m wysepie ale to nie takie proste!!! A zlosci mie wszystko jak chce mi sie palic!!!
 
madziulka no sam prezent na pewno nie wystarczy,ale moze byc pomocny ;)
ja czasem cos wspomne o dzidziusiu ale moj jeszcze tego nie rozumie, co to znaczy dzidzius w brzuszku :)
jak juz bede miala widoczny brzuch i czuc bedzie ruchy to mu zaczniemy tlumaczyc.

morrigan ja mam nastepna wizyte u lekarza za 2 tygodnie i tez wtedy dopiero bedziemy zalatwiac szpital ;)
cisnienie mam zazwyczaj niskie,a w poprzedniej c. jeszcze bardziej mi sie obnizylo, niby lepsze to niz wysokie ale niestety czesto robilo mi sie przez to slabo i mroczki przed oczami mialam ;)

ehh....szkoda,ze sie nie da przyzwyczaic do mdlosci, bo mnie dalej nie opuszczaja, jak tak dalej calodobowo pojdzie to niedlugo bede chodzila jak cien ;/

ja palilam przed pierwsza ciaza,na szczescie mnie samo od papierosow odrzucilo. potem znow wrocilam, a z rok temu rzucilam calkiem, ostatnio tylko zapalilam od czasu do czasu przy drinku,ale nie musze.
zycze wiec duuuzo silnej woli i wytrwalosci przy rzucaniu
 
Ostatnia edycja:
Jua: Przyrost bety bardzo prawidlowy.

Co do papieroskow to mi tez ciezko...Popalam troche., le od jutra koniec!!Przynajmniej mam motywacje do rzucenia.Bobas wazniejszy, bedzie ciezko ale czego sie nie robi dla zdrowia:))
Milego weekendu zycze.
 
reklama
ja chcialam sie pochwalic :) bylam u dokorka ciaza potwierdzona zaczynamy 7 tydzien nasz termin to 10 marzec ... jeszcze po usg potwierdza termin :0 co do papieroskow to tez staram sie przestac palic narazie zmiejszylam ilosc do 2 dziennie.... pozdawiam
 
Do góry